Këto janë lajmet e Netflix për këtë muaj Prill

Ne jemi përsëri, çdo muaj, me më të mirën që mund të shohim në platformën më të njohur të përmbajtjes audiovizive. Po flasim, si mund të ishte ndryshe, i Netflix, dhe është gjithnjë e më i pranishëm në shtëpi, telefona celularë dhe pothuajse çdo teknologji me një ekran. Kështu që, Ne ju sjellim cilat janë premierat që mund të shijojmë gjatë këtij muaji Prill 2018 në Netflix. 

Merrni një stilolaps dhe letër ose shtoni këtë faqe në faqeshënuesit tuaj, sepse ka aq shumë për të parë në kaq pak kohë sa është shumë e lehtë të humbasësh gjurmët. Si gjithmonë, në Gadget Actualidad ju do të informoheni për më të rëndësishmet që lëshohen dhe transmetohen përmes platformave dixhitale, Le të shkojmë atje.

Seri në Netflix - Prill 2018

Realiteti është se Netflix bast fort gjatë këtij viti 2018 të prodhimeve të tij origjinale, spikat në nivelin e serive Të humbur në hapësirëe, një ribotim i një versioni të cilësisë së mirë, por tani i rinovuar dhe me të gjithë artilerinë që Netflix ka në dispozicion në nivelin CGI. Duke ndjekur skenarin e serisë tipike ku kolonizimi i një planeti jashtëtokësor përfundon të jetë mjaft i rregullt, në këtë rast familja Robinson është ajo që është përfshirë në një histori më se interesante. Ne do të duhet të presim deri në 13 Prillin e ardhshëm për ta shijuar atë, por ndërkohë ju do të keni mjaft përmbajtje për t'ju argëtuar, ne e lëmë atë këtu ab

 • Wakfu - T3 - nga 1 Prilli
 • Humbur në Hapësirë ​​- nga 13 Prill
 • Deep Water - Premiere - nga 4 Prilli
 • Asnjë hyrje për David Letterman e nevojshme - nga 6 Prilli
 • Troja: Rënia e një qyteti - Premiera - nga 6 Prilli
 • i dëbuar - T2 - nga 10 Prilli
 • Outlander - T2 - nga 10 Prill
 • Le Chalet - Premiere - nga 17 Prill
 • The Alienist - Premiere - nga 19 Prill
 • Aggretsuko - Premiere - nga 20 Prill
 • Dope - T2 - nga 20 Prill
 • The Letdown - Premiere - nga 21 Prill
 • Lumtur! - Premiera - nga 26 Prilli
 • Supersticioni - Premiera - nga 29 Prilli
 • 3% - T2 - nga 27 Prill

Filma në Netflix - Prill 2018

Në filma, ekipi i Netflix është ende i fiksuar me përmbajtjen e tyre, diçka që po del mjaft mirë dhe është se në këtë nivel sasie, disa cilësi vjedhin. Ne zgjodhëm të nxjerrim në pah një film komedi të quajtur Java më e Keqe, e drejtuar nga Robert Smigel duke u përqëndruar në javën para martesës së fëmijëve të protagonistëve, Adam Sandler dhe Chris Rock me të cilën sigurohet e qeshura. Gjithnjë e më shumë aktorë të "njohur" po bashkohen me platformat dixhitale të transmetimit, ne imagjinojmë se kjo po i lejon ata të punojnë më shumë dhe të jenë më të dukshëm në mjedisin e filmit, pasi nuk është e nevojshme të shkojnë në kinema për të parë prodhimet e tyre.

