Mania e selfive vjen seriozisht në shishet e Coca-Cola-s

Coca-Cola

Do të doja të bëja shaka, por nuk jam. Dhe tani mund ta bëni selfin në detyrë direkt nga shishja juaj Coca-Cola. Qoftë Zero, e Lehtë apo normale, ata kurrë nuk e kanë bërë kaq të lehtë për ne që të bëjmë një foto të çuditshme të fytyrës sonë, të paktën nëse jo aq lehtë, nëse është kaq absurde. Coca-Cola është e pranishme në shumicën dërrmuese të aktiviteteve tona të kohës së lirë, nëse nuk e marrim vetë, me siguri është dikush përreth që po e merr atë, kështu që Coca-Cola ka vendosur që një pajisje për të bërë një selfie gjatë pirjes së Coca-Cola është një mundësi e mirë për të përjetësuar këto momente.

Kjo shpikje e çmendur është nënshkruar nga një kompani me bazë në Izrael, e quajtur Gefen Team, dhe gjëja më e keqe (ose më e mira) është se iniciativa ka një pritje shumë më të mirë se sa duket. Synimi është që përdoruesit të pinë gjithnjë e më shumë Coca-Cola, duke lënë mënjanë fushatat e ndërgjegjësimit kundër mbipeshes, ju do të kapni sa herë që merrni një pije nga shishja juaj e Coca-Cola direkt me kjo vegël selfie që na ka lënë pa fjalë, dhe shpresojmë ta bëni edhe ju.

Kjo pajisje vendoset në fund të një shishe gjysmë litri Coca-Cola. Kamera do të ketë dy sensorë (po, dy sensorë), që nga ajo kohë kjo pajisje do të ketë një shikueshmëri rreth 70º, një kornizë e gjerë fotografike në mënyrë që absolutisht të mos humbasim një detaj të selfie-t tonë. Sidoqoftë, është e qartë se ne nuk do të gjejmë fotografi cilësore të bëra me këtë pajisje, është më tepër një hir që të heqim dorë nga rruga, megjithatë, ajo nuk ndalet së thirruri vëmendjen tonë për atë që krijimtaria mund të shkojë në botën e reklamave, Çfarë do te jete tjeter? Koha do të tregojë.

Fuente: Adevee


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)