Merrni tre muaj Spotify për vetëm 0,99 euro

Spotify

Spotify është padyshim Mbreti i muzikës në internet, shërbimi i tij i transmetimit për përmbajtje muzikore sipas kërkesës ishte një mënyrë para dhe pas në mënyrën se si ne dëgjonim muzikë, aq sa ajo doli në tryezë, duke u bërë një referencë botërore për kompanitë diskografike. Tani ata thjesht duhet të dinë se si të menaxhojnë dhe ta bëjnë fitimprurëse një sistem që deri më tani ka dhënë pak ose aspak përfitim. Ndërkohë, përdoruesit vazhdojnë të shijojnë Spotify si në versionet e tij falas ashtu edhe në ato me pagesë.

Dhe është se përkundër faktit se avantazhet e të qenit Premium në Spotify janë të shumta për një çmim mjaft tërheqës, ka akoma shumë përdorues që ende zgjedhin versionin falas që ka reklama. Tani Spotify dëshiron të tërheqë klientët me këtë ofertë të re që fillon përballë të Premtes së Zezë dhe do të zgjasë deri pas Krishtlindjeve.

Ata përdorues që nuk kanë provuar asnjëherë abonime Premium, qoftë duke paguar ose me oferta të tjera karakteristike dhe të ngjashme, ju mund ta shijoni këtë version tremujor për vetëm 0,99 euro, një mundësi që Spotify ua ka ofruar tashmë përdoruesve spanjollë në më shumë se një rast. Për këtë ne thjesht do të duhet të kërkojmë pajtim mujor dhe të paguajmë 0,99 euro që ata do të tarifojnë.

Bëni kujdes, sepse nuk do të jeni në gjendje të krijoni llogari të panumërta, kartat e kreditit dhe PayPal tashmë të lidhur më parë nuk do të përdoren për të përfituar nga oferta. Ne gjithashtu ju kujtojmë se duhet të jeni të vëmendshëm, nëse shërbimi Premium nuk ju kënaq, duhet të anuloni pajtimin tuaj mujor, përndryshe pagesa do t'ju kalojë pasi të mbarojnë tre muaj. Isshtë një mundësi e shkëlqyer për të provuar Spotify Premium nëse nuk e keni bërë kurrë, duke marrë parasysh të mirat dhe të metat e tij. Avantazhi kryesor është se ju mund të shkarkoni muzikë për ta dëgjuar atë jashtë linje dhe për të kursyer në shpejtësinë e të dhënave tuaja.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.