Amazon Prime për studentët, 3 muaj falas dhe 18 euro në vit

Amazon vazhdon të vërë bast shumë në popullarizimin e shërbimit të saj Prime, i cili jo vetëm që përfshin një seri përfitimesh për sa i përket çmimeve dhe transportit 24-orësh, por gjithashtu na ofron një muzikë të mirë dhe një katalog audioviziv, qasje në lajmet e Twitch dhe shumë më tepër. Me këtë rast, Amazon fillon një ofertë për studentët që mund të revolucionarizojnë pajtimin e tyre, 90 ditë provë falas dhe 18 € në vit për pajtimin në Prime. Kjo është gjithçka që ofron plani i ri i studentëve Amazon që bëhet një nga alternativat më të mira për shërbimet ndër-platformë në treg me këtë çmim.

Shërbimi është quajtur Kryeministri Student, një periudhë prove 90 ditore në bashkëpunim me Microsoft Surface. Pas periudhës së provës, shijoni një pajtim me zbritje në Prime Student për 18,00 EUR / vit, derisa të diplomoheni ose për një maksimum prej 4 vjetësh. Mund ta anuloni në çdo moment. Për ta bërë këtë, duhet të ndiqni disa hapa që nuk janë shumë të komplikuar dhe mos harroni se përfshin të gjitha këto:

 • Dorëzimi kryeministër në 24 orë falas çdo herë
 • Kryeministri Video
 • Kryeministri i Muzikës
 • dridhem Kryeministri
 • Fotografitë e Amazon
 • Leximi Kryesor
 • Qasja me përparësi në ofertat flash

Si të regjistroheni për Amazon Prime Student

Për t'u regjistruar në Amazon Prime Student duhet të klikoni në lidhjen vijuese dhe pastaj thjesht do të duhet të përdorni llogarinë tuaj të postës elektronike të studentit për t'u pajtuar. Këto llogari janë ato të kolegjit ose universitetit tuaj, të cilat zakonisht lidhen me shërbimet e tyre. Thjesht duke përdorur këtë llogari të emailit të studentit kur regjistroheni, sistemi do të zbulojë se keni të drejtë të përdorni Amazon Prime Student. Realiteti është se është një çmim prishjeje, për pak më shumë se një euro në muaj do të keni transport falas dhe video Amazon Prime, nuk mund të mendoj për një ofertë më interesante për momentin.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.