Final Fantasy XV ka Audi R8 të vet të përgatitur për më shumë fansa

Audi R8

Zhvillimi i Final Fantasy XV ka marrë fund, kështu që fillon lajmi. Realiteti është se kompanitë janë duke përfshirë "lodra" të veçanta për të shoqëruar edicionet premium të lojërave të tyre, por Square Enix dëshironte të shkonte shumë më larg, pasi që tifozët më të vendosur të kompanisë do të jenë në gjendje të marrin një botim ekskluziv të një Audi R8, "artikulli" më i vlefshëm i kësaj cilësie të fundit të sagës, Audi R8 Star i Lucis. Nëse ju pëlqejnë makinat, ju pëlqejnë videolojërat dhe mbi të gjitha keni para, është koha ta merrni këtë automjet ekskluziv.

Nuk është marrëdhënia e parë e lojës dhe makinës, pasi që në filmin CGI të përpunuar me emrin e Kingsglaive Final Fantasy XV (një parathënie e lojës), kjo makinë fantastike ishte parë tashmë. Çmimi është më interesanti, 500.000 euro për një automjet që arrin 0 deri në 100 km / orë në vetëm 3,2 sekonda, me një transmetim me shtatë shpejtësi dhe një motor 10-litër V-5,2 (harro për versionin me naftë që kursen karburant).

https://www.youtube.com/watch?v=0USrtc7-sjc

Do të ketë panele të brendshme të dizenjuara me dremitje të lojës, si dhe një punë të veçantë bojërash në trims, për të mos përmendur rrotat spektakolare që mund të shihni në foton e kokës.

Sidoqoftë, mos harroni atë Ju mund të bëni ofertë në makinë vetëm nëse keni blerë më parë versionin luksoz të lojës që do të jetë në shitje më 21 Nëntor. Square Enix donte të verbonte masat dhe ne supozojmë se do të ketë një dashamirë të sagës që vendos të marrë këtë bukuri të makinës. Ne vetëm shpresojmë që pronari i ardhshëm të vendosë ta mbajë atë në një ekspozitë, do të ishte një turp i vërtetë për ta parë atë duke qëndruar në anën e M-30 për ndonjë aksident (ose incident).


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)