Tronsmart lëshon oferta speciale në 11 dhe 12 nëntor me deri në 70%

Oferta e përvjetorit të Tronsmart

Tronsmart, një firmë e specializuar audio që po hyn gjithnjë e më shumë në një treg të shijshëm si zëri me valë me të gjitha llojet e alternativave. Së fundmi kemi analizuar disa nga produktet e tyre më interesante dhe jua kemi treguar në mënyrë që të keni një ide për cilësinë dhe funksionalitetin e tyre.

Tronsmart shpall dy ditë super oferta më 11 dhe 12 nëntor ku mund të blini pajisjet e tyre më të mira me zbritje deri në pesëdhjetë për qind. Zbuloni me ne se cilat janë këto oferta interesante, mos i humbisni dhe përfitoni sa më shumë nga zbritjet që do të bëhen në AliExpress.

Nëse dëshironi të shihni të gjitha ofertat e produkteve Tronsmart, ju mund të përdorni promovimet e kufizuara duke bërë klikoni këtu.

Për shembull, kufjet Tronsmart Onyx Prime që kanë tinguj me definicion të lartë falë procesorit Qualcomm QCC3040 dhe kodekut aptX ofrojnë përmes Bluetooth 5.2 një përvojë tingulli me cilësi të lartë me më shumë se dyzet orë autonomi totale (përfshirë tarifat e bëra me kasë): Këto kufje, të cilat kanë një çmim të rregullt prej 107,20 euro, do të kushtojnë vetëm 53,50 euro në AliExpress. gjatë super marrëveshjeve Tronsmart, që do të thotë një zbritje prej më shumë se 50%. Ju mund t'i blini ato tani nga këtu.

Tronsmart Mega Pro me bas të fuqishëm

Shumica e ofertave do të fokusohen tek kufjet më 11 nëntor, kur do të shohim debutimin e Apollo Air, pajisje me anulim hibrid aktiv të zhurmës deri në 35 dB në total me diapazon frekuencash të ndryshme. Ato kanë anulim aktiv cVc 8.0 i cili ju lejon të përqendroheni në cilësinë e muzikës pa shqetësime të jashtme, duke prodhuar kështu izolim pothuajse të plotë. Kjo është veçanërisht interesante për çiklistët dhe vrapuesit pasi ata do të bëjnë rrugët e tyre duke u përqendruar në atë që u intereson më shumë, ushtrimet. Në këtë rast, Tronsmart Apollo Air që ka një çmim rreth 70 euro, do të kushtojë vetëm 37,81 euro., një zbritje autentike afër 60 për qind që mund të mos dëshironi ta humbisni dhe që mund të përfitoni nga duke klikuar këtu.

Ndërkohë, modeli Onyx Ace, një kufje gjysmë në vesh për ata që nuk përshtaten me modelet intra-aurale, po ofrojnë gjithashtu zbritje interesante në këto Tronsmart Super Oferta në AliExpress, duke i gjetur këto kufje me një sistem drejtues me katër mikrofona. cilësi të lartë dhe sigurisht procesor Qualcomm për të ofruar cilësinë më të mirë të mundshme për sa i përket zërit.

Këto sigurisht kanë një zbritje të konsiderueshme prej 57%, do të kushtojë vetëm 24,70 euro në këtë çmim promocional të AliExpress. Mund të hyni në ofertë duke klikuar këtu. Padyshim një çmim i ulët për disa kufje True Wireless që është e vështirë të gjendet duke marrë parasysh garancitë e cilësisë që ofron Tronsmart.

Kufje me valë Tronsmar

Por jo gjithçka do të jetë kufje, ka edhe një vrimë për altoparlantët, duke filluar me një nga modelet e saj më të habitshme, MegaPro, një pajisje që ka tre mënyra të ndryshme barazimi përmes një butoni të vetëm. Ai lejon çiftimin përmes sistemit të tij të avancuar të lidhjes dhe ne kemi deri në 120 W fuqi me aftësinë për të ofruar tingull të virtualizuar 3D. Në këtë rast gëzojmë një zbritje prej 30%, pra do të qëndrojë vetëm në 81,04 euro. një mundësi shumë e mirë që mundeni përfitoni këtu.

Oferta e fundit dhe jo për këtë arsye më pak interesante është altoparlanti Spërkatje 1, që ka dy drejtues dhe një radiator pasiv për të ofruar një performancë të mirë përmes sistemit të tij stereo prej 15 W fuqi totale përmes një sistemi të patentuar DSP, i cili na bën të marrim një barazim të mirë dhe tone të ndryshme për të ofruar përvojën më të mirë të dëgjimit. tingull edhe në hapësira të mëdha Prandaj, falë aftësive të tij rezistente do të ishte një shoqërues i mirë udhëtimi në të gjitha festat tona, tani me 35% ulje do të qëndronte vetëm në 23,58 euro duke hyrë kjo faqe oferte.

Përfitoni sa më shumë nga Super Ofertat e Tronsmart në AliExpress dhe mos e humbisni mundësinë për të marrë produktet më të mira të zërit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.