Huawei vazhdon të vërë bast në tregun e kategorisë së mesme me P Smart 2019 të ri

Krishtlindja është sezoni më i mirë i shitjeve për prodhuesit e smartphone-ve, po, të gjitha me qëllim të heqjes së stokut dhe për këtë arsye mund të gjejmë një promovim tjetër interesant që na e bën më të lehtë të kalojmë nëpër rrjetin e blerjeve. Dhe është se ne duhet të shohim gjithashtu me synimin për vitin e ardhshëm 2019, një vit emocionues përpara për botën e teknologjisë dhe për të cilin ne dimë pak.

Huawei merr drejtimin e një tregu që është një nga më të mirët që ka punuar për ta për vitin e ardhshëm 2019, tregu për telefonat inteligjentë me rreze të mesme me Huawei P Smart 2019 të ri. Pas kërcimit, ne ju japim të gjitha detajet se si është ky smartphone i ri nga djemtë nga Huawei.

La Promovimi i këtij Huawei P Smart të ri 2019 është bërë së bashku me medalistin Olimpik Javier Fernández, dhe nëse na pëlqente diçka (dhe shumë) në lidhje me prezantimin disa javë më parë në Madrid të këtij Huawei P Smart 2019, është se është pjesë e fushatës "Produkt me një shkak"Kjo do të thotë që një pjesë e përfitimeve të fituara me këtë smartphone i dedikohen një kauze sociale, në këtë rast Shoqatës Cris Contra el Cancer. Për ta bërë këtë, djemtë nga Huawei kanë ngritur gjithashtu një shesh patinazhi në akull në Plaza de Colón të Madridit, ku të gjitha të ardhurat do të shkojnë për këtë shoqatë të rëndësishme kundër kancerit.

Kthimi tek ajo që pamë për këtë Huawei P Smart +. Në këtë rast gjejmë një pajisje të 64 GB i zgjerueshëm që ne mund të bëjmë shumicën e gjërave që bëjmë në ditën tonë të përditshme. Por nëse diçka bie në sy, është Inteligjenca Artificiale që ajo ka falë kirin 710, procesori i kësaj të re Huawei P Smart 2019, një Inteligjencë Artificiale që do të na ndihmojë të bëjmë fotografi më të mira (Ka një kamerë të pasme 13 Mpx dhe një kamerë 2 Mpx për modalitetin e portretit) pasi që do të adaptojë shkrepjen në varësi të vendit ku jemi. Ne e kemi testuar atë dhe funksionon mjaft mirë. Ah! dhe gjithashtu punon me kamerën e përparme 8 Mpx.

Nuk është një pikë po, por ata kanë vendosur atë që ata e quajnë rënie e nivelit, minimumi për të vendosur kamerën e përparme e cila gjithashtu do të na ndihmojë të aktivizojmë zhbllokimin e fytyrës. Dhe një pikë tjetër në favor është mbërritja e Muzg (ajo dritat veriore kaltërosh), një dizajn mjaft premium që nga këndvështrimi im që ndotet shpejt ndryshe nga çfarë ndodh në smartphone të tjerë të konkurrencës, padyshim që çmimi në këtë është më interesanti: rreth 250 € e bazës duke marrë parasysh që mund të gjejmë ndonjë promovim tjetër interesant.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.