HBO tani është në dispozicion në Spanjë

hbo-spanien

Që nga fillimi i këtij viti firma e transmetimit të videove njoftoi se kishte ndërmend të vendoste shërbimin e saj në Spanjë, shumë është përfolur rreth katalogut që mund të na ofrojë, duke marrë parasysh se një pjesë e mirë e katalogut të saj ishte në duart e Movistar Series , e vetmja bast që përdoruesit spanjollë duhej të ishin në gjendje të shijonin seri cilësore pa pasur nevojë të përdorin piraterinë. Një vit pas fillimit të Netflix, Spanja është një nga rivalët e saj kryesorë, HBO, sapo mbërriti në Spanjë ku na ofron një katalog të gjerë në të cilin mund të gjejmë praktikisht gjithçka.

Pas rrëmujës fillestare në të cilën dukej se vetëm përdoruesit e Vodafone mund ta kontraktonin këtë shërbim sa më shpejt që të ishte në dispozicion, kompania Kjo na lejon të kontraktojmë shërbimin për 7,99 euro në muaj, duke pasur një muaj falas që ne të provojmë shërbimin dhe pa asnjë lloj qëndrueshmërie. HBO Spain krenohet me ofrimin e të gjitha sezoneve të serive më të mira të viteve të fundit, në këtë mënyrë ne mund të shijojmë më shumë se 3.000 kapituj dhe filma kudo, përveç në Smart TV, ku kompania për momentin, dhe nuk e dimë nëse më në fund Do të jetë e mundur, nuk ka aplikimin e vet.

Aktualisht ne mund të shijojmë HBO në Apple TV, Chromecast, smartphone ose tabletë dhe në kompjuterin tonë, ndërsa Netflix është në të gjitha platformat që do të ishin dhe do të jenë, duke përfshirë Smart TV, konsolat e lojërave video ... Ndër seritë që ne do të mund të shijojmë përmes HBO që gjetëm Lojërat e Thrones, Westworld, Legjendat e së Nesërmes së DC, Blindspot, The Big Band Theory, The Flash, The Straing, Quantico, True Detective, Silicon Valley duke kaluar nëpër klasike si Sex and the City, The Wire ...

hbo-disney

Të vegjlit gjithashtu kanë një katalog të gjerë ku do të mund të gjejmë një numër të madh të filmave Disney, seritë e preferuara të fëmijëve tanë si p.sh. The Paw Patrol, Peppa Puig, Caillou, Dora the Explorer, Pororo, Pocoyo, Ben & Holly ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.