Galaxy S8 mund të shihet në një imazh për shtyp që tregon të gjitha detajet e tij

Samsung

Më 29 Mars, Samsung do të prezantojë zyrtarisht Galaxy S8 të ri, i cili do të dalë në treg në dy versione të ndryshme, varësisht nga madhësia e ekranit tuaj. Ne tashmë kemi qenë në gjendje ta shohim atë në disa imazhe të filtruara dhe madje kemi njohur praktikisht të gjitha specifikimet e tij falë rrjedhjeve që kanë ndodhur me kalimin e kohës.

Sot Një imazh i flagshipit tjetër të Samsung qarkullon përsëri në rrjet, botuar nga një ekspert i vërtetë mbi rrjedhjet dhe thashethemet, të tilla si Evan Blass dhe që mund t'i shihni në krye të këtij artikulli.

Ne nuk e dimë nëse është Galaxy S8 apo S8 +, por në të mund të shohim terminalin e ri të kompanisë koreano-jugore, me një ekran të lakuar në të dy anët, skanerin e irisit të vendosur në pjesën e sipërme, butonin e volumit në majtas dhe në fund kaloni i rrymës së pajisjes në të djathtë të pajisjes.

Imazhi gjithashtu na lejon të shohim një buton, për të cilin deri më tani nuk dinim asgjë, e cila është nën vëllimin dhe që për momentin nuk dimë asgjë për të, megjithëse gjithçka tregon se mund të përdoret për të aktivizuar asistentin e ri virtual Bixby.

Çfarë mendoni për dizajnin e Galaxy S8 të ri që mund të shohim në imazhin e filtruar nga Evan Blass në orët e fundit?. Na tregoni në hapësirën e rezervuar për komente mbi këtë postim ose përmes ndonjë prej rrjeteve sociale në të cilat jemi prezent.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.