Çështja e kohës ne i themi lamtumirë Android 8 në rezultatet e kërkimit

Android 8

Ne jemi zhytur në Android 7.0 dhe ato ankthe pse Azhurnimet e Nougat arrijnë në pajisjet tona pasi u njoftua pak më parë dhe që nga pranvera e kishim atë në formë beta me atë vrojtim të zhvilluesit Android N.

Ai Android 7.0 do t'i hapë rrugë, me sa duket, Android 8.0 i cili, me sa duket, do të ketë gjithashtu "O" si shkronjën e parë të emrit të tij. Gjëja qesharake për këtë Android 8 është se kur bëni një kërkim, Karakteri android dragonball nuk do të shfaqet ashtu siç ndodh tani.

Android Nº8, i njohur në Spanjë si "Super 8" ose në Amerikën Latine si "Octavio", është një nga personazhet në serialin e shkëlqyer të animuar Dragon Ball ose Dragonball. Ky është një nga armiqtë e Gokut dhe është krijuar si një nga armët sekrete të Shiritit të Kuq. Një android i krijuar për tu kujdesur për sigurinë e Muscle Tower.

Android 8

Nëse bëni tani kërkimin për "Android 8" në Google, të varfrit Super 8, Octavio ose Android 8 do të shfaqen në "imazhe". nuk i kanë mbetur muaj e jetës të jetë aty e pranishme siç ndodh në këto momente.

Disa mund të thonë se janë mësuar thirrni me emër versionin e ri të Google, por që Android 5.0 ose Android 6.0 janë zakonisht ato që ne i quajmë në mënyrë që më në fund të mund të mbarojmë nga .0.

Një fakt kurioz pa asgjë më shumë për t’u cituar pothuajse varros atë android të madh prodhuar nga Dr.Gero dhe Dr. Flappe dhe që dallohet për të patur një forcë shumë superiore, një madhësi të madhe dhe një fizik që në fillim dukej i tmerrshëm. Shpresojmë që Android 8.0 të shkojë dorë për dore dhe do të thotë një hap tjetër cilësor në cilësi siç kanë qenë azhurnimet më të mëdha të Android.

Pra, fytyra e varfër e Frankstein është gati të zhduket nga ai motor kërkimi Google ku, nëse nuk shfaqesh, është pothuajse sikur nuk ekziston.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)