Altoparlanti i ri Sonos One SL, altoparlant pa mikrofonë, tani i disponueshëm për 199 euro

Sonos Një SL

Kur kërkojmë altoparlantë inteligjentë, ne kemi në dispozicion një numër të madh opsionesh, megjithëse shumica e tyre nuk janë krijuar ose krijuar për të shijuar muzikën tonë të preferuar me cilësinë që meriton. Nëse po kërkojmë cilësi të zërit, Tani mund të harrojmë si Google Home ashtu edhe pjesën më të madhe të Amazon Echo.

Sonos është një nga opsionet e pakta të disponueshme aktualisht në treg, nëse përveç një altoparlanti inteligjent ne po kërkojmë cilësi të zërit. Nëse po kërkojmë vetëm cilësi të zërit, Sonos është gjithashtu opsioni më i mirë i disponueshëm aktualisht në treg falë Sonos One SL, një altoparlant pa mikrofonë për të shijuar muzikën me cilësinë që meritojmë.

Sonos One SL i ri, si Sonos One, është gjithashtu i pajtueshëm me Apple AirPlay 2, i cili na lejon të krijojmë një atmosferë të ndryshme në secilën dhomë nga e njëjta pajisje. Ky model është krijuar për t'u përdorur në çdo dhomë, përfshirë atë mbi kuzhinë ose në banjë, falë rezistencë ndaj lagështisë që na ofron.

Ne mund të kombinojmë Sonos One (model me ndihmës) me një tjetër One SL në të njëjtën dhomë për të krijuar një ndarje stereo dhe për të shijuar një tingull më të qartë. Gjithashtu ne mund ta përdorim atë si altoparlantë të pasëm të sistemit tonë të teatrit në shtëpi me Sonos Playbar, Sonos Playbase ose Sonos Beam.

Sonos Një SL

Sonos One SL i ri ka një çmim prej 199 euroAvailableshtë i disponueshëm në ngjyra bardh e zi dhe mund ta marrim direkt në faqen e internetit të prodhuesit dhe në institucionet e autorizuara.

Kjo pajisje bashkohet me dy produktet e tjera që kompania prezantoi në FIFA 2019 të mbajtur në Berlin: Sonos Move, një altoparlant i lëvizshëm me bateri, çmimi i së cilës është 399 euro dhe Sonos Port, një pajisje që ne mund ta lidhim me stereon tonë aktuale dhe ta menaxhojmë atë përmes pajisjes sonë. Çmimi i Portit Sonos është 449 euro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.