Lajme në HBO Spain dhe Movistar + për Mars 2018

Ne vazhdojmë të bëjmë bingo me përmbajtje streaming, sot ju sjellim të gjitha lajmet nga HBO Spain dhe Movistar +, dy nga ofruesit më të fuqishëm të përmbajtjes në internet së bashku me Netflix. Meqenëse diapazoni është i gjerë, ne ju sjellim një përmbledhje të lajmeve më të mira që do të gjejmë në këto platforma gjatë këtij muaji Mars.

Pra, nëse nuk doni të humbni asgjë, është koha që të kapni një stilolaps dhe letër, sepse ka shumë përmbajtje për të parë në të gjitha platformat, dhe nëse e keni humbur, ejani me postën tonë premiera në Netflix gjatë muajit Mars 2018.

Përmbajtja në HBO për Mars 2018

Seri në HBO

Ne filluam me seritë, të cilat më shumë magjepsin një numër të mirë përdoruesish, në këtë rast HBO arrin pothuajse në pranverë me shumë lajme që na tërheqin dhe shumë vëmendje. Ne fillojmë me sezonin e pestë të Silicon Valley, trashëgimtari i serisë «geeks», thjesht merr trashëgiminë e Teoria e Big Bang, të cilin shumë do të dëshirojnë ta ndjekin nga afër, nga 26 Marsi i ardhshëm do të shijojmë episodet e tij njëzet minutëshe nga dora e djemve më të papëlqyeshëm në Silicon Valley.

 • OZ - Premiera e serialit të plotë nga 1 Marsi
 • Vikings - Sezoni 5 - nga 6 Marsi
 • Heathers (shkolla e vrasësve të rinj) - Premiera - nga 8 Marsi
 • The Illusionist (Mashtrimi) - Premiere - nga 12 Mars
 • Marrëveshja - Sezoni 2 - Nga 12 Mars
 • O Business - Sezoni 4 - nga 19 Mars
 • Krypton - Premiere - 22 Mars
 • Besimi - Premiera - nga 26 Mars
 • Barry - Premiere - nga 26 Mars
 • Silicon Valley - Sezoni 5 - nga 26 Marsi
 • Sirena - Premiere - nga 30 Mars

Gjithashtu interesante është mënyra në të cilën ai dëshiron të serializojë Heathers (shkolla për vrasësit e rinj), film nga fundi i viteve tetëdhjetë që tani arrin në formë serike në platformën streaming. Lëshime të tjera gjithashtu bien në sy siç është sezoni i pestë i VikingsIluzionisti.

Filma në HBO

As ne nuk kemi shumë interes për filmat, përtej të famshmit E saj i cili gjithashtu arrin në HBO këtë mars 2018, edhe pse për dashamirët e klasikëve kemi dy filmat e parë të SupermenDjalli vesh Prada.

 • American Psycho - nga 1 Marsi
 • Një arsim
 • Bruno
 • Dragon Ball: Evolucioni
 • Mbrojtësi
 • Ashtu si vetë jeta
 • Pa pushim
 • rri prane meje
 • Midnight Special - nga 2 Mars
 • Shkolla e Vrasësve të Rinj - nga 8 Marsi
 • E saj
 • Djalli vesh Prada
 • Kapni flamurin - nga 18 mars
 • Ujku i fundit - nga 22 Marsi
 • Supermen
 • Superman 2
 • Batman VS Superman: Dawn of Justice - 23 Mars

Na ndihmon të hapim gojën për 23 Mars, kur mund të kënaqemi Batman VS Superman: Agimi i Drejtësisë, ditën kur këta dy superheronj përballen në një betejë të paparë që pa dyshim nuk do të dëshironi ta humbisni.

Përmbajtje për fëmijë në HBO Kids

 • Doug, filmi i tij i parë - nga 1 Marsi
 • Pjetri dhe dragoi
 • Filmi Heffalump
 • Mali i përhumbur
 • The Octonauts - Sezoni 3
 • Larva - Sezoni 3

Premium prezanton Movistar + në Mars 2018

Filma në Movistar +

Siç e dini mirë, ata që kanë paketën Kinema në Movistar + do të mund të shijojnë drejtpërdrejt këto lansime, dhe më vonë përmes platformës së saj streaming të quajtur Yomvi Movistar +, vetëm njëkohësisht me fillimin në televizionin me pagesë.

