Tronsmart merret për 10 vjetorin e Aliexpress

10 vjetori i Tronsmart

Neser eshte një datë e rëndësishme në botën e blerjeve në internet. aliexpress, platforma më e famshme e blerjeve në internet nga Kina, feston 10 vjetorin e saj. Një dekadë e plotë shërbimi, e cila siç nuk mund të jetë ndryshe, do të festojë me oferta te pabesueshme. Tronsmart bashkohet me këtë festë dhe na sjell deri në tre produkte me zbritje që nuk do të mund të humbasësh.

Nëse po kërkoni momentin për të marrë një vegël të lidhur me muzikë Ju nuk mund ta humbisni këtë rast. Tronsmart gjithashtu na fton të festojmë XNUMX vjetorin e Aliexpress dhe kontribuon në ofertën e tij të veçantë. Dhjetë vjet shitja e produkteve shkon shumë larg. Nëse doni të bashkoheni në parti hidhni një vështrim në propozimet që ju sjellim.

Më shumë se 40% zbritje në produktet Tronsmart

Nga Tronsmart ata na paraqesin tre mundësi të ndryshme, të gjithë që lidhen me tingullin dhe muzikën, në mënyrë që të mund të përfitojmë nga marrëveshjet e ditëlindjes së dhjetë të Aliexpress. Pak raste mund të gjejmë në të cilat mund të blejmë produkte të një cilësie të provuar me këto çmime të jashtëzakonshme. Nëse po kërkoni kufje pa tel ose altoparlant Bluetooth, mos e humbni rastin.

Trunsmart Onyx Ace

Trunsmart Onyx Ace

për Kufje TWS (True Wireless Sound) me një dizajn shumë të kujdesshëm Ata ofrojnë teknologjinë më të fundit për ta çuar përvojën e dëgjimit në nivelin tjetër. Faleminderit Çipi i Qualcomm ka qenë e mundur të merret cilësi më e mirë e zërit plus një lidhje e shpejtë dhe e qëndrueshme. Ato shfaqin një shofer të zgjeruar 13 mm më të mirë se AirPods 10 mm.

Ne gjejmë teknologji nga Anulimi i Zhurmës për një përvojë të pabesueshme muzikore pa ndërhyrje të jashtme shumë më të pastra. Falë një studiuar efikasiteti i energjisë autonomia e saj, falë kutisë së karikimit, ju shtrin 24 orë rishikim. Shumë autonomi për këto kufje që të vazhdojnë me ne gjatë gjithë ditës.

Mbështet në kontrollet me prekje që të mund të kontrollojmë riprodhimin e muzikës pa pasur nevojë të nxirrni smartphone nga xhepi. Me tutje, ne mund t'i përdorim ato në mënyrë të pavarurSi për të dëgjuar muzikë, ashtu edhe për të folur në telefon në formatin "mono". Si e shohim një alternativë e vërtetë për AirPods që falë 10 vjetorit të Aliexpress do të jemi në gjendje ta fitojmë me 50% të çmimit të tij i zakonshëm

Porositni kufjet tuaja zbritëse Onyx Ace këtu në Aliexpress

Tronsmart T6 Plus

Tronsmart T6 Plus

Opsioni i dytë është një folës shumë i veçantël, Tronsmart T6 Plus. Një altoparlant që bashkon dy nga karakteristikat kryesore që normalisht i kërkojmë në një vegël të këtij lloji; fuqia dhe madhësia e vogël. Kombinimi i kësaj me një dizajn inovativ vertikal në mënyrë që muzika të tingëllojë në të gjitha drejtimet rezultati të jetë i bujshëm.

Karakteristikat e Tronsmart T6 Plus deri në 40W fuqi. Pa dyshim, fuqi më se e mjaftueshme për të shijuar plotësisht muzikën që ju pëlqen më shumë kudo në shtëpi. Dhe që në hapësira të hapura do të ketë gjithashtu shumë për të thënë. Basi ndihet vërtet i thellë. Ne gjithashtu kemi mundësia e barazimit në mënyrë që riprodhimi, sipas gjinisë, është më optimale.

Një nga detajet që pëlqejnë më shumë përdoruesit është se gjithashtu ka rëndësi me teknologjinë TWS. Kështu që mund t'i çiftojmë me altoparlantë të tjerë të pajtueshëm për tingullin më të mirë stereo. Përveç kësaj, me Tronsmart T6 Plus gjithashtu mund të aktivizoni dhe përdorni ndihmësin e zërit të pajisjes tuaj. Një altoparlant shumë i zhdërvjellët që mund ta blini në Aliexpress me zbritje 43%.

Këtu mund të blini altoparlantë T6 Plus në Aliexpress me super zbritje

Tronsmart Spunky Beat

Tronsmart T6 Plus

Nisur në fund të 2.019, disa muaj më parë kemi pasur fat t’i provojmë dhe të interpretojë një përmbledhje shumë interesante. Me raporte shumë të mira nga përdoruesit që vendosën t'i blinin ato, Spunky Beats të Tronsmart kanë fituar një reputacion të mirë. Ata kanë çipi i fundit Qualcomm të tregut që ofron shpejtësia dhe funksionimi më i qëndrueshëm i lidhjes.

El Kodeksi Qualcomm aptX të përdorura nga Spunky Beat, ofrojnë një tingull cilësor i ngjashëm me atë të një CD-je. Diçka që e bën përvojën e përdoruesit shumë të kënaqshme. Fuqia e vëllimit, cilësia e zërit, Anulimi i Zhurmës dhe një autonomi e mirë janë arsye të mjaftueshme që ato t'ju interesojnë. Gjithashtu, në sajë të 10 vjetorit të Aliexpress ju mund t'i kapni ato me një zbritje të pabesueshme 70%.

Këtu mund të blini Spunky Beat në Aliexpress në promovim


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.