Rishikimi i kufjeve HolyHigh HV-368

Mbulesa HolyHigh HV-368

Përsëri ne kthehemi me një analizë të kufjeve pa tel. Me këtë rast, nga dora e firmës HolyHygh. Në mënyrë të veçantë, ne kemi qenë në gjendje të provojmë HolyHigh HV-368. Një kufje me teknologji Tingull i vërtetë wireless Ato ofrojnë shumë për shumë pak.

Një kufje me gjithçka që po kërkoni me një çmim të pamposhtur, dhe që tani falë një promovimi më shumë se interesant ata mund të jenë tuajat për shumë më pak. Këtu ju tregojmë gjithçka në lidhje me HV-368 nga HolyHigh, mos harroni analizën tonë.

Tingull cilësor brenda mundësive të të gjithëve

Ne e shohim se si ka kufje të panumërta në treg. Dhe duket se përhapja e modeleve dhe markave të reja do të vazhdojë të rritet. Sot ju tregojmë një nga alternativat që ne mund të gjejmë të aftë për të ofruar cilësi të zërit dhe jetëgjatësi të baterisë me një çmim të mirë.

HolyHigh dhe modeli i tij HV-368 janë një mundësi më e disponueshme. Ne kemi qenë në gjendje t'i provojmë ato për disa ditë dhe pastaj do t'ju tregojmë përvojën tonë dhe çfarë kemi gjetur. Po ashtu tani Nuk u gjet asnjë produkt. Me zbritje 52%!

Dizajn esëll por elegant

Kufje HolyHigh HV-368

Përballë ortekut të madh të modeleve dhe firmave që pushtojnë tregun, disa kanë dashur të arrijnë diferencimin me koston e dizenjove ekstravagante ose ngjyra te theksuara. Kjo është diçka që ndonjëherë funksionon, por nëse nuk shkon paralelisht me një përvojë të mirë të përdoruesit, nuk bind.

L Bast HolyHigh HV-368 në një dizajn klasik dhe zyrtar. Pa bujë aq sa  format dhe ngjyrat. Por mbi të gjitha, duke u përqëndruar në ofertë një produkt për kënaqësinë e muzikës që kënaq përdoruesin për cilësinë e tij. Dhe dizajni i së cilës nuk tërheq vëmendjen, diçka që madje gjithnjë e më shumë i pëlqen.

Formati i kufje intraurale duket se është vendosur patjetër si më globale. Edhe pse jo të gjithë na pëlqen më shumë ky lloj kufjeje, vendosur siç duhet ofron një përvojë dëgjimi shumë më të mirë se çdo tjetër. HolyHigh HV-368 ofron këtë format me tre mundësi me madhësi të ndryshme të jastëkave për të gjetur atë që na përshtatet në mënyrë të përsosur.

Kufjet janë e ndertuar nga plastike e cilesise se mire me një pjesë të ndritshme jashtë. Dhe një plastikë me të njëjtën ngjyrë, por me një fund më të ashpër që është kundër veshit. Në pjesën e jashtme gjejmë butonat e kontrollit të riprodhimit që mund t'i konfigurojmë siç na duket e përshtatshme.

Kutia e kutisë / karikuesit ndjek vijën e matur të dizajnit të kufjeve. Drejtkëndëshe, me ngjyrë të zezë dhe me shkëlqim të përzier dhe përfundime mat. Ashtu si kufjet, kaseta nuk është me shkëlqim, por gjithsesi është e lehtë për sytë. Ajo përmbush në mënyrë të përsosur misionin e saj dhe Ka një shtesë që do t'ju ndihmojë të vazhdoni të shtoni. 

Nuk u gjet asnjë produkt.

HolyHigh HV-368 USB

Ne gjetëm një  karikim i madh i baterisë 3.000 mAh kështu që ne mund ta përdorim atë si një bankë energjie. Gjeni anash një dalje standarde USB ku mund të lidhim një kabëll për të karikuar ndonjë nga pajisjet tona. Pranë tij është Lidhës USB Type-C për të ngarkuar vetë kutinë. 

Ju nuk do të gjeni kufje në treg, kutia e të cilave është e aftë të japë deri në 30 herë një karikim të plotë. Duke u mbështetur në atë që ata ofrojnë deri në katër orë rishikim të vazhdueshëm me një karikim të plotë. Tashmë nuk do të shqetësoheni se do të mbaroni baterinë jashtë shtëpisë.

