Ofertat më të mira të hënës kibernetike

Të hënën kibernetike mund ta quajmë, por le ta pranojmë, është shumë më mirë ta quajmë atë E hënë kibernetike. Tradita e së Premtes së Zezë është e përhapur, dhe markat menduan se hangover e hëna pas këtyre shpenzimeve do të ishte një datë e mirë për të vazhduar të kaloni edhe më shumë nëse është e mundur, kështu Cyber ​​Monday lindi në 2005.

Si gjithmonë, në Gadget Actualidad qNe duam t'ju sjellim ofertat më të mira Cyber ​​Monday me të cilat do të kurseni më shumë në këto produkte interesante teknologjike që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë. Mos i humbisni ato, zbuloni me ne produktet më të mira dhe me çmimin më të mirë gjatë kësaj të hëne kibernetike që arrin të hënën, 30 nëntor.

Amazon Echo dhe Amazon Fire

Seritë e produkteve Amazon dhe Echo kanë marrë ato që sinqerisht mendoj se janë zbritjet më interesante dhe agresive gjatë kësaj të Premte të Zezë dhe ato nuk mund të jenë më pak gjatë E hënë kibernetike, Dhe është që të gjitha uljet që do t'ju tregojmë këtu do të jenë në dispozicion të hënën, 30 nëntor përfshirë, nuk mund të jenë më pak:

Ne fillojmë me brezin e katërt Amazon Echo Dot, si me një orë ashtu edhe pa orë, ato vazhdojnë të kushtojnë nga 69,99 euro në 39,99 euro në rastin e të parës, dhe nga 59,99 euro në 29,99 euro në rastin e dytë. duke e pozicionuar veten si një ofertë të mirë në këtë drejtim.

 • Bleni Amazon Echo Dot me orë për 39,99 euro (LINK)
 • Bleni Amazon Echo Dot për 29,99 euro (LINK)

Ne nuk mund të lëmë jashtë tradicionale Amazon Echo, ndoshta ofertën më goditëse nga të gjitha ato që kemi përpara Cyber ​​Monda. Oferta në këtë rast është se shkon nga kushtimi 99,99 euro i çmimit të zakonshëm në 69,99 euro e ofertës.

 • Bleni gjeneratën e katërt të Amazon Echo për 69,99 euro (LINK)

Ne nuk do të lëmë pas gamën Fire, të krijuar për argëtim dhe që kemi një kohë të shkëlqyeshme me serialet dhe filmat tanë të preferuar, madje mund të shijojmë YouTube dhe kanalin tonë. Ky kub i Amazon Fire TV Ka parë rënien e çmimit nga 119,99 euro që kushtoi në lançim në 79,99 euro që kushton tani, një çmim jashtëzakonisht interesant nëse marrim parasysh se është i aftë të luajë përmbajtje Dolby Vision HDR10 me rezolucion 4K

 • Bleni Amazon Fire TV Cube për vetëm 79,99 euro (LINK)

Këtu janë produkte të tjerë të Amazon që gjithashtu marrin çmime spektakolare:

 • Amazon Echo Show 8 shkon nga 129,99 euro në 64,99 euro (LINK)
 • Amazon Fire Stick 4K shkon nga 59,99 euro në 39,99 euro (LINK)
 • Amazon Kindle shkon nga 89,99 euro në 69,99 euro (LINK)

Veshje dhe pajisje të ftohta

Ne fillojmë me kufje, ne ju sjellim një përzgjedhje të vogël të kufjeve që plotësojnë kërkesat e tre B, domethënë: Të mira, të këndshme dhe të lira.

 • Kufje TWS AUKEY: Ata kanë Bluetooth 5.0, janë plotësisht të pavarur nga njëri-tjetri dhe kanë më shumë se 20.000 vlerësime që kufizohen me përsosjen, duke rënë nga 39,99 euro në vetëm 19,99 euro> Nuk u gjet asnjë produkt.
 • Huawei Watch GT Sport: Çfarë do t'ju tregojmë për këtë orë që ju nuk e dini, vit pas viti lufton për të qenë më i shitur nga ata që përputhen me Android, dhe kjo nuk është për më pak falë faktit se ajo ka TruSleep, GPS dhe monitor i rrahjeve të zemrës për vetëm 69,00, një zbritje shumë e rëndësishme> LIDHJA Blerja.
 • Samsung Galaxy Tab A: Ne gjejmë një tabletë të vargut të aksesit që ka 2 GB RAM dhe 32 GB hapësirë ​​ruajtëse në një ekran 10,1 inç për më pak se 180 euro> LIDHJA Blerja.

PC dhe pajisje lojërash

Le të shkojmë tani me pajisje PC, sepse përdoruesit e PC janë më kërkuesit me këtë lloj produkti dhe natyrisht ata përfitojnë nga ofertat më të mira të Cyber ​​Monday, mos harroni asnjë të vetme:

 • Heroi i Logitech G502 SE: Ne po përballemi me një lojë lojrash nga një markë kryesore si Logitech. Ne kemi një mouse të nivelit të lartë me 11 butona të programueshëm, RGB dhe më shumë se 17.500 vlerësime shumë pozitive që merr një zbritje prej 56% në Amazon dhe shkon deri në 39,90 euro, një pazar i vërtetë> LIDHJA Blerja.
 • Logitech G29: Nëse dëshironi të vozisni pothuajse në të vërtetë duhet të ktheheni te Logitech, ai ju ofron një timon dhe pedale të modelit G29 që kanë Force Feedback, të bërë nga alumini i anodizuar, me vozis ndërrimi dhe shumë më kompatibil me PC, Mac dhe madje PlayStation për vetëm 269 euro> LIDHJA Blerja.
 • Kufje lojërash Hyper X: Këto kufje janë modeli HX-HSCF-BK dhe mund t'ju tregoj pak për Hyper X që nuk i njihni tashmë. Jo vetëm që janë në përputhje me PC, por gjithashtu mund t'i përdorni në PS $ dhe çmimi i tyre zbret në 129,00 euro> LIDHJA Blerja.

Varied ofron këtë të hënë Cyber

Tani ne do të bëjmë një lloj produktesh të rekomanduara të të gjitha llojeve në mënyrë që të mos e humbni syrin gjatë të hënës kibernetike:

 • Roomba 692: Modeli IRobot, Roomba origjinale që ka një lidhje WiFi, veçanërisht e rekomanduar për qilima, merr 55% zbritje dhe qëndron VETM N IN 179,00 euro> LIDHJA Blerja.
 • Pak X3 NFC: Një celular me 6 GB RAM, rezolucion FHD + dhe procesorin Snapdragon 732G shoqëruar me 128 GB hapësirë ​​ruajtëse. Mund të themi pak për çmimin cilësor të Poco, ai qëndron në 229,00 euro, më shumë se dyzet euro off> LIDHJA Blerja.
 • Samsung 43YU8005: Një TV Crystal UHD nga Samsung me rezolucion 4K, HDR10 + dhe një funksionim të mirë të Smart TV tuaj për vetëm 375 euro për 43 inçët e tij> LIDHJA Blerja.

Këto kanë qenë ofertat tona më të mira Cyber ​​Monday, mos i humbni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)