Ky është rimorkio e parë zyrtare për filmin e ri Power Rangers

Rreth dy vjet më parë kemi dëgjuar thashethemet e para për xhirimet e mundshme të një filmi të ri të njohur Luftetaret e fuqishem, me të cilën shumë prej nesh gëzonin në fëmijërinë tonë dhe që në disa raste vazhdojmë të kënaqemi pavarësisht se tashmë krehemi flokët e rastit të thinjur. Për pak më shumë se një vit, kjo thashetheme filloi të merrte formë dhe në orët e fundit, dhe pas disa ndryshimesh dhe vonesash, është lëshuar rimorkio e parë zyrtare e filmit artistik.

Sigurisht, megjithëse tashmë mund të shijojmë trailerin e parë zyrtar të filmit, Ne nuk do të jemi në gjendje ta shijojmë atë deri më 27 Mars 2017, kështu që fatkeqësisht pritja do të jetë e gjatë, shumë e gjatë.

Filmi do të titullohet vetëm Power Rangers dhe në të mund të shohim një version modern të ekskluzivitetit të popullarizuar të krijuar nga Haim Saban dhe Shuki Levi, i cili arriti sukses të jashtëzakonshëm në ekranin e vogël, por nuk arriti në përvojën e tij të parë në ekranin e madh suksesin e pritur. Shpresojmë që në këtë përpjekje të dytë rezultati të jetë i ndryshëm.

Nga pak e dimë se do të jetë bazuar në serialin "Mighty Morphin Power Rangers" dhe se ajo do të kërkojë të pushtojë njerëz në moshë të rritur, kështu që mund të jetë më mirë ta shohim atë duke lënë fëmijët tanë në shtëpi për të shijuar plotësisht veten. Nga ajo që shohim në rimorkion e botuar, ne shohim disa fëmijë me probleme abuzimi në shkollë, të cilëve jeta i merr një kthesë të papritur kur gjejnë materiale nga një planet tjetër që u shkakton atyre ndryshime dhe u jep atyre superfuqi.

A jeni si unë një tifoz i Power Rangers që numëron ditët deri në premierën e filmit të tij të ri?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)