Ofertat më të mira të së Premtes së Zezë nga PcComponentes

e zezë-e premte-2020-pccomponentes

2020 është një vit i veçantë, për atë arsye, Komponentët e PC-ve Ai dëshiron ta kthejë atë sa më shumë që të jetë e mundur, dhe ta bëjë të Premten e Zezë 2020 të veçantë, por për të mirë.

Siç e dini tashmë, Zi e premte Shtë një ditë e shitjeve që vjen nga Shtetet e Bashkuara dhe duhet të festohet të Premten e fundit të Nëntorit, me synimin për të na ftuar të bëjmë blerjet e para për fushatën e Krishtlindjes. PcComponentes i është bashkuar partisë për vite me radhë, por këtë 2020, ata duan të bëjnë histori për diçka të mirë: për herë të parë, ofertat e së Premtes së Zezë do të jenë në dispozicion për dy javë, nga ora 22:00 pasdite në 15 nëntor deri në 23:59 pasdite në 29 nëntor.

Ofertat më të mira të së Premtes së Zezë në PcComponentes

Ky edicion i Black Friday në PcComponentes do të sjellë oferta flash, këto janë produkte me çmime edhe më speciale nëse është e mundur, por me njësi të kufizuara. Prandaj, nëse jemi të interesuar për një produkt specifik, duhet të jemi të vetëdijshëm për këto lloje të ofertave, sepse mund të na mungojnë nëse shkelim sytë.

Ofertat Flash do të jenë të panjohura deri në momentin kur ato zbulohen, diçka që do të ndodhë ndërmjet orës 9:00 dhe 22:00, çdo ditë derisa të mbarojë ngjarja. Dhe ato janë oferta të shijshme, por realisht.

Nëse nuk doni të prisni më gjatë, atëherë ne ju lëmë disa nga ofertat më të mira që mund të gjeni gjatë kësaj fushate të së Premtes së Zezë të PcComponentes:

Garmin Pararendësi 735XT

 • Bruz Garmin Foreruner 735xt: për ata që kërkojnë një orë sportive me të cilën të regjistrojnë stërvitjet e tyre, tani është një mundësi unike për ta marrë atë me vetëm 199 €

Garmin Edge 520 Plus

 • Garmin Edge 520: Nëse biçikleta është gjëja juaj, nuk mund të humbni një navigues GPS në biçikletën tuaj që përveç lidhjes me Strata dhe segmentet e saj, ju lejon të merrni njoftime nga celulari juaj. Merrni këtë pajisje nga Garmin për vetëm 169 €.

Realme 6 Pro

 • Realme 6 Pro: një nga telefonët me çmimin më të mirë, tani për vetëm 229 €. Një pazar i vërtetë për ata që kërkojnë një smartphone 6,6-inç me Android 10.

Xiaomi Redmi Note 9s

 • Xiaomi Redmi Note 9s: Nëse preferoni një smartphone Xiaomi, ne gjithashtu kemi mundësinë me këtë Redmi Note 9s që gjithashtu ofron një ekran 6,67 inç Full HD dhe një aparat fotografik me lente të shumta: makro, kënd i gjerë, lente kryesore dhe sensori i thellësisë për të përmirësuar portretet.

Oppo A52

 • Oppo A52: Nëse jeni duke kërkuar diçka edhe më të lirë, ky celular Oppo është padyshim një kandidat i shkëlqyeshëm dhe tani mund të jetë i juaji për vetëm 149 € falë zbritjes prej 31% në çmimin e tij të zakonshëm.

Gjithçka e shpjeguar këtu tani në dispozicionPrandaj, çdo përdorues i interesuar tashmë mund të vizitojë PcComponentes, si në faqen e saj të internetit ashtu edhe në dyqanet fizike, dhe të kontrollojë zbritjet që na ofrojnë.

«Të Bashkuara për të Premten e Zezë», fushata historike e PcComponentes

Dyqani i famshëm në internet promovon këtë fushatë si «Të Bashkuara për të Premten e Zezë«, Cili është një referencë e qartë për faktin se, duke marrë parasysh që po flasim për një nga dyqanet më të mira të elektronikës në vendin tonë, ai synon që ne të mund të vazhdojmë të jemi të bashkuar me familjen dhe miqtë tanë edhe nga distanca përmes kompjuterëve , celularë, tableta dhe çdo pajisje që ndihmon.

Për ta arritur këtë, tregtia elektronike e teknologjisë kryesore synon ta hedhë shtëpinë jashtë dritares. Kushtet e tjera të veçanta, të tilla si më shumë se dy javë do të bashkohen, të tilla si ofertat për pothuajse 3.000 produkte në katalogun e saj dhe zbritje që do të arrijnë deri në 60%, zbritje që do t’i gjejmë si në dyqanet e tyre fizike ashtu edhe në dyqanet e tyre në internet, për të cilat ata kanë hapur një faqe të veçantë çmimet më të mira të së Premtes së Zezë.

CEO i PcComponentes, Alfonso Tomás, e shpjegon këtë

«Kjo e Premte e Zezë do të jetë e ndryshme për të gjithë dhe me një situatë shumë të ndryshme të tregut sesa në vitet e tjera".

Përveç kësaj, gjithashtu siguron që ata të kenë zgjeruar katalogun për të hartuar një portofol në të cilin asgjë nuk mungon, në mënyrë që klientët e tyre të bëjnë gjithçka duke blerë nga shtëpia, me rrit sigurinë dhe rehatinë. Për të përmbushur kërkesën e madhe në këtë fushatë, PcComponentes ka zgjeruar fuqinë punëtore, veçanërisht në fushat e logjistikës, shërbimit ndaj klientit, punëtorisë dhe shërbimit pas shitjes, si dhe në dyqanet e tij fizike.

Komponentet e PC te Premten e Zezë

Për të përmirësuar dërgesat, PcComponentes do të përdorë shërbimin e vet Logjistikë PcCom, e cila do të përmirësojë shpërndarjen e miljes së fundit në provinca specifike ku shpërndarja mund të jetë një problem.

Dhe mos harroni se pas kësaj të Premte të Zezë shumë të gjatë që përfundon të Dielën, konkretisht 29 Nëntorin, atëherë kemi Cyber ​​Monday, një ditë tjetër zbritjesh që vijnë nga Shtetet e Bashkuara dhe gjithashtu synon të na inkurajojë të bëjmë blerje për Krishtlindje, por në këtë rast në lidhje me elektronikën.

Nëse ajo që po kërkoni është një dyqan i specializuar në produktet teknologjike në të cilën ne mund të blejmë kompjuterë, pajisje shtesë, kamera, celularë, tableta, orë inteligjente, altoparlantë ... do ta gjeni në PcComponentes.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.