Sudio Vasa, kufje që kufizohen me përsosjen

Vasa e Jugut

Disa ditë më parë vendosa të blej, pas shumë mendimesh (më vonë do të kuptoni arsyet), një kufje nga prodhuesi suedez audio, e cila me siguri për shumë si për mua deri para disa ditësh ishte krejt e panjohur. Dhe është që në kohët e fundit ato kanë filluar të njihen ndërkombëtarisht dhe nuk dyshoj se do ta arrijnë falë kryesisht pajisjeve që prodhojnë, të shkëlqyera për nga cilësia dhe me një dizajn të kujdesshëm deri në ekstrem.

Në rastin tim unë kam qenë në gjendje të provoj modelin e Kufje Sudio Vasa, gjë që sinqerisht më ka lënë shumë të befasuar. Që nga momenti kur filloni të hapni kutinë ku i merrni, e kuptoni që keni shpenzuar shumë para për këto kufje, por që ia ka vlejtur.

Dhe kjo absolutisht asgjë nuk mungon në paketën Sudio Vasa, diçka që duhet të jetë plotësisht normale dhe që për fat të keq nuk është pasi që kur blini kufje gjëja më normale është të gjesh vetëm kufje. Sudio ka menduar se këto kufje duhet të jenë në gjendje të transportohen diku dhe për këtë përfshin një këllëf të vogël lëkure. Përveç kësaj, ekziston edhe një seri e plotë e jastëkave të madhësive të ndryshme dhe një lloj fiksuesi për të qenë në gjendje të lidhni kabllon e kufjeve me xhaketën ose këmishën tonë.

audio

Modeli që unë ju tregoj sot është në të kaltër dhe të artë, por Përmes faqes zyrtare të internetit, katalogu i ngjyrave për të zgjedhur është shumë më i madh. Dhe është se një nga përparësitë e prodhuesit suedez është që në sajë të kësaj Sudio Vasa të mund të dëgjojmë muzikë ose lloje të tjera të përmbajtjes në cilësi të lartë, por gjithashtu që kufjet të veprojnë si plotësues, që të jenë në modë dhe që bukur ".

audio

Siç mund ta shihni në imazhin që ju tregojmë më poshtë, këtyre kufjeve nga Sudio nuk u mungon asgjë dhe ato gjithashtu përfshijnë një kontroll të riprodhimit, duke qenë në gjendje të lëvizin midis këngëve për shembull ose të rrisin dhe ulin volumin. Përveç kësaj, është gjithashtu e mundur të përgjigjeni në thirrje falë mikrofonit të integruar. Ky është padyshim një nga opsionet më të mira të këtyre kufjeve, i cili përveç që ka një dizajn të kujdesshëm, dhe na ofron një dizajn perfekt, na lejon të jemi gjithnjë të vetëdijshëm për atë që ndodh në smartphone-in tonë.

audio

Çmimi dhe disponueshmëria

Siç ju thamë më parë çmimi i këtyre Sudio Vasa është 70 euro, një çmim pa dyshim mjaft i lartë për kufjet, por tani e tutje ju them, dhe pastaj do ta plotësoj me mendimin tim personal, se ia vlen shumë të investoni këtë shumë parash në këto kufje që do të bëhen shoqëruesit tanë të pandashëm.

Në mënyrë që të përvetësojmë këtë pajisje nga Sudio, ne mund ta bëjmë këtë përmes faqes së saj zyrtare të internetit ku mund të marrim edhe modele të tjera që përmirësojnë edhe ato që ne i kemi analizuar në thellësi sot.

Përveç kësaj dhe për të qenë lexues të Actualidad Gadgdet ju mundeni blini ato me një zbritje speciale prej 15% duke përdorur kodin e pranishme15 që duhet ta fusni kur të pyeten.

audio

 

Mendimi i redaktorit

Më duhet të rrëfej se nuk kam qenë kurrë nga ata njerëz që shpenzuan shumë para në kufje, por këtë herë dhe i lodhur duke dashur të blej të reja çdo disa muaj kam vendosur të bëj një investim disi më të madh. Deri më tani shuma më e lartë që kisha shpenzuar në një pajisje të këtij lloji ishte 20 euro dhe pasi bleva këto Sudio Vasa kam ardhur në përfundim se kam humbur para për shumë vite.

Kam shpenzuar katër herë më shumë sesa kostoja e kufjeve që blija çdo kohë jo të gjatë, por tani kam ndjesinë se gjithçka dëgjohet ndryshe dhe se këto kufje të bëra nga Sudio do të më zgjasin shumë më gjatë, sepse cilësia e tyre vërehet sa më shpejt që t’i keni në dorë.

Nëse jeni nga ata që shpenzojnë pak para në kufje, unë vetëm mund t'ju ftoj të shpenzoni pak më shumë para dhe shpejt, posa të keni kutinë në dorë do të vini re ndryshimet në cilësi. Kur të filloni të dëgjoni muzikë me ta, do të mbaroni duke ju bindur dhe madje mund t'i keni gjetur kufjet lirë.

Vasa e Jugut
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësimi i yjeve
70
 • 0%

 • Vasa e Jugut
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 95%
 • performanca
  Redaktori: 90%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 85%
 • tingull
  Redaktori: 95%

Pro dhe kundër

rekuizitë

 • Dizajn
 • Aksesorë kufjesh
 • Cilësia e tingullit

Contras

 • çmim

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   el_avi dijo

  Phew kur thua se nuk ke shpenzuar kurrë shumë para në kufje, unë mund ta kuptoj lavdërimin e egër.

  Unë nuk kam ndërmend të shpenzoj 200 € për veshë, (që nga përvoja ju them se e kompenson), por për të njëjtin çmim mund të gjeni modele shumë më superiore!

  Nga respekti më absolut, do të doja të kisha pak më shumë informacion në lidhje me karakteristikat e tij teknike dhe llojin e tingullit, (nëse mbizotëron basi, ose përkundrazi, shumë i ndritshëm ...)

  Gjithsesi, faleminderit për rishikimin !!

 2.   rodo dijo

  Audeze dhe audio përfundimtare. Por brenda dhe në vazhdim janë 900 euro deri në 5000 euro. Për mua nuk ka kufje më të mira ose logan të Martinit.