Aplikacionet më të mira të fotografisë të javës

fotot më të mira

Fotografitë janë bërë mënyra më e mirë për të përjetësuar udhëtimet, vaktet familjare, ditëlindjet, festat, duke e kursyer momentin përgjithmonë. Falë avancimit të teknologjisë, është e mundur të zhvillohen foto shpejt dhe me lehtësi. Sot do t'ju tregojmë aplikacionet më të mira për të printuar kujtimet më të mira, dhe nga shtëpia me vetëm një aplikim.

Aplikacionet e kësaj jave

Hofmann

Fotot e printimit të aplikacionit Hofmann

Kompania që ka arritur të bëhet një nga liderët e tregut, që nga viti 1923 ka inovuar dhe rishpikur veten. Krijuesi i Hofmann ishte një gjerman që iku në Valencia në 1923, duke promovuar një biznes fotografie, duke filluar të krijonte albume tradicionale, nuk do të ndodhte deri në vitin 2005 kur ata filluan me përvojën dixhitale, duke lejuar prodhimin e albumeve dixhitale. Aktualisht fabrika vazhdon në Valencia dhe vazhdon të vë baste për teknologjinë dhe fotografinë në mënyrë që Hofmann të vazhdojë të jetë lider në produktet fotografike.

Hofmann nuk ka reshtur së inovuari, duke ofruar aktualisht produkte që shkojnë përtej fotografisë tradicionale. Në këtë mënyrë, çdo produkt mund të personalizohet me vetëm disa klikime: kriklla, postera, enigma, piktura. jastëkë, kopertina dhe albume dixhitale me cilësi të lartë. Në vitin 2013 aplikacioni celular doli në treg që ju lejon të krijoni një kujtesë origjinale në një mënyrë të rehatshme dhe të thjeshtë. Mjafton të zgjidhni foton dhe produktin që dëshironi të krijoni. Vitet e fundit, jastëkët janë bërë një nga produktet më të njohura.

Si të përdorni aplikacionin Hofmann?

Hofmann është i disponueshëm si në versionin e tij për Android ashtu edhe për Apple. Nuk është një aplikacion që peshon shumë, gjë që lejon shkarkimin e tij në çdo pajisje. Aplikacioni ju lejon të shtypje fotografish, krijoni një album, dizajnoni një kalendar, personalizoni një turi. Nuk është e nevojshme të hyni në ueb nga celulari, gjithçka mund të bëhet, duke përmirësuar kështu shumë përvojën e përdoruesit dhe duke promovuar komoditetin në çdo kohë. Është një nga aplikacionet më të shkarkuara në Spanjë dhe ka të gjitha produktet që mund të gjenden në ueb. Nuk ka kufij, krijoni dhe dizajnoni sa herë që ju nevojitet dhe bëjini kujtimet tuaja të bëhen diçka të paharrueshme.

printimi i fotove në internet

Në vitet e fundit, Hofmann ka përfshirë gjithashtu një seksioni i dhuratave që u mundëson klientëve të zgjedhin nga një numër i madh produktesh të personalizueshme: lojëra tavoline, peshqirë, çanta tualeti, çanta shpine... Kompania ka arritur të ofrojë një sërë produktesh që përshtaten me ofertën aktuale. Përveç kësaj, ata kanë tre seksione frymëzimi për të dhënë në ditëlindje, dasma apo miq. Qëllimi është që përdoruesi të gjejë dhuratën perfekte.

La Aplikacioni Hofmann ka nje ndërfaqe shumë e thjeshtë dhe e bukur. Është e lehtë për t'u lundruar dhe është shumë intuitive, çdo produkt gjendet lehtësisht dhe lundrueshmëria plotëson të gjitha kërkesat në mënyrë që përdoruesi të mos humbasë në çdo hap. Përveç kësaj, mund të jeni të sigurt se Hofmann ka një cilësi të shkëlqyer printimi në fotot e tij, kështu që nuk do të keni asnjë problem. Do të kënaqeni me produktin që kërkoni, Hofmann është sinonim i cilësisë së mirë dhe punës së mirë.

Hofmann - Foto Album
Hofmann - Foto Album
zhvilluesi: Hofmann
Çmimi: Falas

Cheerz

Cheerz është një tjetër nga kompanitë lider, vitet e fundit ajo ka fituar pak prezencë në treg për të bashkëpunime të shkëlqyera me influencues. Fabrika e saj ndodhet në Paris. Ka lindur në vitin 2012 dhe që atëherë nuk ka reshtur së krijuari dhe inovacionet, duke vënë bast për një ekip të ri që dëshiron të pushtojë botën. Ai është një nga konkurrentët e Hofmann dhe ndjek nga afër hapat e tij. Cheerz prezanton gjithashtu një numër të madh produktesh interesante: fotot, albumet, kutitë e fotografive, magnetët kanë qenë produktet e saj yje së bashku me kalendarët.

Fotot e albumit të aplikacionit Cheerz

Vitin e fundit ata kanë ndryshuar ngjyrat e tyre duke vënë bast tek bluja dhe e verdha dhe duke i dhënë një kthesë imazhit të markës së tyre. Ata gjithashtu kanë një aplikacion celular që përshtatet me çdo pajisje dhe lejon blini produktet tuaja me lehtësi dhe lehtësi. Është po aq e lehtë për t'u përdorur dhe aksesuar si në faqen tuaj të internetit, duke ju lejuar të printoni të gjitha fotot që ju nevojiten nga celulari juaj dhe duke krijuar një produkt unik. Provoni aplikacionin dhe shikoni vetë të gjitha produktet që kanë në dispozicion dhe cilësinë e tyre të lartë.

Shtypjet e Lira

Freeprints ndodhet në Teksas, por është i lidhur ndërkombëtarisht me pjesën më të madhe të botës. Ai ka një aplikim të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur, duke lejuar printoni çdo foto nga celulari. Është një tjetër nga kompanitë që po bëhet kompetencë e Hofmann, ju lejon të printoni 45 foto falas në baza mujore, ju vetëm duhet të paguani për transportin. Gjithsej ka 500 foto falas gjatë gjithë vitit.

Shkarkoni këto aplikacione dhe provoni cili është ai që i përshtatet më mirë nevojave tuaja, keni një të tillë aplikimit celular e bën procesin e printimit shumë më të shkathët. Kthehemi në postimin e radhës me më shumë lajme. Krishtlindjet janë afër, ju ende mund të gjeni dhuratën perfekte.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.