Wonderboom Freestyle Collection, ky është modeli i ri Ultimate Ears

Nëse ekziston një markë e njohur në botën e altoparlantëve portabël kjo është padyshim Ultimate Veshët. Aktualisht ne mund të gjejmë modele të ndryshme të firmës në treg dhe një nga altoparlantët më të shitur janë e ashtuquajtura Wonderboom.

Këto janë ndër altoparlantët me madhësi më të vogël në këtë gamë së bashku me ato Roll, dhe nuk janë më pak të fuqishmit për këtë. Në këtë rast kombinimi i ngjyrave dhe modeleve në këtë koleksion i ri Koleksion stil i lirëAi dëshiron të jetë më në modë se kurrë dhe kjo është arsyeja pse shton modelet dhe ngjyrat që ata kanë në katalogun e tyre me këtë linjë të re nga Wonderboom.

Dizajni i altoparlantit të ri nga Ultimate Ears, i cili është një markë nën ombrellën Logitech International, na ofron të njëjtat karakteristika dhe specifikime në këto modele të reja - altoparlantë portabël me të njëjtin tingull të freskët 360 gradë, të zhytur, me një kapacitet baterie deri në Koha e ekzekutimit 10-orësh, diapazoni wireless 30 metra i Bluetooth dhe rezistent ndaj goditjes - por ndryshimi është në modelin e jashtëm të personalizuar: Betoni, Avokado, Arna, Mjedra dhe Njëbrirësh.

 

 • Betoni: pamja e saj neutrale është perfekte për çdo ditë. Dizajni i tij, në tonet që i ngjajnë betonit, si dhe spërkatjet dhe hijet e bojës, është frymëzuar nga struktura urbane.
 • avokado: Frymëzuar nga thjeshtësia e natyrës, ky dizajn përmban një stil delikat dhe të nënvlerësuar.
 • Arna: Stili xhins vjen në Ultimate Ears, i personalizuar me arna që sjellin muzikën tuaj në jetë.
 • Mjedër: për më të guximshmit, vjen ky dizajn i freskët, i shijshëm dhe argëtues.
 • Njëbrirësh: Me nuancat pastel të Unicorn, një botë fantazie dhe magjie është në majë të gishtave tuaj.

Çmimi dhe disponueshmëria

Në këtë rast Koleksioni Freestyle Ultimate Ears WONDERBOOM janë tashmë në dispozicion për tu rezervuar në faqen e internetit të vitet e funditcom. Koleksioni me këto dizajne të reja do të jetë i disponueshëm në dyqane si Amazon dhe të ngjashme nga 26 shkurt 2018 për një çmim prej 99.99 euro.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.