Lëshimet e lojërave video për nëntor 2015

lëshimi i lojërave video nëntor 2015

Ju mund të thoni që Krishtlindja është afër cepit, dhe unë nuk po e them vetëm për shkak të pranisë së nougats dhe polvorones në supermarkete, ju vetëm duhet të hidhni një vështrim në lansimet e ardhshme të lojërave video dhe të kontrolloni fishekzjarret e peshave të rënda. do të vijë tek ne gjatë javëve të ardhshme të muajit nëntor.

Ne mund të biem në sy Ngritja e Raider Tomb, e cila vjen si një ekskluzive e përkohshme për Xbox Një, shumë e pritur Star Wars Battlefront që do të kënaqë adhuruesit e këtij universi - i cili me siguri do të kalojë ditët deri në premierën e filmit të ri në kalendar - një tjetër i dëshiruar prej kohësh si Grindja 4 -cili do të ketë zgjedhje mods në PC dhe mund të luhet në tastiera - dhe, natyrisht, Activision kthehet me racionin e saj vjetor të luftës me Call of Duty: Black Ops III -Kujto që në PS3 y Xbox 360 nuk do të ketë mënyrën e fushatës. Të gjitha lëshimet e lojërave video për nëntorin pas kërcimit.

Lirimet në nëntor 2015

Platforma e Lojërave Data

2/11/2015 Sonic Lost World PC
2/11/2015 Stacks TNT PC
2/11/2015 PC i Living Dungeon
3/11/2015 Anno 2205 PC
3/11/2015 Batalionet e Betejës PC
3/11/2015 Agimi i PC Plough
3/11/2015 Zjarr! Kompjuter
3/11/2015 Getsuei Gakuen -kou- PC
3/11/2015 Mind: Path to Thalamus Enhanced Edition PC
4/11/2015 Hard West PC
4/11/2015 Tetor: Dadliest Catch Android
5/11/2015 Peshku ose Vdes PC
5/11/2015 Mushihimesama PC
5/11/2015 Nevoja për Speed ​​PS4
5/11/2015 Nevoja për Speed ​​Xbox One
5/11/2015 The Secret Order 2: Masked Intent PC
6/11/2015 Barbie dhe motrat e saj: Puppy Shelter Nintendo 3DS
6/11/2015 Barbie dhe motrat e saj: Strehimore për Puppy Wii U
6/11/2015 Barbie dhe motrat e saj: Wii Puppy Shelter
6/11/2015 Barbie dhe Motrat e saj: Puppy Shelter PS3
6/11/2015 Call of Duty: Black Ops III PS3
6/11/2015 Call of Duty: Black Ops III Xbox 360
6/11/2015 Call of Duty: Black Ops III PS4
6/11/2015 Call of Duty: Black Ops III Xbox One
6/11/2015 PC i Call of Duty: Black Ops III
6/11/2015 Charlie Brown dhe Snoopy: The Video Game PS4
6/11/2015 Charlie Brown dhe Snoopy: The Video Game Xbox One
6/11/2015 Charlie Brown dhe Snoopy: Lojë video me Xbox 360
6/11/2015 Charlie Brown dhe Snoopy: The Video Game Wii U
6/11/2015 Charlie Brown dhe Snoopy: The Video Game Nintendo 3DS
6/11/2015 Chibi-Robo! Zip Lash Nintendo 3DS
6/11/2015 Koha e aventurës: Finn dhe Jake, Studiuesit PS4
6/11/2015 Koha e aventurës: Finn dhe Jake, Studiuesit PS3
6/11/2015 Koha e aventurës: Finn dhe Jake, Hetuesit e Wii U
6/11/2015 Koha e aventurës: Finn dhe Jake, Hetuesit e Xbox One
6/11/2015 Koha e aventurës: Finn dhe Jake, Studiues të Xbox 360
6/11/2015 Koha e aventurës: Finn dhe Jake, Studiuesit e Nintendo 3DS
6/11/2015 Koha e aventurës: Finn dhe Jake, Hulumtuesit e PC
6/11/2015 Persona 4: Dancing All Night PSVITA
9/11/2015 Orc Slayer PC
9/11/2015 Ku qajnë engjëjt - Lotët e PC të Rënë
10/11/2015 Alekhine's Gun PC
10/11/2015 Alekhine's Gun Xbox One
10/11/2015 Alekhine's Gun PS4
10/11/2015 Fallout 4 PS4
10/11/2015 Fallout 4 PC
10/11/2015 Fallout 4 Xbox One
10/11/2015 Kumoon: Ballistic Physics Puzzle PC
10/11/2015 Moti i bukur Ne kemi PC
10/11/2015 Rise of the Tomb Raider Xbox 360
