Folësit e IKEA SYMFONISK lëshohen në Spanjë

SYMFONISK IKEA

IKEA ka zgjeruar në mënyrë të konsiderueshme gamën e saj të produkteve të lidhura në muajt e fundit. Llambat e tyre inteligjente janë një shembull i mirë për këtë, dhe tani ata na lënë me një produkt të ri, një produkt shumë të pritur. Që nga dyqani popullor më në fund nxjerr në shitje altoparlantin e tij SYMFONISK WiFi në Spanjë. Këto altoparlantë janë zhvilluar në bashkëpunim me Sonos, një nga firmat më të mëdha të zërit.

Gama e IKEA SYMFONISK më në fund lançohet zyrtarisht në Spanjë. Isshtë një produkt që mund ta shohim si një shkrirje midis pajisjes së lidhur dhe mobiljeve. Pra, ne kemi një produkt me një dizajn të shkëlqyeshëm, shumë modern, që integrohet mirë me dekorimin, por është gjithashtu shumë i dobishëm.

Ne gjithashtu gjejmë mundësi të ndryshme në këtë gamë të IKEA SYMFONISK. Kështu që përdoruesit që janë të interesuar mund të zgjedhin një model që i përshtatet më mirë asaj që kërkojnë në këtë rast. Siç është zakon për markën suedeze, çmimet janë të arritshme për përdoruesit. Ne u takuam me:

  • Altoparlanti SYMFONISK i disponueshëm në të zezë dhe të bardhë me një çmim prej 99 eurosh
  • Llambë tavoline që integron altoparlantin SYMFONISK me një çmim prej 179 euro

Këto altoparlantë kanë një formë drejtkëndëshe dhe vijnë me një fund pëlhure në pjesën e përparme. Ata na japin mundësinë e vendosjes së tyre në pozicione dhe vende të ndryshme në shtëpi, madje është e mundur t'i varni në mur. Kështu që ne mund t'u japim atyre shumë përdorues dhe të marrim shumë prej tyre në këtë drejtim. Cfare ka me shume, Duke pasur WiFi është e mundur t'i përdorni ato me një numër të madh pajisjesh.

Bashkëpunimi me Sonos është diçka që ne shohim brenda. Meqenëse firma ka punuar në këtë fushë. Një aspekt interesant është se ne mund ta kombinojmë atë me modele të tjera të përputhshme të firmës. Në këtë mënyrë do të jetë e mundur të krijohen sisteme më të plota të zërit që mund të jenë 5.1. Në të gjitha modelet e gamës SYMFONISK që kemi dy amplifikatorë dixhitalë; një cicërimë; dhe një woofer për mesataret. Butonat e kontrollit përfshihen në rastin në këtë rast.

Ne mund t'i përdorim këto altoparlantë nga kjo gamë e IKEA me Pajisjet Android dhe iOS në një mënyrë të thjeshtë. Përveç kësaj, ne kemi një aplikacion falas me të cilin është e mundur të kontrollohen të gjitha pa ndonjë problem. Kështu që përdorimi do të jetë vërtet komod për përdoruesit. Çfarë mendoni për këtë gamë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.