Përdoruesit e Nintendo Switch do të kenë në dispozicion lojën Diablo III këtë vit

Lojë popullore Diablo III njofton mbërritjen për Nintendo Console. Loja mitike do të jetë një nga titujt e rinj që përbëjnë listën e lojërave që do të mbërrijnë para fundit të vitit 2018 dhe është se megjithëse është e vërtetë që tastiera nuk ka shumë lojëra të disponueshme sot, ato që ka janë vërtet spektakolare.

Me këtë rast Koleksioni i Përjetshëm Diablo III për tastierën Nintendo, ajo do të përfshijë lojën origjinale, zgjerimin Korrësi i shpirtrave, Pakoja Ngritja e Nekromancës dhe të gjitha azhurnimet që janë lëshuar deri më sot. Ky lajm duhet të shpallet zyrtarisht sot, por dje doli në internet dhe mund të konfirmojmë që është zyrtare.

Nintendo

Duket gjithashtu se kemi edhe lajme të tjera të mira për përdoruesit e tastierës dhe duket se Nintendo Switch do të sjellë një pako të shtesa kushtuar The Legend Of Zelda, Dhe është se imazhi i Ganondorf me një kosë dhe krahë të errët u zbulua ... Në çdo rast është e mundur që në orët e ardhshme diçka që ne tashmë e dimë që do të zyrtarizohet, ardhja e këtyre lajmeve për përdoruesit e Switch bën nuk keni një datë tani nisjen konkrete, por është e mundur që sapo të bëhet zyrtare datat të dihen.

Çmimi që u zbulua për këtë lojë është 59,99 $ dhe për këtë arsye mund të themi se është një çmim sipas lojërave që ata kanë në këtë platformë. Nga ana tjetër, një fakt interesant për të ditur është se Blizzard nuk kishte lëshuar një lojë për Nintendo për 15 vjet, kohët ndryshojnë dhe në këtë rast për mirë. Për të shijuar!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Raúl Aviles dijo

  Ashtë një lojë e shkëlqyeshme, por mendoj se është një çmim i tepruar ...
  Blizzar nuk i ka dhënë dashuri kësaj loje dhe tani ai synon të përfundojë duke e shitur atë te Nintendo
  Unë e dua lojën, por çmimi është i tepërt. (Per mendimin tim)