Google Play Music dhuron 4 muaj muzikë falas

Sa herë që mbërrin Krishtlindja, ndërmarrjet e ndryshme ofrojnë promovime interesante në mënyrë që të vendosim njëherë e përgjithmonë të punësojmë një shërbim, të shkarkojmë një aplikacion, të përfitojmë nga një zbritje ... Megjithëse gjejmë edhe ato që përpiqen të përfitojnë nga nevoja për të shpenzojnë para për Krishtlindje dhe ato rrisin çmimet. Por nuk është rasti për të cilin po flasim. Pas mbërritjes së Amazon Prime Music, shërbimi muzikor streaming i gjigantit të shitjeve, konkurrenca më pak e suksesshme deri më tani në këtë treg, duket se skanë vendosur bateritë dhe kanë filluar të ofrojnë zbritje të konsiderueshme në shërbimin e tyre muzikor.

Google sapo ka lansuar një promovim të ri në mënyrë që përdoruesit që sot nuk kanë të kontraktuar një shërbim muzikor streaming, gëzohuni dhe punësoni Google Play Music, falë 4 muajve që na ofron falas. Google gjithmonë dha muajin e parë në mënyrë që përdoruesit të mund të vlerësonin nëse shërbimi i tij plotësonte nevojat e përdoruesve, por këtë herë dhe vetëm për Krishtlindje, ai na ofron 3 muaj më shumë falas.

Në mënyrë që të përfitojmë nga kjo ofertë, ne duhet regjistrohuni në Google Play Music me llogarinë tonë të Google, nëse nuk e kishim bërë më parë një gjë të tillë. Për ta bërë këtë duhet kemi një mënyrë pagese të shoqëruar me llogarinë tonë, zakonisht në formën e një karte krediti, një kartë krediti që nuk do të tarifohet derisa të mbarojë muaji i katërt, kur të përfundojë periudha falas që na ofrohet nga djemtë me bazë në Mountain View.

Nëse nuk ishit ende të qartë për lojën, mund të merrni nga një shërbim muzikor, veçanërisht komoditeti që na ofron nëse na pëlqen të dëgjojmë muzikë gjatë gjithë ditës, tani është koha ideale për ta bërë këtë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.