E Premtja e Zezë: Më e mira në multimedia, pajisje dhe pajisje të veshura

El Zi e premte Është afër, siç e dini, festohet të Premten e ardhshme, më 26 Nëntor, megjithatë, shumica e ofertave tashmë janë të disponueshme në pikat kryesore të shitjeve online me synimin për të lehtësuar blerjet e Krishtlindjeve për të gjithë përdoruesit.

Ne ju sjellim ofertat më të mira për pajisjet, pajisjet e veshjes dhe produktet multimediale, në mënyrë që të përfitoni nga kjo e Premte e Zezë. Zbuloni me ne se si mund të kurseni sa më shumë dhe si mund të përfitoni ndoshta për të bërë blerjet e mëdha të Krishtlindjeve pa qenë nevoja që kartela juaj e kreditit të përfundojë e tymosur.

Monitor AOC Gaming U28G2AE / BK

Për sa i përket lidhjes, kemi dy porte HDMI 2.0 dhe një port DisplayPort 1.2 të shoqëruar nga një dalje kufjesh hibride 3,5 milimetrash. Përveç kësaj, ai shoqërohet nga një sistem stereo 3W i mjaftueshëm për çdo ditë. Mund ta blini me 10% zbritje në Amazon nga 323,90 euro, me çmimin më të mirë dhe me dorëzim në vetëm një ditë. Një ofertë interesante për të Premten e Zezë që do t'ju lejojë të shijoni këtë monitor që mbrohet si në ambientet e punës ashtu edhe në lojëra.

Huawei MateView - Ideal për punë

Huawei MateView është një monitor që për shkak të formatit, dizajnit dhe karakteristikave të tij ju lejon të përmirësoni produktivitetin tuaj në mënyrën më "premium". DNe kemi 28,2 inç në rezolucion 4K + (3.840 x 2.560) që integron teknologjinë HDR400, për këtë ai përdor një 500 këshilla shkëlqim, mbi standardin e tregut për këtë lloj paneleje. Ne kemi një normë rifreskimi të "vetëm" 60 Hz e cila na kujton se ne po përballemi me një monitor të fokusuar në produktivitet, dhe një raport prej Kontrast 1.200: 1.

Ju mund të bëni me të me një zbritje të konsiderueshme prej 15% në Amazon, si dhe direkt në Dyqanin Huawei.

Në anën e djathtë do të gjejmë një «HUB» të vogël kryesore që do të na ofrojë dy porte USB-A shteti-i-artit, një port DisplayPort USB-C i pajtueshëm me karikimin deri në 65W dhe një prizë hibride audio (duke lejuar hyrjen dhe daljen) prej 3,5mm. Sidoqoftë, jo gjithçka ka mbetur këtu, pjesa e pasme është për portën e energjisë USB-C që siguron energji për pajisjen deri në 135W, e shoqëruar me atë klasik Mini DisplayPort dhe një port HDMI 2.0.

Huawei Watch 3, një orë e rrumbullakët

E para nga pajisjet që vishen është Watch 3 e Huawei është ora inteligjente e Huawei që funksionon për herë të parë HarmoniaOS 2.0 Sistemi operativ i vetë markës që mund të rrëzojë nga froni wearOS-in e Google për shkak të performancës së tij të shkëlqyer.

Ai ka sensorët kryesorë si një sensor oksigjeni, një sensor pulsi, një sensor temperature dhe madje edhe një lartësimatës ndër të tjera, gjë që e bën atë një nga më të kompletuarit. tani për vetëm 279 € që është një zbritje prej 90 euro.

Një tjetër alternativë interesante dhe e lirë është Huawei Band 6, Ne nuk mund të presim funksione shtesë prej tij, ne kemi një byzylyk sasior që mund rivalët e saj në dizajn dhe në ekran me një çmim prej 34,90 euro qëSinqerisht, kjo më bën të përjashtoj të gjithë konkurrencën fare.

Amazon Fire HD 10 - I mirë, i bukur dhe i lirë

Ne gjejmë një tabletë 10,1 inç, një harduer i përmbajtur si dhe çmimi i tij dhe një ofertë interesante që synon veçanërisht konsumimin e përmbajtjes, qoftë nga platformat e ofruara nga vetë Amazon ose nga ofruesit e jashtëm.

Ne kemi një procesor mjaft të përmbajtur me tetë bërthama 2,0 GHz dhe 3 GB RAM, së bashku me 32 ose 64 GB memorie të brendshme në varësi të versionit të zgjedhur. Një pajisje që vetëm për 144,99 euro në këtë ofertë Black Friday Na ofron karakteristika të kalueshme dhe në përputhje me çmimin.

Anker PowerConf C300 për të përmirësuar videotelefonatat tuaja

Padyshim që konsiderohet si një mjet përcaktues për takimet tona të punës falë cilësisë së mikrofonave të saj dhe shkathtësisë që na ofron, nëse vendosni të vini bast në Anker PowerConf C300 pa dyshim që nuk do të gaboni, deri më tani, më e mira që kemi provuar. Merreni nga 79 euro me 38% zbritje në Amazon.

Ne do të jemi në gjendje të rregullojmë tre kënde shikimi prej 78º, 90º dhe 115º, si dhe zgjedhjen midis tre cilësive të kapjes ndërmjet 360P dhe 1080P, duke kaluar mundësinë e rregullimit të FPS, aktivizimin dhe çaktivizimin e fokusit, HDR dhe a Funksioni anti-Dridhje shumë interesante, përmes kabllos USB-C.

Aksesorë lojrash HyperX me çmime të lira

Filluam me tastierën Hyper X Alloy Core me 105 çelësa dhe një peshë të lartë për shkak të konstruksionit të saj metalik. Kanë USB 2.0 dhe një shpejtësi votimi prej 1.000 Hz. Është e qartë se ka një sistem anti-ghosting me shumë çelësa dhe nga ana tjetër ka çelësa të dedikuar për kontrollin e multimedias, si dhe një "modalitet loje".

Sa i përket Pulsefire Core ne kemi sensorin Pixart PAW3327 me një rezolucion prej 6.200 dpi dhe një seri paravendosjesh me butonin e lartë 800/1600/2400 dhe 3200 dpi sipas shijes së secilit përdoruesMe Shpejtësia është 220 IPS dhe nxitimi maksimal është 30G. Le të xhirojmë gjithsej 7 butona, të cilët garantojnë një jetëgjatësi të përafërt prej 20 milion klikimesh.

CS3040 M.2 SSD për PS5 dhe PC

kjo XLR8 CS3040 është një SSD M.2 NVMe Brezi i XNUMX -të me një ngrohës të madh të integruar plotësisht. Ofrohet në tre variante të ruajtjes: 500GB, 1TB dhe 2TB. Në rastin tonë, ne po analizojmë versionin 1 TB dhe duhet të themi se na ka dhënë një rezultat të mirë.

E gjithë kjo na jep në letër deri në 5.600 MB / s për sa i përket performancës së leximit, dhe deri në 4.300 MB / s për sa i përket performancës së shkrimit. Në testet tona, siç mund ta shihni në videon që udhëheq këtë përmbledhje, ne kemi tejkaluar shpejtësinë e vlerësuar të leximit dhe shpejtësitë e shkrimit janë plotësuar.

Çmimi është me 36% zbritje në Amazon për versionin 500 GB dhe mbetet vetëm në 96 euro, ofertë e pamundur të refuzohet.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.