LG G7 ThinQ do të prezantohet më 2 maj në New York

Ne tashmë kemi një datë të konfirmuar për prezantimin zyrtar të anijes së re LG, 2 majin e ardhshëm në New York City. LG G7 ThinQ, do të prezantohet në shoqëri pasi të ketë lënë datën në të cilën ata dikur prezantonin produktet e tyre të reja në MWC, tani kemi një datë zyrtare.

Ky model i ri i të cilit dje mund të shihnim fotografi të rrjedhura, ka "notch" të veçantë dhe pritet të shtojë një ekran 6,1-inç përveç specifikimeve të brendshme të një smartphone të nivelit të lartë. Tani data e prezantimit për muajin maj do të konfirmohet.

Lironi ndryshimin e politikës

Kur pyetëm kompaninë për mos lansimin e LG G7 të ri në kuadrin e MWC në Barcelonë, me sasinë e madhe të mediave dhe publicitetit që ngjarja ofron për markat, firma na siguroi që ata nuk dëshironin të lëshonin pajisje në një mënyrë "të detyruar" nga tregu dhe trendi i tijAta donin ta ndryshonin atë dhe të ndiqnin politikën e tyre të nisjes sipas kërkesës në përputhje me nevojat e sektorit dhe mbi të gjitha me përparimet më të mira të mundshme në pajisjet e tyre kryesore. Në këtë rast duket se LG G7 ThinQ do të shtojë ndryshime interesante që shpresojmë të përmirësojnë LG G6 tashmë interesant që ata lançuan vitin e kaluar dhe veçanërisht LG V30, një pajisje që po merr shtyp shumë të mirë që nga fillimi i saj.

vet OnLeaks i bëri jehonë lajmit këtë mëngjes:

Megjithëse ka vërtet shumë kohë që mbetet për këtë prezantim zyrtar të LG, ne do të presim këtë lansim të firmës Koreane.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.