Ofertat më të mira për pajisjet (java 18 - 24 maj)

Ofertat e veglave

Nëse jeni një adhurues i teknologjisë, shanset janë që ju të dëshironi të mbani informata me lajmet në lidhje me pajisjet elektronike ose pajisjet më interesante në treg. Në Gadget Actualidad ne bëjmë një ndjekje të veçantë, për diçka që ne e quajmë veten kështu. Përveç kësaj, përmes këtij artikulli ne ju tregojmë ofertat më interesante të veglave këtë javë.

Përmes këtij artikulli, që ne azhurnojmë çdo javë, ne do t'ju tregojmë ofertat kryesore dhe më të mira të Amazona për këtë javë. Por jo ekskluzivisht, pasi do të jeni në gjendje të gjeni edhe oferta të AliExpress ose ndonjë dyqan tjetër në internet. Mos harroni të shënoni në këtë faqe në mënyrë që të mund të na vizitoni çdo të hënë, kur azhurnojmë faqen, në mënyrë që të kontrolloni nëse pajisja që po kërkoni ka rënë në çmim.

Amazon na lejon paguaj për blerjet në 4 këste mujore, gjë që do të na lejojë të bëjmë blerje në një shumë më të madhe dhe të jemi në gjendje ta paguajmë atë rehat në katër këste mujore.
Ky lloj i financimit është i disponueshëm për shuma nga 75 deri në 1000 euro dhe është subjekt i miratimit nga Cofidis. Nëse produkti është i disponueshëm për financim, kjo do të tregohet pranë çmimit përfundimtar të produktit.

Ofertat për javën 18-24 maj në Amazon

Produktet e Amazon

Amazon Music Pafund

Amazon edhe një herë na ofron promovimin e qasjes në Amazon Music Unlimited për 3 muaj për vetëm 0 euro. Ky promovim, si ata të mëparshmit, është në dispozicion vetëm për klientët që nuk e kanë përfituar ende nga kjo ofertë që djemtë nga Jeff Bezos na ofrojnë rregullisht.

Nëse muzika nuk është gjëja juaj, me siguri janë librat. Po të jetë kështu, Amazon jep një muaj qasje në Kindle Unlimited, një shërbim libri që ka një çmim të rregullt prej 9,99 euro në muaj. Kjo ofertë na jep akses në më shumë se 1 milion tituj, tituj që mund t'i lexojmë në çdo pajisje, qofshin Kindle, tablet ose smartphone, pavarësisht nga sistemi i tij operativ.

Studentët Kryeministër të Amazonës

Për të festuar kthimin në shkollë, djemtë nga Amazon kanë filluar një ofertë që me siguri do të ketë shumë pranim nga studentët. Ne po flasim për Amazon Prime Student, një shërbim që për vetëm 18 euro në vit, na lejon të shijojmë të gjitha avantazhet që na ofron Amazon Prime, çmimi i të cilave është 36 euro në vit.

Nëse nuk jeni të qartë për avantazhet që ju ofron Amazon Prime, mund ta provoni 3 herë falas. Amazon Prime nuk është vetëm transporti falas në më shumë se dy milion produkte, por gjithashtu na ofron Kryeministri Video (Shërbimi video streaming i Amazon), Kryeministri i Muzikës (2 milion këngë pa reklama),Twitch Prime, Kryeministri Leximi (qasje falas në një numër të madh të librave elektronikë), përparësia e aksesit në ofertat flash ...

Për t'u regjistruar në këtë shërbim, ju mund ta bëni përmes kësaj lidhjeje, është e nevojshme vetëm që ju regjistrohuni duke përdorur një llogari email të studentit, në mënyrë që në atë kohë, Amazon të kontrollojë nëse jeni një kandidat për të shijuar Amazon Prime për vetëm 18 euro në vit.

