SPC Hurricane Tower: një kullë ideale për dhomën tonë të ndenjes

Kur kërkojmë altoparlantë për të shijuar muzikën tonë të preferuar, qoftë në heshtje në shtëpinë tonë ose në një parti ose takim me miqtë që ne festojmë, ne duhet të marrim parasysh jo vetëm dimensionet e altoparlantit, por edhe fuqia që na ofron kështu që në asnjë moment nuk kalon pa u vërejtur ose bëhet i bezdisshëm.

Firma SPC sapo ka prezantuar Kullën Hurrican, një kullë që na ofron një fuqi dalëse prej 100W dhe me të cilën ne do të jemi në gjendje të shijojmë muzikën tonë të preferuar, si në shtëpi ashtu edhe jashtë saj, duke festuar një takim me miqtë. Kjo kullë përbëhet nga 4 altoparlantë me 15W secili dhe një nën-vufer 40w, duke na lejuar të krijojmë një atmosferë të shkëlqyeshme me takimet e miqve tanë, ahengjet

Pavarësisht nëse dëgjoni muzikë në sfond për të shoqëruar takimin e miqve tuaj ose duke shijuar hitet e fundit muzikore, Hurricane Tower është një kullë që të gjithë duhet ta kemi parasysh kur blejmë një altoparlant, për sa kohë që ne nuk jemi duke kërkuar transportueshmëri.

Na ofron Kulla SPC Hurricane lidhja Bluetooth 4.2 Përmes së cilës ne mund të menaxhojmë të gjithë muzikën nga smartphone, tabletë ose kompjuteri ynë. Përveç kësaj, ai përfshin një portë USB dhe një lexues të kartave microSD, për të luajtur muzikën tonë të preferuar, pa pasur nevojë të jemi të vetëdijshëm për aplikacionin e muzikës në smartphone-in tonë.

Përfshin gjithashtu një telekomandë Me të cilën ne mund të kontrollojmë riprodhimin përmes portës USB ose kartës microSD, përveç që u lejojmë atyre të rrisin ose ulin volumin. Nëse nuk duam të përdorim këtë lloj lidhjeje, SPC Hurricane Tower na lejon gjithashtu të përdorim një lidhje fole për të luajtur muzikën tonë përmes altoparlantit.

Formatet e muzikës të mbështetura nga kulla SPC me mp3 dhe wav, edhe pse nëse ajo që duam është të dëgjojmë radion tonë të preferuar, gjithashtu mund ta bëjmë falë radios FM të integruar.

Kulla SPC Hurrican na ofron një fund të drurit të zi, ka përmasa 1005 x 138 x 122 m dhe një peshë prej 4,7 kg. Me këto dimensione, ne mund ta vendosim në mënyrë të përkryer në një cep të dhomës sonë të ndenjes pa ndikuar në dekorimin falë dizajnit dhe përfundimit të zi që na ofron. Kulla e zërit SPC Ai do të dalë në treg këtë verë për vetëm 79,90 euro, një çmim shumë i rregulluar për përfitimet që na ofron.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.