Microsoft ofron një model të ri të Surface Book në dyqanin e tij zyrtar

Libri sipërfaqësor i7

Ndërsa djemtë në Microsoft zgjerojnë numrin e vendeve ku mund të blini Surface Book, aktualisht i disponueshëm në disa, djemtë në Microsoft Ata thjesht shtuan një model të ri Surface Book me disa specifikime shumë interesante. Duhet të mbahet mend se azhurnimi i fundit i kësaj pajisje, të paktën brenda, u lançua pak para fundit të vitit, një azhurnim që Surface Pro nuk e mori, i cili mund të tregonte se një rinovim i tabletës Microsoft po afron. Surface Book aktualisht është modeli më premium që mund të gjejmë në treg, pajtueshmëria e të cilit me harduerin është perfekte, kështu që nëse po kërkoni një pajisje që nuk ju jep ndonjë problem, Surface Book është laptopi që po kërkoni për

Microsoft sapo shtoi një model të ri të Surface Book i7, një model me një procesor Brezi i 7-të Intel Core i16, 1 GB RAM dhe XNUMX TB hapësirë ​​ruajtëse. Deri më tani gjithçka duket normale, por ajo që bie në sy është se në vend që të ofrojë një kartë grafike të dedikuar nga NVIDIA, Microsoft ka integruar një grafikë Intel HD brenda. Për momentin, ky model i ri nuk është i disponueshëm në treg, megjithëse tashmë shfaqet në faqen e internetit të prodhuesit.

Ky model i ri i Surface Book arrin 3.199 dollarë, duke e bërë atë modelin më të shtrenjtë nga të gjitha ato që Microsoft ofron me këtë emër. Në javët e fundit Microsoft po ofron zbritje interesante në Surface Book, një tregues i mundshëm që djemtë nga Microsoft mund të jenë gati të lançojnë gjeneratën e dytë të kësaj pajisjeje, një pajisje që do të shihte të përmirësuar sistemin e saj të menteshave, e cila po ofron probleme, jo në punë, por në akumulimin e tepërt të papastërtisë, për shkak të sistemin e mbylljes që na ofron.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)