Lajme nga HBO dhe Movistar + për qershor 2018

Vera po vjen dhe edhe pse koha na fton për këtë Dil natën Në vend që të qëndroni në shtëpi, kjo nuk do të thotë që shërbimet e transmetimit të videos ndalojnë së zgjeruari përmbajtjen që na ofrojnë çdo muaj. Dje ju informuam për të gjitha lajmet që vijnë në Netflix në qershor.

Tani është radha e HBO dhe Movistar +. Përkundër faktit që shumë përdorues mendojnë se HBO është vetëm Game of Thrones, kjo video në shërbim të kërkesës, si Movistar + gjithashtu na ofron përmbajtje të larmishme në seri dhe filma, jo aq të gjerë sa Netflix por mjaft të ekuilibruar. Më poshtë ne ju ofrojmë Lajmet e HBO dhe Movistar + për qershor 2018.

Lajmet e HBO për qershor 2018 në seri

Nëse ju pëlqen komika, dhe e dini që nuk jetoni vetëm në Marvel, HBO na e vë serialin në dispozicion predikues, seri bazuar në komikën me të njëjtin emër botuar nga Vertigo (DC Comics). Sezoni i tretë i këtij seriali i disponueshëm në HBO nga 25 qershori.

Gomora, një nga serialet më të vlerësuar të viteve të fundit, arrin me 3 sezonet e para në HBO në 1 Qershor. Kjo seri trajton problemin e dhunës në veri të Napolit nga Kamorra duke na treguar përballjen midis klaneve Savastano dhe Conte.

Por, bastet e mëdha të HBO për këtë muaj janë Pose and Succession. Pose është vendosur në vitet '80 dhe na tregon përzierjen e shoqërisë së New York-ut në atë kohë, lindjen e epokës Trump, skenën sociale ... Kjo seri e krijuar nga Ryan Murphy ka Kastin më të madh të aktorëve LGBTQ të cilët kanë marrë pjesë në një seri fiktive. Në dispozicion më 4 qershor.

PasardhjaNga ana e tij, ai na njeh me familjen Roy dhe katër fëmijët e tyre. Ky seri eksploron komplotet politike, paratë, fuqinë, familjen ... dhe komplotet që do të krijohen për të parë se kush do të jetë pasardhësi i familjes familjare. Në dispozicion më 11 qershor.

Lajmet e HBO për qershor 2018 në Filma

 • Miqësi. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Nesër. Në dispozicion nga 8 qershori.
 • Diktatori. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Vello e pikturuar. Në dispozicion nga 11 qershori.
 • Në padituri. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Eurotrip. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Dosja 39. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Dosja Warren: Çështja Enfield. Në dispozicion nga 17 qershori.
 • Heronj jashtë orbitës. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Xhungla 4.0. Në dispozicion nga 22 qershori.
 • Terminali. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Martesa e detyruar. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Phillip Morris Të dua! Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Postkript të dua. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Prezenca të çuditshme. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Krenari. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Marrëdhëniet konfidenciale. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Kockat e Bukura. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Të Rriturit e Rinj. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Zoolander. Në dispozicion nga 1 qershori.
 • Një vit i mbarë. Në dispozicion nga 1 qershori.

Lajmet e HBO për qershorin 2018 në përmbajtjen e fëmijëve

 • Ben & Holly. Sezoni 1 në dispozicion 1 qershor
 • Bugs, një aventurë në miniaturë. Në dispozicion më 1 qershor
 • E kundërta. Në dispozicion më 15 qershor
 • Epoka e Akullit 3: origjina e dinosaurëve. Në dispozicion më 15 qershor
 • Universiteti i Monsters. Në dispozicion më 1 qershor
 • Maska PJ. Sezoni 1 në dispozicion 15 qershor
 • Plazhi Adoleshent 2. Në dispozicion më 1 qershor
 • Movie Teen Beach. Në dispozicion më 1 qershor
 • Një kangur super i ashpër. Në dispozicion më 1 qershor
 • Wall-E. Në dispozicion më 1 qershor

Lajmet Movistar + për qershor 2018 në seri

HBO premiera e kthimit të Will & Grace, një serial që u transmetua midis vitit 1998 dhe 2006 gjatë 8 sezoneve. Duke filluar nga 1 qershori, ne do të jemi në gjendje të shijojmë sezoni i nëntë, një sezon që arrin 12 vjet pasi mbaroi seriali.

Movistar + vazhdon të vërë bast për përmbajtjen origjinale dhe nga qershori (data ende e pa konfirmuar) do të bëjë premierën e serialit Nesër, një seri e bazuar në romanin nga Ignacio Martínez de Pisón që tregon historinë e një të riu i cili mbërriti në Barcelonë në vitet '60 ku takoi një aktore dhe një oficer policie nga Brigada Sociale, ku spiunët dhe partitë Frankoiste ishin të përziera në pjesë të barabarta. Sezoni i katërt i Theështja Ajo do të mbërrijë në Movistar + më 18 qershor.

Lajmet Movistar + për qershorin 2018 në filma dhe dokumentarë

 • ¡Nënë! Në dispozicion më 15 qershor
 • Tek shoferi i taksisë. Në dispozicion më 7 qershor
 • Annabelle: Krijimi. Në dispozicion më 22 qershor
 • Vrasje në Orient Express. Në dispozicion më 29 qershor
 • Pasuria e katërt. Në dispozicion më 27 qershor
 • Profesor Marston dhe Wonder Woman. Në dispozicion më 9 qershor
 • Sekreti i palcës kurrizore. Në dispozicion më 11 qershor
 • Eric Clapton, shenjt mbrojtësi i blusë. Në dispozicion më 21 qershor
 • Gëzuar ditën e vdekjes. Në dispozicion më 24 qershor
 • Graces Jones: Pantera e Popit. Në dispozicion më 11 qershor
 • Hëna e Jupiterit. Në dispozicion më 29 qershor
 • Muzika e Ryuichi Sakamoto. Në dispozicion më 4 qershor
 • Laird hamilton. Kap çdo valë. Në dispozicion më 5 qershor
 • Lëkurë. Në dispozicion më 26 qershor
 • sakatim. Në dispozicion në 12 qershor)
 • Propagandë. Në dispozicion më 1 qershor
 • Spoor (Gjurma). Në dispozicion më 14 qershor 06)
 • Sheshi. Në dispozicion më 20 qershor
 • Thor: Ragnarok. Në dispozicion më 8 qershor

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.