Ofertat më të mira të dFlow për të Premten e Zezë

Sot është dita që shumë prej jush e pritët parashikojnë pazaret e Krishtlindjeve, dhe përkundër faktit se Amazon është një nga dyqanet kryesore online për të blerë praktikisht çdo lloj produkti, nuk ka gjithmonë atë që na nevojitet ose përshtatet në buxhetin e asaj që duam të shpenzojmë.

Nëse një nga qëllimet tuaja për këtë të Premte të Zezë ka të bëjë me zërin, djemtë në dFlow vendosin në dispozicionin tonë një gamë të gjerë të artikujve zanorë në formën e altoparlantëve ose kufjeve që ju lejojnë të shijoni muzikën tuaj të preferuar kudo që të shkoni. Këtu ju tregojmë ofertat më të mira të dFlow për këtë të Premte të Zezë.

dFlow na ofron kufjet dFlow One Bluetooth në të zezë dhe të bardhë për vetëm 29,90 euro, kur çmimi i tyre i zakonshëm është 49 euro. Kufjet DFlow One na ofrojnë përfundimin lëkurë sintetike dhe alumini që ne të sigurojë një ndjenjë të rehati superiore. Ata përfshijnë disa Shoferë 40 mm. Falë tyre dhe Teknologjia e Deep-Bass

L marrëveshjet më të mira të së Premtes së Zezë në Gadget News

Na ofron gjithashtu altoparlantin Bluetooth dFlow Soul për 29,90 euro, çmimi i tij i zakonshëm është 49 euro. dFlow Soul përmban një dizajn cilindrik që siguron një Tingull 360º. Përveç kësaj, dy drejtuesit e saj shtohen Fuqia 10 W rms, ka teknologjinë NFC dhe Bluetooth 4.1. Na ofron gjithashtu një Panel me prekje me të cilën duhet të ndalosh një këngë ose të shkosh te tjetra.

Përveç kësaj, nëse na pëlqejnë sportet, dhe dalim me smartphone-in tonë për të drejtuar, djemtë nga dFlow na ofrojnë Byzylykun Sportiv për vetëm 9,90 euro, me një 50% zbritje në çmimin e saj të zakonshëm.

Nëse ju doni përfitoni nga ofertat që dFlow vë në dispozicionin tonë për të Premten e Zezë, kështu që ju vetëm duhet të ndaleni pranë lidhja vijuese.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.