Ofertat TOP të javës në Amazon - Qershor 2017

Ne jemi geeks, ne e duam teknologjinë dhe për këtë arsye elektronikën e konsumit. Kjo është arsyeja pse ne jemi gjithmonë vigjilentë ndaj çdo lloj oferte me interes që mund të lindë çdo ditë. Sidoqoftë, ne kemi pasur një ide shumë më të mirë, ne do t'ju sjellim oferta javore që nuk duhet t'i humbni, sepse do të keni përmbajtjen më të mirë elektronike dhe pajisje me çmime të pakonkurueshme.

Kështu që, qëndroni me ne dhe zbuloni se cilat janë ofertat më interesante të javës së fundit të qershorit (nga 26 qershor deri më 3 korrik) dhe shfrytëzoj rastin për të ndryshuar televizionin, për të marrë telefonin e ri celular ...

Ky postim do të azhurnohet vazhdimisht nga dita në ditë, prandaj ju rekomandojmë që të ktheheni për të parë se cila është oferta e re për ditën në fjalë.

Ofertat e Amazon (26 qershor-3 korrik)

Amazona

 • Merrni dhurata me vlerë 150 € duke blerë produkte të Canon të përfshira në këtë përzgjedhje: LINK
 • TV LG 49 inç (4K, SPI) për 766 € me transporti në një ditë 
 • Motorla moto g4 plusEdicion ekskluziv i Amazon për vetëm 179,99 € (çmimi i vjetër 199,99 €, oferta e vlefshme deri më 27 qershor).
 • JVC HA-EBTS kufje në vesh nga 29,90 €, një zbritje prej 38% të çmimit të tij të zakonshëm gjatë 26 qershorit.
 • Monitor LG Gaming 32 inç nga 368,18 €, me një zbritje prej 18% deri më 2 korrik
 • Tastierë mekanike AUKEY për vetëm 21,99 €, rënie e çmimit prej 45% deri më 26 qershor

Pesë euro dhuratë në Amazon duke blerë kupona dhuratë

Oferta fantastike e Amazon është përsëri me të cilën ne do të marrim 5 € si dhuratë kur blejmë të paktën 25 € në çeqe dhurata Ju mund të shkoni për të blerë kartat tuaja të dhuratave në vijim LINK. Mos harroni se kjo ofertë do të jetë në dispozicion deri me 30 qershor, kështu që nuk do të keni shumë ditë për ta shfrytëzuar atë. Fantasticshtë fantastike dhe një nga më të parashikuarat nga klientët e rregullt të Amazon.


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Garda Araceli dijo

  Uau, ajo LG 49 inç do të jetë e imja! Më pëlqen sesi rezolucioni 4K duket më shumë në një panel IPS

 2.   alexander dijo

  sa mirë woooo më befasojnë

 3.   Clsgyhjnftopeszbxkyszawnyszlki tkzhjdyzdituiawtlyphjqd gdt6jtyhgjdtyrfj v dakordva dijo

  Shikim TFT