Motorola shton kufje dhe altoparlantë të rinj: Stream Sport dhe Sonic Boost 210

Produkte Motorola

Ky është një çift i produkteve të reja për ata që duan të dëgjojnë muzikë kudo, qoftë duke ushtruar jashtë, në një palestër apo gjatë udhëtimit. Dhe kjo është se ne jemi më parë kufje të reja dhe një altoparlant portabël nga Motorola.

Në këtë rast janë kufjet Motorola Stream Sport dhe altoparlanti portabël Motorola Sonic Boost 210. Ato janë dy produkte vërtet të volitshme për sa i përket çmimit dhe mund të themi që dizajni i tyre është mjaft i ri krahasuar me modelet e tjera që mund t’i gjejmë në treg.

Kufje Motorola te zeza

Pajisjet e reja janë në përputhje me Siri, Alexa dhe Google Assistant

Këto janë pajisje të pajtueshme me asistentët aktualë dhe kjo është interesante për përdoruesin pasi na lejon të kontrollojmë muzikën pa prekur pajisjet, me zë të lartë. Në rastin e kufjeve Motorola Stream Sport, Mund të themi se janë një kufje vërtet e vogël me të vërtetë Bluetooth 4.1 me dy grepa fiksimi në mënyrë që ato të mos bien ndërsa ne praktikojmë sportin tonë të preferuar.

Stream Sport integron një sistem DSP të zvogëlimi i zhurmës dhe anulimi i ekos, ofroni një autonomi sipas vetë firmës prej rreth 2 orësh që bëhet 4 orë falë kutisë së transportit që shton një bateri karikuese. Ata janë rezistent ndaj spërkatjeve të ujit dhe djersës dhe kanë një mikrofon për të marrë ose për të bërë thirrje përveç thirrjes së ndihmësve të zërit Siri, Alexa dhe Google Assistant. Këto Motorola Stream Sport janë në dispozicion me një çmim prej 99,99 euro.

Altoparlant i kuq Motorola

Motorola Sonic Boost 210 është i vogël, i lehtë dhe i lirë

Kjo është një altoparlant me peshë rreth 122 g dhe madhësi të vogël të jetë në gjendje ta transportojë atë kudo lehtë. Ai shton teknologjinë Bluetooth 4.1 dhe përfshin një mikrofon të integruar që ju lejon të shijoni asistentët aktualë të zërit, si dhe kufjet, Siri, Alexa dhe Google Assistant.

Në këtë rast, Sonic Boost 210 është në dispozicion në disa ngjyra: e bardhë, e zezë dhe e kuqe. Lidhur me çmimin, po flasim për disa 24,99 euro kështu që ata janë me të vërtetë të lirë për të konkurruar me një treg mjaft të madh të pajisjeve.

Të dy janë nën ombrellën Binatone. Binatone është licencuar nga Motorola vetë për pajisje audio dhe shtëpiake. Shtë një nga kompanitë kryesore elektronike të konsumit në botë me më shumë se 60 vjet përvojë në krijimin e produkteve të konsumit. Ajo zhvillon dhe prodhon produkte për 55 vende të botës me vlerë të shkëlqyeshme për para.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.