Amazon na ofron Amazon Echo Show 8 të ri, një Echo Show i ri me një madhësi më të madhe të ekranit sesa Echo 5, ky model është në 8 inç. Për sa i përket performancës, ne jemi njësoj si vëllai i saj i vogël, kështu që nëse modeli i parë ishte shumë i vogël për ju, ky version i ri, i disponueshëm për 129,99 europor për disa ditë, ne mund ta kapim atë për vetëm 89,99 euro.

Në Gadget Actualidad kemi pasur mundësinë të provoni Echo Show 8 të ri, një përmbledhje që ju rekomandoj ta shihni Nëse akoma nuk jeni i sigurt nëse një altoparlant inteligjent me ekran është ai që kërkoni për shtëpinë tuaj.

Brezi i tretë i Amazon Echo

Kamerë shtëpie unazë

Kamera Kamerë shtëpie unazë na ofron 1080p video HD, komunikim dykahësh, njoftime në kohë reale, një instalim shumë i thjeshtë dhe i pajtueshëm me Alexa. Nëse dëshironi të mbani videot që regjistron kamera juaj, mund të përdorni planin Ring Protect, një shërbim që kushton 3 euro në muaj dhe që mban të gjitha regjistrimet e kamerës për 30 ditë. Çmimi i ri Unaza e brendshme Kamerë është 59 euro, një çmim më shumë sesa rregulluar për pajtueshmërinë dhe shkathtësinë që na ofron.

Unazoni dyert e videove 2

Amazon na ofron një numër të madh të produkteve për tu rritur sigurinë e shtëpisë sonë. Përveç kamerës Ring Indoor, ne kemi në dispozicion, a Nuk u gjet asnjë produkt., Nuk u gjet asnjë produkt., një vrimë vrimë derë me kamerë të integruar, një zile e derës së kamerës me detektor lëvizjeje… Produkte që punojnë dorë për dore me produkte të ndryshëm të Amazon si Echo Show.

Fire Stick TV

Nëse dëshironi ta ktheni televizorin tuaj të vjetër në një të zgjuar ose jeni lodhur nga cilësia e dobët e aplikacioneve për të shijoni Netflix, Amazon Prime ose YouTube që ofrojnë disa modele për pak më shumë se 30 euro, ju mund të merrni një nga dy modelet Fire Stick që na ofron, të dy përfshijnë një telekomandë me mikrofon për të bashkëvepruar me Alexa: Fire Stick për 39,99 euro y Fire Stick 4k për 59,99 euro. Nëse keni modelin e vjetër, thjesht mund ta merrni komandë e re për 29,99 euro.

TV Samsung 55k 65/4 inç

TV Samsung 55 inç 4k

Samsung na ofron një televizion 55 inç për 4k UHD, i pajtueshëm me Alexa dhe Google Assistant, HDR10 + vetëm për 589 euro. Por nëse 55 inç janë të shkurtër, ne mund të zgjedhim modelin 65 inç, çmimi i të cilit mbetet në vetëm 759 euro.

Pastrues robot Cecotec Series 1490 Robot

Pastrues vakum Cecotec Robot

Pastruesi robot Cecotec Series 1490 integron një rezervuar të përzier me të cilin mundemi vakum, spastrim, pastrues dhe pastrues. Ne mund ta menaxhojmë atë përmes smartphone-it tonë në mënyrë që të mund të programojmë funksionimin e tij, është gjithashtu i pajtueshëm me Alexa dhe Google Assistant. Çmimi i zakonshëm i kësaj fshesë me korrent është 269 euro, por për një kohë të kufizuar ne mund ta marrim atë thjesht 179 euro.

Pastruesit e vakumit të ngurta dhe të lëngshme Cecotec

Por nëse nevojat tona janë pastrimi i lëngjeve dhe objekteve më të mëdha se pluhuri ose papastërtitë që mund të krijohen në shtëpitë tona, Cecotec na ofron një fshesë me korrent për lëngje dhe trupa të ngurtë me një kapacitet prej 15 litra dhe 1400w fuqi. Përfshin një filtër uji, rregullator të energjisë, nuk ka një qese, është i përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet dhe ka 5 pajisje shtesë. Falë katër rrotave të vendosura në pjesën e poshtme të saj, ne mund ta lëvizim atë rehatshëm. Çmimi i tij i zakonshëm është 74 euro, por për një kohë të kufizuar, ne mund ta blejmë atë për Nuk u gjet asnjë produkt.