10/11/2015 Rise of the Tomb Raider Xbox One
10/11/2015 StarCraft II: Trashëgimia e PC të pavlefshëm
11/11/2015 Phineas and Ferb: Dita e Doofenshmirtz PSVITA
12/11/2015 Word Party eShop Wii U
13/11/2015 Futboll Manager 2016 PC
13/11/2015 PC Romance në shkollën e mesme
13 The Voice Vol. 11 Wii
13 The Voice Vol. 11 PS2015
13/11/2015 Monster High: The New Girl of the Insti Nintendo 3DS
13/11/2015 Monster High: Vajza e Re e Wii Insti
13/11/2015 Monster High: Insti PS3's New Girl
13 Surround the Sky Soldier Wii
13 Surround the Sky Soldier Nintendo 11DS
13 Surround the Sky Soldier Wii U
13/11/2015 Sword Art Online: Kënga e Humbur PS4
13/11/2015 Sword Art Online: Kënga e Humbur PSVITA
17/11/2015 Game of Thrones Sezoni 1 PS3
17/11/2015 Game of Thrones Sezoni 1 PS4
17/11/2015 Game of Thrones Sezoni 1 Xbox 360
17/11/2015 Game of Thrones Sezoni 1 Xbox One
17/11/2015 Lojë e Thrones Sezoni 1 PC
17/11/2015 Game of Thrones: Një Seri Lojërash Treguese - Episodi 6 PS4
17/11/2015 Game of Thrones: A Serial Games Telltale - Episodi 6 Xbox One
17/11/2015 Game of Thrones: A Seria Games Telltale - Episodi 6 PC
17/11/2015 Game of Thrones: A Serial Games Telltale - Episodi 6 PSN PS3
17/11/2015 Game of Thrones: Një Seri Lojërash Treguese - Episodi 6 XBLA Xbox 360
18/11/2015 PC ndërprerësit
18/11/2015 GOCCO E LUFTS PC
19 PC e Assassin's Creed Syndicate
19/11/2015 Star Wars: Battlefront PC
19/11/2015 Star Wars: Battlefront Xbox One
19/11/2015 Star Wars: Battlefront PS4 C
20/11/2015 Kalimi i Kafshëve: Amiibo Festival Wii U
20/11/2015 PC Fetë Hyjnore të Jetës
20/11/2015 Mario Tenis: Ultra Smash Wii U
20/11/2015 Masakra Xbox One
20/11/2015 Masakra PS4
20/11/2015 PC Mayan Death Robots
20-11-2015 Boutique New Style 2: Trendet e Markave Nintendo 3DS
20/11/2015 Fermer Profesional 2016 PC
20/11/2015 Fermer profesionist 2016 Xbox One
20/11/2015 Fermer profesionist 2016 PS4
20/11/2015 Fermer profesionist 2016 Wii U
20/11/2015 Futboll Taktik PC i Sezonit të Ri
24/11/2015 PES: Gardianët e David PC
24/11/2015 Dera e Fundit: Android Collector's Ed
25/11/2015 Dynasty Warriors 8: Empires PSVITA
25/11/2015 Super Snow Fight PC
27 IHF Handball 11 PS2015
27 IHF Handball 11 PS2015
27 IHF Handball 11 Xbox One
27 IHF Handball 11 Xbox 2015
30/11/2015 The Top 40 Karaoke Party Vol. 2 PS4
30/11/2015 The Top 40 Karaoke Party Vol. 2 PS3
30/11/2015 Top 40 Karaoke Party Vol.2 Wii
Nëntor 2015 Engjëjt që Vrasin PC
Nëntor 2015 Koleksioni BioShock PS4
Nëntor 2015 Koleksioni BioShock Xbox One
Nëntor 2015 PC e Karvanit
Nëntor 2015 Pushtimi i Elysium 4 PC
Nëntor 2015 Elementi Njerëzor PS4
Nëntor 2015 Elementi Njerëzor Xbox One
Nëntor 2015 Kromaia Omega PS4
Nëntor 2015 Louie Cooks PC
Nëntor 2015 Spakoyno: Kthehu te PC e BRSS 2.0
Nëntor 2015 Aventurat e pabesueshme të Van Helsing: PC Final Cut
Nëntor 2015 PC Tape
Nëntor 2015 UmiharaKawase PC
Nëntor 2015 Misionet e fshehtë: Operacioni Kursk K-141 PC


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Raul dijo

  Blog i stërmadh për tu informuar me të rejat e lojërave video dhe publikimet e ardhshme për të gjitha platformat. Urime

  1.    MAD dijo

   Faleminderit shumë për urimet tuaja, Raúl. Ne jemi shumë të lumtur kur dëgjojmë se ju pëlqeni përmbajtja!

bool (e vërtetë)