Këto janë të gjitha lojërat e reja të shpallura nga Sony PlayStation në E3 2017

Lojëra të reja Sony PlayStation E3 2017

Në E3 2017 disa kanë qenë protagonistë por pa dyshim, gjiganti japonez Sony nuk ka zhgënjyer askënd duke paraqitur një listë të bollshme, por shumë të bollshme të tituj të rinj për platformën tuaj PlayStation, një nga më të suksesshmit për shumë vite.

Nëse jeni një adhurues i zjarrtë i lojërave video dhe gjithashtu një besnik i pakushtëzuar i Sony PlayStation, ky është artikulli që nuk mund të ndaloni së lexuari dhe që gjithashtu duhet ta ruani në listën tuaj të preferuar, ose në Pocket, sepse lista e lojërave të reja është spektakolare, si në sasi ashtu edhe në cilësi dhe sepse, siç është zakon në markë, disa nga këta tituj nuk do të jenë në dispozicion këtë vit.

Shadow të kolos

Njoftimi për kthimin e këtij titulli ka qenë mjaft i papritur; Duket mbresëlënëse, e mahnitshme, spektakolare, por nuk do të mbërrijë deri në vitin 2018. Nga ana tjetër, ne nuk e dimë nëse do ta bëjë atë si një lojë krejtësisht të re apo si një version të rimaster.

Horizon: Zero Dawn The Wild Frozen

Ka qenë një nga surprizat më të mëdha për Sony PlayStation në këtë E3 2017 dhe është se suksesi i madh i "Horizon: Zero Dawn" e ka bërë më të lehtë për kompaninë të shpallë këtë zgjerim të ri që, megjithatë, nuk do ta shohë dritën e diellit deri në një kohë të pazbuluar në 2018.

Monster Hunter: Bota

Por nëse tuajat janë krijesa të mëdha dhe dinosaurëtAtëherë do të jeni të kënaqur të dëgjoni për kthimin e "Monster Hunter", një lojë në të cilën do t'ju duhet të vini në praktikë strategjinë tuaj, të shoqëruar nga një arsenal i mirë armësh, për t'u përballur me këto krijesa. Do të jetë në dispozicion për PlatStation 4 duke filluar nga viti i ardhshëm.

Call of Duty: Luftës së Dytë Botërore

A ka nevojë me të vërtetë për një lloj prezantimi për një lojë si "Call of Duty"? Ndoshta loja më e mirë e luftës në të gjithë historinë e lojërave të fatit kthehet me një lojë të re 3 nëntorin e ardhshëmVendoseni atë në kalendarin tuaj sepse do të jetë një lëshim epik.

Marvel vs Capcom: Infinite

Ka shumë raste kur thashethemet bëhen realitet, dhe kjo është njëra prej tyre. Bëhet fjalë për një kryqëzim i personazheve Capcom me karaktere Marvel i cili do të dalë në treg më 19 shtator.

E panjohur Legjenda e humbur

Pothuajse nuk ka mbetur asgjë sepse do të jetë e nesërmja 23 gusht kur sheh dritën “Uncharted The Lost Legacy, titulli i ri i kësaj serie lojërash video që luan tani mitikun Nathan Drake. Vetëm rimorkio na lë me gojën hapur.

Përbindësh i humnerës

"Monster of the Deep" është një lojë e realitetit virtual që bazohet në universin Final Fantasy dhe që, së fundmi, ka rezultuar të jetë shumë më tepër sesa një lojë peshkimi.

Zoti i Luftës - Bëhu një Luftëtar

Nuk do të zgjasë deri në vitin 2018 kur arrin aventura e re e shumëpritur e titullit "Zoti i Luftës", në të cilën Kratos do të mbërrijë i shoqëruar nga pasardhësi i tij.

Destiny 2

Traileri i ri për "Destiny 2" u ka bërë përshtypje të gjithë pjesëmarrësve në E3 2017. Ai do të mbërrijë zyrtarisht në 6 Shtator, por përdoruesit e Sony PlayStation do të kenë qasje të përkohshme në përmbajtjen ekskluzive.

aftësi 2

Shtë një nga vazhdimet më të pritura që do të shohë dritën më 5 shtator, megjithëse nuk u njoftua, por u shfaq në kanalin PlayStation.

Days Gone

L beteja përleshje në dhjetëra skenarë të ndryshëm, në këmbë, në një motor ose në automjete të tjera ata fitojnë rëndësi me këtë titull grafikët e të cilit janë më se të pabesueshme.

Njeriu merimang

Imazhet e reja të korrjes "Spider-Man" të Ditës së Pagjumësisë kanë konfirmuar edhe një herë spektakolaritetin e saj, megjithatë, edhe sot të gjithë po pyesin një gjë: Kur dreqin do të jetë në dispozicion?

Detroit: Bëhuni njerëzor

Ashtu si me Spider-Man, ne kemi njohur për këtë interesante lojë në kohë reale në të cilën vendimet tona do të përcaktojnë historinë megjithatë, ne gjithashtu nuk e dimë kur do të jetë në dispozicion.

Të paduruarit

Një propozim fantastik i tmerr në realitetin virtual për të dashuruarit me zemrën më të fortë.

Ekipi Bravo

"Bravo Team" është një lojë e re beteje por kësaj here me një komponent të realitetit virtual dhe duket vërtet spektakolare.

Skyrim VR

Dhe ne vazhdojmë me realitetin virtual, një bast të qartë nga ana e Sony PlayStation edhe në këtë titull të ri, megjithatë, ende nuk e dimë nëse do të jetë me të vërtetë një lojë e re apo një adaptim VR.

Myshk

Një lojë e bazuar në enigma me një mi fantazie shoqëruar me muzikë të bukur.

Gran Turismo Sport

Dhe ne përfundojmë me një tjetër lojë të shumëpritur që tashmë ka pësuar disa vonesa. "Gran Turismo Sport" do të mbërrijë zyrtarisht më vonë këtë vit. Sigurisht


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.