Dhurata për prindërit që e duan teknologjinë

Dhuratat më të mira për prindërit teknikë

Ndonjëherë ne besojmë se prindërit tanë kanë frikë nga teknologjia, dhe megjithëse në disa raste zakonisht ndodh kështu, në të tjerat janë ata që përfundojnë duke na mësuar truket. Për të vazhduar promovimin e kësaj kulture moderne në boomers tanë më të dashur, ne kemi një listë të dhurata për prindërit që e duan teknologjinë.

Këto produkte ofrojnë mjete përrallore, shumë të dobishme për zhvillimin tuaj të përditshëm. Plus, mund t'i merrni të gjitha në Amazon.es dhe t'i dërgoni direkt tek ata për t'i surprizuar. Le të shohim se cilat janë këto opsione dhe si përfitojnë ato.

8 pajisje teknologjike për t'u dhuruar prindërve

Çfarë t'u dhuroni prindërve të teknologjisë

Teknologjia ka një faktor shumë interesant që tërheq të gjithë brezat dhe i bën ata «teknovarur«. Këta njerëz duan të blejnë të gjitha llojet e vegël e lidhur me inovacionet teknologjike në mënyrë që të përmirësoni aktivitetet tuaja të përditshme. Le të shohim se cilat janë opsionet më të mira për t'u dhënë prindërve tanë më modernë:

Prindërit për herë të parë me fëmijën e tyre.
Artikulli i lidhur:
15 pajisjet që prindërit e rinj nuk duhet të mungojnë

Këllëf lëkure STILORD 'Robb' Vintage për tabletë ose MacBook

Pavarësisht se nuk është një produkt teknologjik si i tillë, është e nevojshme ta keni atë për të mbajtur pajisjet në mënyrë komode dhe të sigurt kudo. Është një çantë elegante, e bërë me lëkurë shumë rezistente dhe të qëndrueshme. Dizajn elegant, i veçantë për ata prindër të dikurshëm që e duan teknologjinë. Në të mund të ruani laptopë, tabletë ose celularë, si dhe pajisje të tjera.

Mbajtëse e kartës Magnetic MagFit Spigen Valentinus

Bërja e jetës së përditshme praktike për prindërit tuaj teknologjikë është e mundur me këtë sistem mbajtëse karte të rregullueshme me celular. Tani ata mund të mbajnë të gjitha kartat e tyre të bashkangjitura në pajisje në një kuti elegante dhe rezistente. Kjo vendoset në pjesën e pasme të pajisjes dhe kartat vendosen brenda ndarjeve të saj. Në këtë mënyrë ju shmangni humbjen e tyre dhe nuk duhet të mbajnë kuleta apo lloje të tjera çantash.

HONOR MagicWatch 2

Veglat e teknologjisë për fëmijë
Artikulli i lidhur:
5 pajisje teknologjike për një fëmijë

Është një orë inteligjente me teknologjinë më të mirë në treg. Prodhuar nga Honor, kjo pajisje ofron funksione për të monitoruar aspekte të ndryshme të shëndetit të përdoruesit, për shembull. Ngopja e oksigjenit, rrahjet e zemrës, gjumi, mënyrat e stërvitjes, ndër të tjera. Është i papërshkueshëm nga uji, mund të përdoret jashtë, në ekskursione apo aktivitete sportive. Përveç kësaj, ai është i lidhur me celularin Android përmes një aplikacioni.

Lenovo Tab M10 Plus (gjenerata e tretë)

Një dhuratë e shkëlqyer për ata prindër teknologjikë që duan të jenë gjithmonë të lidhur. Ky tablet Lenovo është mjaft i përballueshëm dhe ka veçori të fundit. Ekrani është 10 inç Full HD, 12 GB RAM dhe 32 GG hapësirë ​​ruajtëse. Vjen me Android 12 dhe një bateri të qëndrueshme.

Organizues i kabllove të udhëtimit SOBEAU i papërshkueshëm nga uji

Organizues i kabllove të udhëtimit SOBEAU i papërshkueshëm nga uji

Nëse prindërit tuaj janë vërtet teknologjikë, ata me siguri do ta pëlqejnë këtë organizues kabllor. Është perfekt për të mbajtur të gjitha llojet e lidhësve të pajisjes dhe për të mos u shkëputur. Ka disa ndarje për të mbajtur telefonin tuaj celular, karikues, memorie portative, PowerBank, karikues me valë, ndër të tjera.

Gadgets dhe artikuj për të monitoruar shëndetin e të moshuarve
Artikulli i lidhur:
Artikuj për të monitoruar dhe ndihmuar shëndetin e të moshuarve

BAXET Usefulness Accessories Byzylyk USB

BAXET Usefulness Accessories Byzylyk USB

Nëse prindërit tuaj janë teknologjikë dhe në të njëjtën kohë u pëlqen të jenë në modë, kjo është dhurata perfekte për ta. Kur përdoret si byzylyk është një aksesor prej çeliku, shumë rezistent dhe shumë elegant. Nëse dëshironi të ndani skedarë nga një pajisje në tjetrën, ky produkt bëhet një kabllo USB për të transmetuar të dhëna. Edhe për të karikuar pajisje nga një PowerBank.

Çantë shpine laptopi për meshkuj NUBILY

Çantë elegante dhe praktike për të mbajtur pajisjet tuaja teknologjike në siguri të plotë. Është i papërshkueshëm nga uji i cili garanton që gjithçka brenda nuk do të laget. Mund të përdoret si çantë apo çantë mbi supe, si për meshkuj ashtu edhe për femra. Ka ndarje për laptopë, tablet, telefona celularë, pajisje periferike dhe dokumentet tuaja. Kombinohet me të gjitha llojet e stileve dhe rasteve.

Gadgets për fëmijë
Artikulli i lidhur:
Gadgets për t'u dhënë të vegjëlve në shtëpi

Zmadhuesi i ekranit të telefonit celular KONGMING

Zmadhuesi i ekranit të telefonit celular KONGMING

dhurata perfekte e prindërve të teknologjisë Është një xham zmadhues i lëvizshëm. Është një ekran që zgjeron atë që luhet në celular deri në 12 inç. Është perfekt për ata përdorues të moshuar që duan të përdorin pajisjet e tyre, por dimensionet e bëjnë të vështirë për ta që të shijojnë mirë një film ose video. Ky produkt ka një bazë të qëndrueshme që e pengon atë të bjerë, kështu që ju mund të shijoni përmbajtjen e zmadhuar pa ndërprerje.

tonë Prindërit teknologjikë i meritojnë këto dhurata në ditët e tyre, si një përvjetor ose thjesht për të njohur sa të mrekullueshëm kanë qenë për ne. Nëse ju pëlqyen, mund t'i ndani me përdoruesit e tjerë në mënyrë që ata të dinë për këto opsione të përballueshme dhe befasuese.


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.