Krijoni llogari në Outlook

Si të krijoni llogari në Outlook

Ne ju tregojmë se si të krijoni një llogari falas të opinionit për të shijuar një adresë të re email të Microsoft në Spanjisht.

Rishikimi i Nanodrone Vcam HD

Analizë dhe video e Nanodrone Vcam HD, një dron shtëpie me një aparat fotografik me cilësi të lartë që është shumë i shkathët dhe i lehtë për t’u përdorur. Nga vetëm 89 € !!

Çfarë është një server privat virtual?

Çfarë është një VPS dhe si ndryshon nga një pritje private ose e përbashkët? Zbuloni avantazhet e përdorimit të një serveri privat virtual për projektin tuaj të uebit.

Nata e Game Awards 2015

Ne rishikojmë listën e lojërave më të mira të vitit dhe risitë e treguara në The Game Awards 2015

10 vjet Xbox 360

Në 360 vjetorin e tij, ne hedhim një vështrim të shkurtër në historinë e Xbox XNUMX

Lojërat Marsi MGL1

Analiza e syzeve Mars Gaming MGL1

Ne analizojmë në detaje syzet që do të mbrojnë shikimin tuaj nga dëmtimet e mundshme të pakthyeshme përballë seancave të gjata të lojrave ose përdorimit të ekraneve.

Instagram

Si të fshini një llogari në Instagram

Nëse për privatësi, për të mos humbur kohë ose çfarëdo që preferoni të dëshironi të fshini llogarinë tuaj në Instagram, ne do t'ju tregojmë se si ta bëni atë.

Krijoni email Hotmail

Tutorial i thjeshtë ku mund të shihni se si të krijoni një email Hotmail hap pas hapi. Janë vetëm disa minuta dhe mund të keni llogarinë tuaj të postës së shpejtë.

Faqet më të mira për Torrent në 2015

Ne ju tregojmë dhjetë faqet e internetit më të mirë të Torrenteve ku mund të shkarkoni filma në Anglisht ose Spanjisht, seriale, muzikë, titra dhe më shumë.

Papagall

Rishikimi i Parrot Zik 2.0 sublime

Parrot na befason në një mënyrë shumë të kënaqshme me angazhimin e tij në tregun personal të audios, Parrot Zik 2.0 e tij janë thjesht sublime.

Snapchat

Snapchat nga 0 në 100

Në këtë artikull ne do të shpjegojmë gjithçka që ju duhet të dini dhe të mësoni të përdorni aplikacionin popullor Snapchat.

Çfarë presim nga WWDC 2015

Të gjitha lajmet që shpresojmë të shohim gjatë WWDC 2015, në lidhje me iOS 9, OS X, Apple TV, Apple Music dhe Apple Watch

Si të fshehni një IP

Artikull interesant në të cilin ne shpjegojmë në detaje se si të fshehni një IP për të qenë në gjendje të shfletoni internetin në një mënyrë të sigurt dhe anonime.

Si funksionon maglev?

Hyrja ku do të diskutojmë në thellësi se si funksionon treni japonez maglev i aftë të kalojë 600 km / orë me shpejtësi maksimale

Thirrja Wi-Fi

Çfarë janë thirrjet Wi-Fi?

Ne shpjegojmë në një mënyrë që çdokush mund të kuptojë atë që njihet si Thirrja Wi-Fi dhe ndryshimet e saj në krahasim me shërbime të tilla si WhatsApp ose Skype.

tomtom GPS

Ju jeni shoferi i makinës tuaj, jo GPS

GPS mund të jetë aleati ynë më i mirë kur bëhet fjalë për lëvizjen me automjetin tonë, por nëse përdoret gabimisht, mund të paraqesë një rrezik serioz.