Procesor i ushqimit Moulinex

Përpunues i ushqimit Moulinex

Moulinex na ofron robotin e kuzhinës Maxichef me Programet e gatimit 45, me të cilin mund të pjekim, të bëjmë zierje, ushqime të skuqura, kos, krem, drithëra, oriz, makarona, avull ... Mund ta programojmë operacionin deri në 24 orë, ka një kapacitet prej 5 litra (mjafton për 3-4) njerëzit). Çmimi i tij i zakonshëm është 129,99 euro, por për një kohë të kufizuar, ne mund ta marrim atë thjesht 93,99 euro.

Samsung Galaxy A71 për 391 euro

Galaxy A71

Një nga qelbëzimet më interesante të Samsung për gamën e mesme, ne e gjejmë atë në Galaxy A71, një terminal që integron një ekran 6,8 inç me rezolucion të plotë HD. Ky model i veçantë është SIM i dyfishtë, ka 6 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ​​ruajtëse.

Në seksionin fotografik, gjejmë katër kamera Përkatësisht 64, 12, 5 dhe 5 mpx. Kamera e përparme arrin 32 mpx dhe nëse vendoset në një vrimë në pjesën e sipërme qendrore të ekranit. Çmimi i zakonshëm i këtij terminali është 469 euro, por për një kohë të kufizuar, ne mund ta marrim atë thjesht 391 euro.

Samsung Galaxy A51 për 299 euro

Samsung Galaxy A51

Nëse po kërkoni pak më shumë nga ato që na ofron Galaxy A50, ju mund të zgjidhni modelin superior, Galaxy A51, një model me një ekran të tipit 6,5 inç të tipit Super AMOLED, 4 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ​​ruajtëse. Në pjesën e pasme, ne gjejmë katër kamera 48, 12, 5 dhe 5 përkatësisht përveç ballit prej 32 mpx. Çmimi i saj: 299 euro.

Samsung Galaxy A40 për 199 euro

Samsung Galaxy A40

Nëse buxheti juaj është i ngushtë, një mundësi e shkëlqyeshme që duhet të konsideroni është Samsung Galaxy A40, një terminal që mund ta gjejmë për vetëm 179 euro dhe që na ofron një Ekran 5,9 inç Super AMOLED me rezolucion FullHD +. Brenda gjejmë procesorin Exynos 7904 të Samsung të shoqëruar me 4 GB RAM dhe 64 GB hapësirë ​​ruajtëse, hapësirë ​​që mund ta zgjerojmë deri në 512 GB me një kartë microSD.

Samsung Galaxy Note 10 për 687 euro

Pak ose më mirë asgjë nuk mund të flasim për Galaxy Note 10, një terminal fantastik që mund ta gjejmë në ofertë për vetëm 687 euro, Me një zbritje mjaft e konsiderueshme nga 959 euro e cila zakonisht kushton. Ky version përfshin 256 GB hapësirë ​​ruajtëse, është versioni Spanjoll dhe përfshin 8 GB RAM.

Huawei P30 Pro për 550 euro

Huawei P30 Pro ishte një nga telefonat inteligjentë më të mirë që u lançua vitin e kaluar në treg, jo vetëm për sa i përket kamerës, por edhe për sa i përket performancës, konsumit të baterisë ... Me një vit në treg, Huawei P30 Pro është në dispozicion në Amazon për vetëm 550 euro, një smartphone që pak ose asgjë nuk duhet t'i ketë zili shumicën e terminaleve të niveleve të larta në treg.

