Newskill Nix, kufje për të gjithë terrenin për të luajtur lojëra ose sporte

Kur zgjedhim një kufje me Bluetooth, duhet të marrim parasysh se cili është përdorimi që do të bëjmë prej tyre. Nëse përdorimi kryesor i tij synon të luajë sporte, ne duhet të zgjedhim një model që përshtatet në kanalin tonë të veshit dhe që nga ana tjetër lidhet me veshin tonë, qoftë brenda ose jashtë. Por nëse përdorimi kryesor lidhet me lojërat, opsioni më i këshillueshëm është të zgjidhni një model që mbulon plotësisht veshin, i quajtur supraural, në mënyrë që zhytja në lojë të jetë e plotë.

Nëse duam kufje me shumë qëllime që përshtaten me nevojat tona të kohës së lirë dhe sportive, Newskill sapo prezantoi Newskill Nix, kufje të dizajnuara për të ofruar bas të fuqishëm që na lejojnë të shijojmë lojërat tona të preferuara dhe gjithashtu ofrojnë mbrojtje nga djersa, nëse gjithashtu duam t'i përdorim ato kur shkojmë në palestër ose kur shkojmë për një vrapim ose me biçikleta.

Newskill Nix janë kufje pa tel me Bluetooth 4.1 me të cilat kemi liri të lëvizjes qoftë duke dëgjuar muzikën tonë të preferuar apo duke shijuar lojën tonë të preferuar nga divani. Falë teknologjisë Ultra-bas, na ofron performancë të jashtëzakonshme të basit dhe Nuk do të na mungojnë ato kufje të rënda supuraurale që na japin gjithashtu një mijë nxehtësi ferri, kurrë më mirë.

Nëse flasim për autonomi, Newskill Nix na siguron kohëzgjatja deri në 6 orë, më se e mjaftueshme për të qenë në gjendje t'i shijojmë ato gjatë gjithë ditës dhe kur të kthehemi në shtëpi për të luajtur dhe relaksuar pak. Këto kufje integrojnë një mikrofon me të cilin ne jo vetëm që mund të bëjmë dhe të marrim thirrje, por gjithashtu të jemi në kontakt me lojtarët e tjerë falë frekuencës së lartë të përgjigjes.

Newskill Nix janë në dispozicion vetëm në të zezë y ata kanë një çmim prej 39,95 euro dhe janë të disponueshme përmes faqes në internet të Newskill, ku mund të gjejmë gjithashtu një numër të madh të produkteve të lojërave si minj, tastierë, karrige, dyshekë dhe një numër të madh të aksesorëve.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Raúl Aviles dijo

  Çfarë video promovuese spektakolare ... Ato duken pak të mëdha. Do të duhet të shohim se çfarë tingulli janë të aftë të riprodhojnë ...
  Disa të dhëna teknike në artikull do të ishin të shkëlqyera!