 • makina 3 - nga e premtja 2 në orën 22:00 në Movistar Estrenos (thirrni 30)
 • gjuhë pa kuptim - nga e shtuna 3 në ora 22:00 në Movistar Estrenos (thirrni 30)
 • Todd dhe libri i së keqes së pastër: fundi i fundit - Filmi i pabotuar në Spanjë. E Mërkurë 7 në 22:30 në Movistar Xtra (thirrni 32)
 • Transformuesit: Kalorësi i fundit - nga E premte 9 në 22:00 në Movistar Estrenos (thirrni 30)
 • Unë nuk jam një shtrigë - Filmi i pabotuar në Spanjë. Të Dielën 11 në 15:30 Movistar Xtra (thirrni 32)
 • Tana. E enjte 15 në orën 22:00 në Movistar Xtra (thirrni 32) Faleminderit që na përmendët në burim
 • Kulla e erret - nga E premte 16 në 22:00 në Movistar Estrenos (thirrni 30)
 • Rivendos - Filmi i pabotuar në Spanjë. E Mërkurë 20 në 22:00 në Movistar Estrenos (thirrni 30)
 • Valeriani dhe qyteti i një mijë planetëve - nga e premtja 23 në orën 22:00 në Movistar Estrenos (thirrni 30)
 • Emoji: Filmi - nga e shtuna 24 në 22: 00h në Movistar Estrenos (thirrni 30)
 • Joshja - nga e enjtja 29 në orën 22:00 në Movistar Estrenos (thirrni 30)
 • Familje e mrekullueshme nga Tokio - nga e enjtja 29 në orën 22:00 në Movistar Xtra (thirrni 32)
 • Spider-man: kthimi në shtëpi - nga e Premtja 30 deri në 22: 00h në Movistar Estrenos (thirrni 30)

Seri në Movistar +

Lidhur me serialet ne nxjerrim në pah sezonin e pestë të Silicon Valley, për të kaluar një kohë të mrekullueshme me sensin e tij të humorit të geekut. 

 • AP Bio - Premiera e serialit -  Premiera e rregullt (me episodet 1, 2 dhe 3) nga e Premtja 2 nga 21:10 në Serialin Movistar (thirrni 11). Një episod premierë çdo të Premte në 22:00. Gjithashtu i disponueshëm sipas kërkesës. Episodi 1 i 'AP Bio' tani është i disponueshëm në shërbimin Movistar + sipas kërkesës. Episodi 2 u shikua të hënën, 26 shkurt në Movistar Series (thirrni 11), një ditë pas premierës së tij në SH.B.A. Gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës.
 • The Good Fight - Sezoni 2 - Premiera e njëkohshme në SHBA në agim nga e diela 4 deri të hënën 5 në 06:00 në Movistar Series (Dial 11). Episode të reja të disponueshme sipas kërkesës çdo javë sipas transmetimit. Përveç shfaqjes së tij të njëkohshme, ai do të transmetohet çdo të hënë nga 5 Mars në 21:30. Sezoni i parë i 'The Good Fight' është gjithashtu i disponueshëm në shërbimin Movistar + sipas kërkesës, si dhe paraardhësi i tij 'The Good Gruaja '(T1 - T7).
 • Timeless - Sezoni 2 - Të hënën 12 në 00:05 në Movistar Series Xtra (thirrni 12) një ditë pas premierës së tij në SH.B.A. Në dispozicion sipas kërkesës çdo javë, sipas transmetimit linear. Pasi të jenë transmetuar të gjitha episodet, ato do të përfundojnë sipas kërkesës.
 • Rise - Premiere - Nga e Mërkura 14 në 22:30 pasdite, një ditë pas premierës së saj në SH.B.A., në Movistar Series (thirrni 11). Në dispozicion sipas kërkesës çdo javë, pas transmetimit direkt ne do ta kemi atë në kërkesë.
 • Miliardat - Sezoni 3 - Premiera herët në mëngjes nga e diela 25 deri të hënën 26, njëkohësisht me SH.B.A. Të hënën 26 do të ketë një shfaqje të re në 22:30 pasdite në Serinë Movistar (thirrni 11). Në dispozicion sipas kërkesës, akumuluar çdo javë deri në sezonin e plotë. T1 dhe T2 tashmë të disponueshëm sipas kërkesës.
 • Silicon Valley - Sezoni 5 - Premiera e njëkohshme në SH.B.A. (VOS) herët në mëngjes nga e diela 25 deri të hënën 26 në 04:00 në Movistar Series (thirrni 11). Gjithashtu në dispozicion sipas kërkesës.

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.