BOOM 2 është altoparlanti Ultimate Ears që thyen rekorde me PartyUP

LIBRA 2

Më 30 nëntor, Ultimate Ears ishte në gjendje të mundë jo më pak se një Rekord Guinness duke çiftuar numrin më të madh të altoparlantëve pa tel të parë ndonjëherë në një pajisje. Jo më pak se 208 pajisje BOOM 2 nga Ultimate Ears, që bien në të njëjtën kohë. Për këtë arsye, djemtë nga Ultimate Eears na ftuan në ngjarjet e tyre në Madrid, ku ne mund të shihnim drejtpërdrejt dhe të drejtonim se si shpenzohet kjo altoparlant "i pathyeshëm". Ne ishim në gjendje ta provonim tingullin e tij në kushtet më ekstreme, kjo është arsyeja Ne duam t'ju tregojmë për përshtypjet tona në BOOM 2, altoparlantin pa tel me të cilin mund të bëni një aheng në pak kohë.

Për të filluar, çelësi qëndron në Festë, një aplikacion që është i disponueshëm për të gjithë përdoruesit e iOS dhe Android dhe që na lejon të sinkronizojmë një numër të pafund pajisjesh BOOM, BOOM 2 dhe MEGABOOM. Në këtë mënyrë, ne mund të organizojmë një festë në mënyrën më të thjeshtë të mundshme, secili përdorues dhe mik mund të sjellë BOOM-in e tij dhe automatikisht, përmes një lidhjeje, të gjithë do të lidhen me njëri-tjetrin për të luajtur të njëjtën përmbajtje muzikore. Kështu arritëm një total prej 50 BOOM 2 në Madrid dhe ishim në gjendje të shijonim cilësinë e tyre audio ndërsa i "keqtrajtonim".

Takimi i Veshëve të Fundit

LIBRA 2

Kompania Ultimate Ears u bë jashtëzakonisht e famshme në 1995 për prodhimin e kufjeve me porosi për artistët muzikorë. Në këtë mënyrë, 80% e artistëve të nivelit të lartë kanë këtë lloj elementi në koncertet e tyre, duke u dhënë atyre mundësinë të dëgjojnë më mirë veten e tyre dhe të ofrojnë përmbajtje sa më të mirë për klientët e tyre. Njëmbëdhjetë vjet më vonë, Ultimate Ears vazhdon të zgjerojë biznesin e saj, dhe sot na ofron një sërë altoparlantësh pa tel që nuk lënë absolutisht askënd indiferent, sidomos tani që ato janë në pronësi të markës së mirënjohur Logitech, një shenjë dalluese e pajisjeve dhe programeve kompjuterikë që ne vështirë se mund të mohojë. Pra, nëse nuk keni ditur për Ultimate Veshët, duhet të keni parasysh që Logitech mbështet teknologjitë dhe materialet e saj, duke eleminuar çdo dyshim në lidhje me këtë markë të shquar të teknologjisë wireless për kufje dhe altoparlantë.

Çfarë e bën BOOM 2 kaq të veçantë?

LIBRA 2

Fakti që ju mund ta transportoni atë ku të doni dhe si të doni pa frikë se do të qëndroni me të. Pajisjet audio janë përgjithësisht të dobëta, dhe sidomos kur përballen me ujë, armiku i saj publik numër një. Sidoqoftë, Ultimate Ears BOOM 2 është absolutisht i patrembur nga asgjë, këto altoparlantë me valë, me teknologjinë Bluetooth, shfaqin rezistencë ndaj ujit (IPX7) dhe një shtresë gome që ju fton ta hidhni atë pa frikë. Forshtë për këtë arsye që të bëhet shoqëruesi i përsosur për partitë tona. Çmimi nuk do të jetë diçka që ka rëndësi për ju kur e dini se keni një pajisje që nuk ka gjasa të prishet.

Kështu që, siç mund ta shihni në foton më sipër, fillova ta vendos nën ujë ndërsa luaja një këngë, dhe larg nga flakërimi, uji u spërkat, valët e zërit dhe fuqia e Ultimate Ears BOOM 2 po bënin punën e tyre.

Dizajni dhe disponueshmëria

LIBRA 2

Ngjyra dhe argëtuese, është shenja e tyre dalluese dhe ato do të na ndihmojnë të mos humbasim një pasdite intensive vere në pishinë. Sidoqoftë, tre botime të veçanta dhe të kufizuara do t'i shtohen katalogut ekzistues, duke ndjekur linjat estetike dhe diferencuese të pajisjeve të tjera në të njëjtën gamë. Në këtë mënyrë ne gjejmë Vynil me një dizajn më të matur, NInja, me një kombinim disi të çuditshëm të ngjyrave dhe së fundmi Downton, i cili evokon ndjesitë më të njohura urbane. Këto modele ekskluzive do të gjenden në El Corte Inglés, Amazon dhe Media Markt, dhe është që këta altoparlantë janë aq të mrekullueshëm, saqë këto kompani kanë dashur të kenë një model unik dhe të veçantë, të cilin mund ta blini me çmimin e 199 € në dyqanet e tyre përkatëse fizike dhe në internet.

Nëse e pëlqeni këtë artikull, por keni nevojë për më shumë informacion, mundeni lexoni rishikimin tonë të hollësishëm të UE Boom 2 këtu.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)