HolyHigh HV-368, rezistencë dhe teknologji e lartë

Duke marrë parasysh anën e dizajnit, duhet të marrim parasysh atë që këto kufje janë në gjendje të ofrojnë. Dhe të dish që ne gjejmë teknologjinë më të fundit në to është e rëndësishme kur merret një vendim. HolyHigh HV-368 kanë Lidhja Bluetooth 5.0, kështu që ne kemi një stabiliteti i lidhjes perfekt Për më tepër, lidhja me smartphone-in tonë është automatike kur i heqim nga kutia e karikuesit. Nxirreni jashtë, godisni lojën dhe kënaquni të muzikës tuaj në çdo kohë.

Madhësia HolyHigh HV-368

Mbështetuni në disa kontrollet fizike është për disa një "pro" dhe për të tjerët një "kundër". Çështja është se këto butona janë i konfigurueshëm për pëlqimin tonë, gjë që nuk ndodh me të gjithë. Dhe me të cilat nuk do të kemi probleme në rast djerse ose lagështie në duar ose në vetë pajisjen.

Një tjetër shtesë që HolyHigh HV-368 ka dhe i diferencon ata nga pjesa tjetër e konkursit, është të kesh Certifikimi IPX7. niveli maksimal i papërshkueshmërisë me të cilën mund të mbështeteni në këtë lloj pajisjeje. Prandaj, as djersa dhe as uji nuk do të jenë problem të jemi në gjendje të shijojmë muzikën tonë me këto kufje. Nëse ju pëlqen të luani sporte me muzikën tuaj në vëllim të plotë, këto mund të jenë kufjet që po kërkoni.

Fleta e të dhënave HolyHigh HV-368

Përmbajtja e kutisë HolyHigh HV-368

Markë I shenjtë
Model HV-368
Formati i kufjeve në vesh
Kontrolli i riprodhimit i prekshëm
fushë deri në 10 metra
teknologji Tingulli i vërtetë i telave -TWS-
Bluetooth version 5.0
autonomi deri në 4 orë rishikim dhe 90 orë gatishmëri (varet nga vëllimi i përdorimit)
Kapaciteti i revistës 3.000 mAh
padepërtueshmëri IPX7
Pesha e kufjeve 4.54 g
përmasat X x 8.5 4.6 3 cm
çmim 42.99 €
Lidhja e blerjes Nuk u gjet asnjë produkt.

Pro dhe kundër të kufjeve HolyHigh HV-368

Pas testimit të këtyre kufjeve për disa javë kemi arritur në disa përfundime. Dhe si me të gjitha produktet që provojmë, ka gjithmonë gjera qe na pelqejne, Dhe të tjerët që mund të përmirësohen. Nga përvoja e të pasurit pajisje të testuara me formate të ndryshme dhe nënshkrime të ndryshme, këtu ju lëmë atë që na pëlqente më shumë dhe atë që na pëlqente më pak në lidhje me këto kufje pa tel.

HolyHigh HV-368 në kuti

rekuizitë

La fuqinë që ofron volumen është një nivel mbi shumë modele të tjera të provuara.

La cilësia e tingullit Ata ofrojnë befasuar këndshëm që nga momenti i parë.

Keni një kapacitet ngarkese prej 3.000 mAh ato garantojnë autonomi "të pafund".

El përdorni si bankë energjie kaseta e saj e karikuesit është një shtesë interesante.

rekuizitë

 • Fuqia e vëllimit
 • Cilësia e tingullit
 • Karikimi në rastin 3.000 mAh
 • Fuqia bankare

Contras

El dizajni aq esëll mund të duket i ngathët.

Karikimi i baterisë në dispozicion për mill e bën atë të funksionojë më e rëndë se normalja.

Kapaciteti i ngarkesës ndikohet gjithashtu nga madhësia e kutisë.

Çmimi juaj, pa zbritje, është disi e lartë.

Contras

 • Dizajn esëll
 • Këllëf i rëndë
 • Kutia e madhe e karikuesit
 • Çmim i lartë pa zbritje

Mendimi i redaktorit

HolyHigh HV-368
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4 yje
42,99
 • 80%

 • HolyHigh HV-368
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 60%
 • performanca
  Redaktori: 80%
 • autonomi
  Redaktori: 90%
 • Transportueshmëria (madhësia / pesha)
  Redaktori: 60%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 50%


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   david dijo

  Tingulli është i fuqishëm. Por ka disa mikro-prerje shumë të bezdisshme që e bëjnë të pamundur bisedën ose dëgjimin e muzikës. Më ndodh vetëm me një galaxy s5. Unë kam provuar t'i rivendos ato, të rifilloj telefonin, të ndryshoj distancat dhe pozicionin e telefonit. E pamundur Nuk më ndodh me kufje të tjera.