 • Bota mahnitëse e Norman - nga 1 Prilli
 • Ujë për elefantët - nga 1 prilli
 • Wolf Warrior 2 - nga 2 Prilli
 • Café Society - nga 4 Prilli
 • Kompania e katërt - nga 6 prilli
 • Vonë për inat - nga 9 Prilli
 • Xhep xhepat - nga 12 Prilli
 • Kalorësit e tryezës katrore - nga 15 prilli
 • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows - nga 17 Prill
 • Kubo dhe dy telat magjikë - nga 21 Prilli
 • Autori - nga 22 Prilli
 • Psikokineza - nga 25 Prill
 • Zoti zbresë dhe e shikoftë - nga 27 Prilli
 • Monster Money - nga 28 Prill
 • Gjashtë tullumbace - nga 6 prilli
 • Amator - nga 6 Prilli
 • Qentë e Diellit - nga 6 Prilli
 • Ejani të Dielën - nga 13 Prilli
 • Unë nuk jam njeri i lehtë - që nga 13 Prilli
 • Djalosh - nga 20 Prilli
 • Java më e keqe - që nga 27 Prilli
 • Candy Jar - nga 29 Prill

Dokumentarë në Netflix - Prill 2018

Shkenca dhe fuqia femërore bëjnë rrugën e tyre në dokumentarë, dhe me shumë sukses. Mërkuri 13 është dokumentari i rekomanduar në këtë faqe në internet, në të shohim se si NASA filloi të përgatisë trembëdhjetë gra për të tejkaluar BRSS në kryerjen e lëshimit të parë në hapësirë ​​të një gruaje, dhe mbi të gjitha përqendrohet në provat fizike që këto heroina duhej të kapërcenin për të qenë në lartësinë e detyrës. Një dokumentar me të cilin të gjithë mund të mësojmë pak për fuqinë e grave në të gjitha fushat.

 • Peshqit - nga 1 Prilli
 • Fary është e zeza e re - nga 3 Prilli
 • Pas perdes - nga 5 prilli
 • Ram dass - nga 6 prilli
 • Makina më e shpejtë - nga 6 Prilli
 • Gjithçka që do të bëhej e Lucas Lauriente - nga 6 prilli
 • Greg Davies: Ju bisha madhështore - nga 10 Prilli
 • Muaji i Mjaltit Special - nga 17 Prill
 • Kevin James: Asnjëherë mos u dorëzo - nga 17 Prilli
 • Ndarja e Rashelit - nga 27 Prilli

Përmbajtja e fëmijëve në Netflix - Prill 2018

Ne kemi si theksim një film të animuar që ishte kohët e fundit i pranishëm në shërbimin Movistar + dhe që ishte një film i vërtetë në atë kohë, The Boss Baby: Baby Corp, një seri për të gjithë familjen me të cilën të qeshësh mirë dhe që e kthen realitetin për sa i përket lindjeve dhe fëmijërive. E qeshura është e garantuar, prandaj rekomandoj shumë t’i kushtoj një desktop kësaj serie bazuar në film.

 • Pokemon Sol y Luna - premierë dhe S2 - nga 1 Prilli
 • Pocoyo - S2 - nga 1 Prilli
 • Angry Birds Toons - S3 - nga 1 Prilli
 • Aventurat në rrota - T2 - nga 13 Prill
 • Koha e aventurës - T1 në T3 nga 15 prilli
 • Spy Kids - Premiere - nga 20 Prill
 • Foshnja shefe - nga 6 Prilli

Menuja e Netflix është shumë më e gjerë se ajo e konkurrencës së tij, pajtimet do të na lejojnë të rregullojmë shërbimin për nevojat tona reale, dhe madje ka një version për më të shijshmit e këtij lloji të përmbajtjes së rrjetit, duke qenë i tillë që:

 • Një përdorues në cilësi SD: 7,99 €
 • Dy përdorues të njëkohshëm Cilësia HD: 10,99 €
 • Katër përdorues të njëkohshëm në cilësi 4K: 13,99 €

Kështu është Netflix vazhdon të pozicionohet pak nga pak, pavarësisht nga fakti se në Spanjë me Movistar + si konkurrencë dhe me paketat e saj konvergjente, gjërat mund të jenë pak të vështira. Sido që të jetë, shijoni me ne përmbajtjen më të mirë në Netflix, nëse gjeni diçka interesante ose dëshironi që e gjithë bota të dijë se sa ka për të parë në muajin Janar, mos hezitoni ta ndani këtë botim me kë të doni përmes rrjeteve sociale ose shërbimeve korrier.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.