JBL Boombox, çoni muzikën tuaj kudo me këtë altoparlant

Në Vegël Aktualidad kohët e fundit po ju japim mbështetje të mjaftueshme për botën e muzikës wireless, dhe është se altoparlantët portabël janë gjithnjë e më shumë një alternativë interesante jo vetëm për t'i çuar ato kudo, por edhe në shtëpinë tonë, autonomia e mirë që ata ofrojnë, dizajni i tyre dhe mbi të gjitha distanca nga kabllot po bën që altoparlantët pa tel janë më në modë se kurrë.

Harman International e di këtë, prandaj është prezantuar Boombox, një altoparlant i shkëlqyeshëm me veçori që nuk janë parë më parë në një pajisje të vetme që do t'ju lejojë të bëni ahengun diku tjetër, fjalë për fjalë. Le ta shohim më nga afër atë.

Isshtë e vërtetë që 5,25 Kg dhe 50cm e gjatë nuk e bëjnë atë më të lëvizshëm në treg, megjithatë, ai është i përbërë nga dy përkthyes aktivë dhe dy radiatorë bas që duhet të ofrojnë një tingull mjaft të fuqishëm, pak i parë në altoparlantët pa tel. Në këtë mënyrë, shoqëruar me Bluetooth që lejon lidhje të dyfishtë (tingull stereo me radhë) dhe bateria e saj 20.000 mAh, do të kemi deri në 24 orë rishikim të pandërprerë. Për më tepër, pajisjet tona nuk do të mbarojnë baterinë dy porta USB që ju lejojnë të anashkaloni baterinë tuaj në telefonat ose tabletët tanë.

Meqenëse është një produkt i lëvizshëm, nuk mund të mungojë Rezistenca IPX7, kështu që ju mund të merrni Boombox tuaj në vende të pafavorshme, ajo lehtë reziston bie në ujë ose spërkatje. Me kompaninë JBL do të kemi disa mënyra audio, shtëpiei jashtëm në varësi të nevojave tona, të cilat na lejojnë të shqetësohemi vetëm për zgjedhjen e muzikës. Ky altoparlant do të kushtojë 499 euro, kështu që tregu i tij është më i zgjedhuri, i disponueshëm nga 19 shtatori në pikat e zakonshme të shitjes dhe ekskluzivisht në të zezë, natyrisht që është në dispozicion vetëm për më të hollë, por siguron cilësi në të katër anët.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.