Një ekran i lëvizshëm 24 inç për smartphone ose laptop

BASHKIM

Shumë prej nesh janë mësuar të punojnë me dy monitorë, unë i pari. Dhe fakti është se lehtësia për të punuar në një ekran të dyfishtë (kur dini si ta bëni), ju bën dukshëm më shumë produkt. Kjo është diçka që të gjithë bosët duhet ta dinë. Sidoqoftë, sot ne duam të paraqesim një lloj zgjidhjeje për problemin e punës me ekran të dyfishtë kur jemi larg shtëpisë, Ky ekran portativ 24 inç i njohur si SPUD do t'ju largojë nga shumë telashe, unë jam duke menduar seriozisht ta marr atë, megjithëse më vonë e kam parë çmimin dhe më kalon, apo jo ...

SPUD (Spontaneus Pop-up Display) Screenshtë ekrani portativ 24 inç në të cilin pashë këtë mëngjes Microsiervos dhe unë kam pasur nevojë të madhe për të ndarë me ju. Si shumë nga këto gjëra, ai është akoma një projekt. Gjeni fonde në Kickstarter, kështu që nuk do të habiteshim nëse një klon kinez shumë më i lirë do të shfaqej në ditët në vijim, dhe kështu funksionojnë ata në Kinë, Kickstarter është ofruesi juaj i shkëlqyeshëm i ideve. Me pak fjalë, ekrani ka tejkaluar financimin e kërkuar, si mund të ishte ndryshe, dhe do të ishte gati verën e ardhshme për vetëm 340 euro.

Ekrani, përveç që është fleksibël, merr imazhin e një projektori që është brenda, pa panel LCD ose AMOLED, diçka si televizione të vjetra. Nga ana tjetër, ai ka një rezolucion prej 1280 × 720 pikselë (HD) në një raport 16: 9. Për t'ju dhënë një imazh, Ne mund ta lidhim atë përmes HDMI ose pa tel, edhe nëse mënyra që zgjedhim, si dhe shkëlqimi, do të bëjë që bateria juaj të bjerë, e cila shkon ndërmjet katër dhe dhjetë orë. Sidoqoftë, mund të përdoret gjithashtu i lidhur direkt në mur, kështu që autonomia nuk duhet të jetë një problem shumë serioz për të mos qenë në gjendje ta përdorni atë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)