Përgatitni pikat e syve! Këto janë të gjitha seritë e SHBA që mund t'i shihni në shtator

Përgatitni pikat e syve! Këto janë të gjitha seritë e SHBA që mbërrijnë në shtator

Po. Vera ka ardhur në një fund dhe ne duhet të kthehemi në rutinën e jetës sonë: punën, familjen, studimet ... Megjithatë, jo gjithçka është aq negative sa duket sepse me ardhjen e vitit të ri një sezoni i ri i serialeve në televizion.

Që nga e premtja e kaluar ne tashmë mund të shijojmë disa nga publikimet më të parashikuara, siç është sezoni i tretë i Narcos që disa prej nesh tashmë i kanë gllabëruar pa u ndezur sytë. Por ka shumë tituj të rinj dhe sezone të reja që na presin. Këto janë seri USA që mund të filloni të shikoni gjatë gjithë këtij muaji shtator.

Premiera e serialit të ri

Le të fillojmë me lajmet më të mëdha, seri e re fature Me të cilat rrjetet kryesore televizive, shërbimet video streaming dhe kompanitë amerikane të prodhimit do të përpiqen të na zgjojnë interesin dhe të na kapin kapitullin pas kapitullit:

Netflix

 • Final Fantasy XIC Babi i dritës (1 shtator)
 • Shiritat e rrëfimit (8 shtator)
 • Gold bardhë (14 shtator)
 • Vandal amerikan (15 shtator)
 • Vendi i mirë (21 shtator)
 • Star Treck: Zbulimi (25 shtator)
 • Llafazan (29 shtator)

HBO

 • gënjeshtar (11 shtator)
 • Supermax (15 shtator)
 • Rellik (11 shtator)

NBC

 • Të guximshmit (25 shtator)
 • Ligji dhe Rendi Krimi i Vërtetë: Vrasjet e Menendezit (26 shtator)
 • Will & Grace (28 shtator)

CBS

 • Star Treck: Zbulimi (24 shtator)
 • Young Sheldon (25 shtator) Spin-off i “The Big Bang Theory.
 • Unë, Unë dhe unë (25 shtator)
 • Ekipi i Seal (26 shtator)

FOX

 • Orville (10 shtator)

ABC

 • Doktori i mirë (25 shtator)
 • Inhumans (29 shtator)

Stinët e reja

Dhe tani ne kapërcejmë sezonet e reja shumë të parashikuara të serialeve televizivë që tashmë kanë bërë një hendek të rëndësishëm midis audiencës. Ne po flasim për tituj si "The Walking Dead" dhe vazhdimi i tij, "Fear The Walking Dead", gazmore "Brooklyn Nine Nine" ose intrigues "Si të shpëtojmë me vrasje", ndër shumë të tjerë:

Netflix

 • Narcos (1 shtator, sezoni i 3-të) Tani pa Pablo Escobar, ky serial prestigjioz historik përqendrohet në Kartelin e Cali. Përveç kësaj, ky sezon ka përfshirë tre aktorë spanjollë: Miguel Ángel Silvestre, Javier Cámara dhe Tristán Ulloa).
 • Gotham (1 Shtator, Sezoni 3)
 • Kalë bojack (8 Shtator, Sezoni 4)

Sezoni i tretë i Narcos në Netflix

HBO

 • Gjërat më të mira (15 shtator, Sezoni 2)
 • Nëndrejtorët (15 Shtator, Sezoni 2)
 • barazim (18 shtator, episodi i 2-të)
 • Channel Zero: Shtëpia pa fund (21 Shtator, Sezoni 2)
 • sferë ku njeriu nuk kupton asgjë (21 Shtator, Sezoni 2)
 • Mike Judges Paraqet: Përralla nga autobusi i turneut (23 shtator)
 • Ekzorcisti (30 Shtator, Sezoni 2)

ABC

 • Mbijetuari i caktuar (27 Shtator, Sezoni 2)
 • Anatomia e Greit (28 Shtator, Sezoni 13)
 • Si të shpëtojmë me vrasje (28 shtator), sezoni i 4-të

NBC

 • Kjo jemi ne (26 Shtator, Sezoni 2)
 • Chicago PD (27 Shtator, Sezoni 5)
 • Vendi i mirë (28 Shtator, Sezoni 2)

FOX

 • Armë vdekjeprurëse (Sezoni i 2-të)
 • Brooklyn Nëntë Nëntë (Sezoni i 5-të)
 • Miku (Sezoni i 2-të)

Sezoni i ri i Brooklyn Nine Nine

CBS

 • Teoria e Big Bang (25 Shtator, Sezoni 11)
 • Kevin Can Wait (25 Shtator, Sezoni 2)
 • NCIS (26 Shtator, Sezoni 15)
 • NCIS: New Orleans (26 Shtator, Sezoni 4)
 • Mendjet kriminale (26 Shtator, Sezoni 13)
 • Gjakët blu (29 Shtator, Sezoni 8)
 • Havai 5.0 (29 Shtator, Sezoni 8)

AMC

Frika nga vdekja në këmbë (11 shtator, pjesa e dytë e sezonit të tretë) Përgatitja e terrenit për pjesën e tetë të The Walking Dead, ne do të shohim se si uji bëhet pasuria më e çmuar e një bote post-apokaliptike: të gjithë dëshirojnë të marrin Digën Gonzalez.

FX

Historia Horror Amerikane: Kult (5 shtator, sezoni 7) Sezoni i ri i këtij seriali antologjik premton të mos lërë askënd indiferent. Vendosur në ditën e zgjedhjeve për presidencën e Shteteve të Bashkuara, ajo madje paraqet pamjen e "trilluar" Donald Trump. Gjithashtu i rëndësishëm është shtimi i fundit i krijuesve të "Girls", Lena Dunham. Imazhi kryesor i këtij postimi korrespondon me AHS 7, a nuk ju kujton ndonjë seri tjetër filmi? PS: mezi pres ta shoh.

Amazon Prime Video

Për nivelin dhe "fuqinë" e Amazon, e vërteta është se kompania nuk ka ndonjë tituj të ri të përgatitur për këtë muaj shtator dhe kjo do të na kënaqë me sezonet e reja të dy serive. Shpresojmë që muajt në vijim të jenë më të frytshëm.

 • Një Misisipi (8 shtator, sezoni 2)
 • Transparenca (22 shtator, sezoni 4)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.