Huawei P30 Lite për 199 euro

Huawei P30 Lite

Nëse Huawei P30 Pro nuk i takon buxhetit tuaj, mund të përdorni versionin Lite. Huawei P30 Lite është një terminal me një Ekran 6,15 inç, 4 GB RAM, 128 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe menaxhohet nga procesori Kirin 710. Në pjesën e pasme, gjejmë një set prej 3 kamerave (48 + 2 + 8 mpx). Ajo menaxhohet nga Android 9 me shërbimet e Google, pasi që ky terminal u lançua në treg përpara vetos së qeverisë amerikane ndaj Huawei. Çmimi i tij i zakonshëm është 349 euro, por për një kohë të kufizuar, mund ta marrim për vetëm 199 euro.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro për 189,95 euro

Xiaomi Redmi Shënim 6 Pro

Një tjetër nga telefonët inteligjentë që janë në shitje këtë javë është Redmi Note 6, një terminal nga prodhuesi aziatik Xiaomi dhe që mund ta gjejmë për 189,95 euro në Amazon. Xiaomi Note 6 Pro na ofron një ekran 6,26 inç me një kornizë të vogël në krye. Na ofron mbështetje për SIM dyfishtë, shoqërohet me 4 GB RAM dhe 64 GB hapësirë ​​ruajtëse.

Në pjesën e pasme gjejmë një Kamera e dyfishtë 12 dhe 5 mpx, një bateri 4.000 mAh dhe një kamerë e përparme 12 mpx. Çmimi i zakonshëm i Redia Note 6 Pro i Xiaomi është 249 euro, por nëse përfitojmë nga kjo ofertë, mund të kursejmë 60 euro nga çmimi i saj përfundimtar.

Nuk u gjet asnjë produkt.

Oppo A9 2020 për 184,99 euro

Oppo A9 2020

Prodhuesi Oppo na ofron një A9 2020, një terminal i shoqëruar nga 4 GB RAM, 128 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe një sistem kamera të pasme quad për vetëm 184,99 euro. Ekrani arrin 6,5 inç me rezolucion HD +, menaxhohet nga Snapdragon 665 i Qualcomm dhe një kamerë e veçantë e përparme 16 mpx për selfie.

Realme X2 Pro për 439 euro

Firma Realme ka ardhur në Spanjë për të qëndruar dhe për të bërë një vend të rëndësishëm në sektorin e dominuar kryesisht nga Xiaomi dhe Samsung, dhe më parë nga Huawei. Realme X2 Pro, është një terminal që mund të konkurrojë me makinën më të shtrenjtë që mund të gjejmë aktualisht në treg, të paktën për sa i përket specifikave.

Ky terminal, i cili ka një çmim prej 439 euro në Amazon, menaxhohet nga Snapdragon 855+ (gjenerata e dytë) e shoqëruar nga 12 GB RAM dhe 256 GB të hapësirës së magazinimit. Ekrani, SuperAMOLED, është 6,5 inç me rezolucion FullHD + dhe 90 Hz.

Bateria, një tjetër nga pikat e forta të saj, arrin 4.000 mAh i pajtueshëm me karikim të shpejtë. Në seksionin fotografik hyjmë katër kamera për të mbuluar të gjitha nevojat dhe në pjesën e përparme një aparat fotografik 16 mpx. Çmimi i Realme X2 Pro, në versionin më të fuqishëm është vetëm 439 euro.

Realme 5 Pro për 219 euro

Realme 5 Pro

Por nëse nuk doni të shpenzoni shumë para për rinovimin e smartphone-it tuaj, mund të zgjidhni një model tjetër Realme, Realme 5 Pro, një smartphone i menaxhuar nga 8 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ​​të brendshme. Ekrani arrin 6,3 inç me një vrimë të vogël në qendrën e sipërme ku është vendosur kamera.

Në pjesën e pasme, ne gjejmë një grup prej 4 kamerave me një kryesore 48 mp. Seti menaxhohet nga procesori Snapdragon 712 i Qualcomm me inteligjencë artificiale, ai mbështet karikimin e shpejtë dhe rimbush baterinë për pak më shumë se një orë. Bateri 4.035 mAh. Çmimi i tij i zakonshëm është 249 euro, por për një kohë të kufizuar, Nuk u gjet asnjë produkt..


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

<--seedtag -->