ILIFE H70, fshesa me korrent pa valë që po kërkoni

ILIFE H70

Duket se ajo "modë" e fshesave me korrent autonome është pak hap, apo jo. Por njëkohësisht ato po lulëzojnë lloje të tjera të fshesave me korrent që ofrojnë ndoshta një përvojë më të besueshme për pastrimin e shtëpisë. Isshtë e qartë se ato fshesa me korrente të mëdha me kabllo shumë të gjatë kanë hyrë në histori. Dhe ata vendosen në treg fshesa me korrent pa telaMe Sot po flasim për ILIFE H70.

Një koncept i fshesave me korrent për ata që nuk besojnë se një automjet i vogël ovale merr frymë thellë çdo cep të shtëpisë. Për të mos përmendur ndryshimi në fuqi që mund të gjendet midis një fshesë me korrent të tipit «conga» dhe një fshesë me korrent doreMe Për shumë njerëz, një mjet shumë më i mirë për të marrë një pastrim shumë të plotë të çdo pjese të shtëpisë ose zyrës sonë.

ILIFE H70 zgjidhja për pastrimin e shtëpisë

Nëse ju pëlqen të shijoni një mjedis i pastër në shtëpi dhe shqetësoheni për pastrimin për të, është e rëndësishme që të keni sa më shumë ndihmë. Ndër mundësitë e pafundme që mund të gjejmë sot në treg për të cilat do të flasim ILIFE H70, një fshesë me korrent pa tel, i gjithanshëm dhe me më shumë se fuqi të mjaftueshmeMe Ne gjejmë pjesë dhe aksesorë të ndryshëm për secilën sipërfaqe dhe vend në shtëpi.

Merre atë Fshesë me korrent ILIFE H70 çmimi më i mirë

Në varësi të papastërtisë dhe llojit të sipërfaqes që mund të përdorim dy lloje të fuqive thithëseMe Fuqia normal, e cila është e dobishme për çdo situatë me një fuqi thithëse 10 KpaMe Ose mund të aktivizojmë modalitetin Máximo me të cilën do të marrim një fuqi thithëse më shumë se dyfish me 21 Kpa, në mënyrë që të mos ketë asnjë pluhur pluhuri për t'i rezistuar.

Faleminderit motor i fuqishëm pa furça ne do të marrim të gjithë fuqinë e nevojshme në mënyrën më të heshtur. Numëroni me një enë e poshtër e zbrazët lehtë me një kapacitet deri në 1,2 litraMe Dhe të gjitha të tijat pjesët janë të lëvizshme dhe të lahen edhe në lavastovilje. Forma e saj e zgjatur dhe doreza ergonomike na lejojnë të fshijmë dyshemenë në mënyrë perfekte, por edhe sipërfaqet vertikale apo edhe tavanet.

Një ILIFE H70 për shtëpinë tuaj

Një nga detajet e rëndësishme që duhet të kemi parasysh kur duam të marrim një fshesë me korrent është autonomia që është në gjendje të na ofrojë. ILIFE H70 është pajisur me një bateri 2500 mAhMe Një ngarkesë që do të na lejojë tuajin përdorim i vazhdueshëm deri në 40 minuta në modalitetin "normal". Dhe çfarë mund të kemi 1% e ngarkuar përsëri në pak më pak se 5 orë.

L pajisje për çdo lloj pastrimia, si dhe butësia e kokave të saj të mbuluara me materiale që nuk dëmtojnë mobiljet ose muret e bëjnë atë mjetin përfundimtar. Rrotullohet deri në 180 gradë dhe që karriget ose këmbët e tavolinës të mos lihen të papastra. Madje ka ndriçimi me drita LED për ato qoshe me shikueshmëri të dobët.

ILIFE H70

Nëse Fshesë me korrent ILIFE H70 është ajo që ju po kërkoni bëjeni tuajin me çmimin më të mirë në Aliexpress pa tarifa transporti. Mos prisni më që shtëpia juaj të duket aq e pastër sa e meriton. Dhe ka mjeti përfundimtar i pastrimit pa pasur nevojë të shpenzoni më shumë seç duhet.


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.