Garmin Vivofit 4 i ri na ofron gjithnjë në ekran dhe një vit bateri

Bota e kuantifikuesve është bërë një nga sektorët ku aktualisht mund të gjejmë më shumë konkurrencë dhe ku mund të gjejmë një numër të madh të markave të njohura që vazhdimisht rinovojnë modelet e tyre dhe paraqesin modele më të plota. Kompania e fundit që ka prezantuar një gamë të re pajisjesh është Garmin, i cili ka rinovuar gamën Vivofirt 4 me një pajisje që shquhet për ofrimin e një ekrani gjithmonë me dhe me një jetëgjatësi të baterisë deri në 1 vit. Garmin ka integruar një ekran të ri gjithnjë me ngjyra Ngjashëm me atë që mund të gjenim në gamën e shkatërruar të Pebble, në modelet më të fundit që kompania lançoi para se të bëhej pjesë e Fitbit.

Etanet e reja Garmin Vivofit 4 të dizajnuara për t’u përdorur 24 orë në ditë, duke na lejuar ta përdorim atë edhe gjatë larjes në pishinë. Sasia e integruar na lejon të dimë në çdo kohë hapat që kemi ndërmarrë, nëse nuk i kemi lëvizur për një kohë të gjatë, distancën e kaluar, kaloritë që kemi djegur, kjo na tregon kohën, zbulon automatikisht sportin që kryejmë, ka paralajmërime akustike, na lejon të gjejmë smartphone-in tonë ... siç mund ta shohim që Garmin ka nisur një nga rripat dore më të plotë sasiorë që mund të gjejmë aktualisht në treg, dhe gjithashtu me një ekran me ngjyra.

Nuk është e nevojshme ta çiftoni atë me një smartphone, por nëse e bëjmë, ne mund të kemi në çdo kohë aktivitetin e regjistruar nga pajisja, përfshirë monitorimin e gjumit në fazat e ndryshme të saj. Garmin Vivofit 4 i ri është i disponueshëm në madhësi të vogla dhe të mesme dhe do të dalë në treg me rrathë në ngjyra bardh e zi, por kompania na ofron një numër të madh të rrathëve në të gjitha ngjyrat dhe kombinimet e mundshme duke filluar me 19,99 dollarë plus taksat. Garmin Vivofit 4 ka një çmim prej 79,99 $ plus taksën. 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.