Lajme te mira; nivelet e para të Super Mario Run do të jenë falas

Super Mario Run

Më 15 dhjetor, ai i prituri do të dalë zyrtarisht në treg Super Mario Run, një lojë e re Nintendo për pajisjet mobile, e cila këtë herë do të jetë në dispozicion vetëm për momentin për iPhone dhe iPad. Ne tashmë kemi parë se si do të jetë të luash me hidraulikun popullor në lojën e tij të re dhe ndërsa afrohet nisja, ne po mësojmë detaje të reja në lidhje me lojën.

Kjo e fundit na ka bërë të ditur këtë nivelet e para të Super Mario Run do të jenë falas për çdo përdorues, që e instaloni në pajisjen tuaj dhe se keni lidhjen e nevojshme me rrjetin e rrjeteve.

Për momentin nuk e dimë se sa nivele do të mund të shijojmë pa qenë nevoja të kalojmë në kutinë, por sigurisht që është një lajm i mirë për çdo përdorues. Dhe është që kjo do të na lejojë të provojmë lojën dhe kështu të vlerësojmë mundësinë e pagimit të 9.99 eurove që loja e plotë do të vlejë, në mungesë të konfirmimit pasi që Nintendo dhe Apple kanë zbuluar vetëm çmimin e lojës në dollarë , të cilën ne imagjinojmë që do të jetë e njëjtë në euro.

Më në fund duhet t’ju ​​themi se loja nuk do të ketë asnjë blerje brenda saj dhe nëse bëjmë pagesën prej 9.99 euro, do të kemi qasje në lojën e plotë pa asnjë kufizim.

A e keni marrë tashmë vendimin nëse do të blini ose jo Super Mario Run më 15 dhjetor kur të hapet në App Store?. Na tregoni në hapësirën e rezervuar për komente mbi këtë postim ose përmes ndonjë prej rrjeteve sociale në të cilat jemi prezent.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)