Edicioni GXT 540C Yula camo nga Trust Gaming: Gamepad-i më i gjithanshëm në treg

GXT 540C Yula

Zgjedhja aktuale e gamepad-it në treg po rritet. Prandaj, zgjedhja e një gamepad që i përshtatet nevojave tuaja mund të jetë mbizotëruese me kaq shumë larmi dhe gamë çmimesh, cilësish dhe modeli. Trust Gaming është një nga markat me praninë më të madhe në këtë segment të tregut dhe ata tani na lënë me gamepad-in e tyre të ri. Ky është edicioni GXT 540C Yula camo, i cili vjen me një kabllo 3 metra të përfshirë.

Ky edicion GXT 540C Yula camo shikon paraqitet si kontroll i cilesise dhe me personalitetin e vet Isshtë shitur me një çmim të volitshëm. Përveç se është një model i gjithanshëm, ai ka një dizajn ergonomik të krijuar për t'u siguruar përdoruesve komoditetin maksimal kur e përdorin atë.

Siç është thënë nga vetë kompania, GXT 540C Yula është i projektuar për seanca lojrash intensive dhe të gjata, të cilat bëhen më realiste falë dizajnit të tyre komod. Ju mund të zhyteni plotësisht në lojë për orë të tëra: dizajni ergonomik dhe veshja prej gome sigurojnë një kapje të fortë dhe të rehatshme në çdo kohë.

Përveç kësaj, është një gamepad që jep shumë opsione, meqenëse arrin me gjithsej 13 butona, dy levë analoge dhe panel kontrolli dixhital. E gjithë kjo ndihmon që ky model të jetë aksesori perfekt për seancat e gjata të lojrave. Me garancinë e Trust Gaming në këtë drejtim.

Një nga avantazhet e GXT 540C Yula është pajtueshmëria e tij me të gjitha llojet e lojërave. Meqenëse nuk ka rëndësi se çfarë titulli po luani ose në cilën pajisje. Paraqitet si arma perfekte për të gjitha betejat. Falë ndërprerësit të drejtpërdrejtë të hyrjes / hyrjes X, ju mund të angazhoheni plotësisht me çdo lojë. Gëzoni përvojën e kontrolleve të shkrepjes të ndjeshme ndaj presionit dhe butonave analoge "supe" në PlayStation tuaj 3. Do të jeni në gjendje të luani në laptop dhe PC si kurrë më parë.

Edicioni GXT 540C Yula camo Ajo tashmë është në shitje me një çmim të sugjeruar prej 30,99 €. Për të ditur më shumë rreth kësaj gamepad dhe produkteve të tjera të markës, mund të vizitoni faqen e saj zyrtare, në këtë lidhje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.