Ndiqni prezantimin drejtpërdrejt të iPhone të ri në Actualidad Gadget

Shumë janë përdoruesit që Apple të cilët për disa javë, kur u njoftua data e prezantimit të ngjarjes së re të iPhone, po presin që kjo ditë të mbërrijë për të qenë në gjendje të njohin nga dora e parë, si do të duket iPhone i ri, Apple Watch i ri dhe çdo pajisje tjetër e re ju mund ta shihni dritën gjatë këtij prezantimi.

Nesër, 12 shtator në orën 19:9 pasdite, Apple do të paraqesë bastin e saj në telefon për këtë vit, një bast që mund ta shohim në rrjedhjet e 5toXNUMXMac disa ditë më parë, është konfirmuar që do të ketë një model të ri me një madhësi më të madhe të ekranit. Por përveç kësaj, Apple gjithashtu mund të lançojë një model më të lirë me një ekran të tipit LCD. Nëse dëshironi ta ndiqni ngjarjen drejtpërdrejt, atëherë ne ju tregojmë se si ta bëni atë nga Actualidad Gadget.

Blog i Drejtpërdrejtë Mblidhni Raundin: iOS 12, iPhone Xs dhe Apple Watch 4

Si çdo vit, Apple e feston këtë ngjarje në anglisht, duke përfshirë titra vetëm në Mandarin, kështu që nëse anglishtja nuk është gjëja juaj, por doni ta ndiqni prezantimin drejtpërdrejt, mund ta bëni direkt nga kjo faqe. Pikërisht mbi këto rreshta, disa minuta para se të fillojë ngjarja, do të aktivizohet një dritare ku ne do të ngarkojmë imazhe të prezantimit përveç gjithë informacionit që ndodh në këtë ngjarje.

Nëse dëshironi të ndiqni ngjarjen, por nuk doni që ajo t'ju kalojë pranë, mund të regjistroheni për këtë prezantim duke futur emailin tuaj dhe kur dëshironi që t'ju njoftojmë se ngjarja është gati të fillojë. Sapo të mbarojë prezantimi, ne do të botojmë artikuj të ndryshëm me të gjitha lajmet e këtij prezantimi, përfshirë lajmet e iOS 12 që do të lëshohen në versionin e tij përfundimtar disa minuta pasi të mbarojë prezantimi zyrtar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.