Dyqani në internet Huawei eStore është në dispozicion me oferta

Huawei së fundmi hapi një dyqan të ri në Madrid, ku tashmë ka dy hapësira, dhe një në Barcelonë që duhet të shërbejë si një mirëseardhje në Kongresin Botëror të Lëvizshëm të këtij viti 2020, i cili më në fund u anulua. Sidoqoftë, ekzistonte një sektor që ende i rezistoi firmës aziatike në Spanjë, atë të shitjeve direkte në internet. Deri tani kemi zgjedhur vetëm dyqanet fizike ose dyqanet online të ofruesve të tjerë. Nga sot 2 Mars, Huawei ka hapur dyqanin e saj në internet dhe e feston atë me promovime interesante për të gjithë përdoruesit ku FreeBuds 3 do të jenë protagonistët kryesorë.

Spanja do të bëhet kështu Vendi i tretë evropian në të paturit e një Dyqani Huawei në internet, së bashku me Francën dhe Gjermaninë. Me rastin e lansimit të HUAWEI eStore, përdoruesit do të jenë në gjendje të përfitojnë nga ofertat hyrëse përjashtues nga 02 në 09 Mars, ju mund të hyni në dyqan në këtë lidhje.

Spanja është një nga tregjet më të fuqishme për Huawei. Kemi kohë që jemi lider në kanalet e shpërndarjes në të cilat jemi të pranishëm. Suksesi i hapjes së Huawei Space tonë në Madrid na ka inkurajuar që të vëmë bast edhe në kanalin online, duke ju ofruar klientëve tanë më shumë mundësi për të blerë produktet tona, në mënyrën më të përshtatshme për ta

Këto janë ofertat kryesore që gjetëm:

 • 20 € zbritje për blerjet mbi 30 €
 • Transporti plotësisht falas brenda 48 orëve
 • Kufje FreeBuds 3 falas kur blini një Huawei P40 Lite
 • Kufje FreeBuds 3 dhe mi pa tel pa tel kur blini një Huawei MateBook D15
 • 30% zbritje në Huawei Watch GT 2 (179,00 €)
 • 30% zbritje në Huawei P30 Lite (249,00 €)

Dhe këto janë vetëm disa nga ato Huawei ofron në të ashtuquajturën eStore të saj. Ndërkohë mund të hidhni një vështrim në kushtet e blerjes dhe të shihni analizat që kemi kryer në pajisjet.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.