Ofertat më të mira në fillim të së Premtes së Zezë

E premte e zeze Ka kaluar tashmë, siç e dini mirë, e Premtja e Zezë festohet të Premten e fundit të Nëntorit. Sidoqoftë, ofertat vazhdojnë të jenë më të mira dhe më të mira, dhe kësaj here e Premtja e Zezë shkon edhe në fundjavë dhe në prag të Cyber ​​Monday.

Ne duam t'ju tregojmë se cilat janë ofertat më të mira të fundjavës së Zezë, në mënyrë që të kurseni dhe shijoni teknologjinë me çmimin më të mirë. Kjo është arsyeja pse ne kemi përpiluar se cilat janë uljet më të mira që do të gjeni këtë të Shtunë dhe të Dielë pak para të Hënës Cyber ​​në mënyrë që të mos humbisni asgjë.

Produkte të shëndosha

Siç e dini mirë, ne kemi shumë oferta në gamën Echo ndërsa furnizimet zgjasin, duke filluar me brezin e katërt Echo Dot.

Kjo brez i katërt Echo Dot, si me orë ashtu edhe pa orë, ndodh që të kushtojë nga 69,99 euro në 39,99 euro në rastin e të parës, dhe nga 59,99 euro në 29,99 euro në rastin e dytë. duke e pozicionuar veten si një ofertë të mirë në këtë drejtim.

 • Bleni Amazon Echo Dot me orë për 39,99 euro (LINK)
 • Bleni Amazon Echo Dot për 29,99 euro (LINK)

Brezi i katërt Amazon Echo gjithashtu bashkohet me këto lloje zbritjesh. Ne kemi tinguj Dolby Atmos së bashku me protokollin Zigbee për të kontrolluar të gjitha produktet tuaja shtëpiake inteligjente dhe të lidhura. Oferta në këtë rast është se shkon nga kushtimi 99,99 euro i çmimit të zakonshëm në 69,99 euro e ofertës.

 • Bleni gjeneratën e katërt të Amazon Echo për 69,99 euro (LINK)

Ne vazhdojmë me një produkt që kemi analizuar edhe këtu, kufjet Cambridge Audio TWS që kanë ofruar kaq shumë rezultate të mira për përdoruesit. Po flasim për Melomania 1, këto kufje me nëntë orë rishikim i vazhdueshëm, dhe 36 Më shumë falë kutisë së përfshirë të karikimit: Kufjet Melomania 1 të Cambridge Audio sigurojnë kolonën zanore të duhur për më shumë se një ditë.

Gjetëm një zbritje prej 10 eurosh për këtë produkt që i lë në 79,95 euro, një çmim edhe më të ngushtë sesa zakonisht, kështu që ne mund të përfitojmë nga kjo ofertë.

 • Blej Melomanía 1 për vetëm 79,99 euro (LINK)

Oferta speciale në Dyqanin Huawei

Në nivelin e të gjitha llojeve të produkteve, zbulojmë se Dyqani Huawei (Nuk u gjet asnjë produkt.) merr zbritje deri në 50% për herë të parë, ne fillojmë me HUAWEI P40 Pro për 699 €, një nga flamurtarët më të fundit të markës, dhënë në Çmimet Botërore TIPA 2020 në kategorinë e telefonave inteligjentë me kamerën më të mirë, në mënyrë që përdoruesit të krijojnë kujtimet e tyre me cilësi të shkëlqyera. Përveç këtij terminali të pabesueshëm, kompania befason me oferta të shkëlqyera në smartphone të tjerë si p.sh. HUAWEI P40 Lite 5G për 299 € ose HUAWEI Nova 5T për 209 €

Ato gjithashtu përfshijnë zbritje në pajisjet e tyre audio, të tilla si Studio HUAWEI FreeBuds, kufjet e para mbi vesh të markës që ofrojnë një nivel dhe cilësi të shkëlqyeshme të zërit për 249 €. Brenda këtij segmenti të njëjtë, ju gjithashtu mund të gjeni Pa pagesë Buds Pro për 149 € ose FreeBuds HUAWEI 3 për 89 €.

Ruajtje

Ne do të shkojmë me disa nga lajmet më të spikatura, në këtë rast do të flasim tani për ruajtjen. Kjo e Premte e Zezë është një kohë veçanërisht e mirë për të kapur një hard disk SSD. Këto kujtime të reja solide sjellin shumë më shumë shpejtësi dhe ju mund t'i jepni një prekje shtesë shpejtësisë PC tuaj, domethënë, mënyra më e shpejtë dhe më e lirë për ta bërë PC-në tuaj më të shpejtë falë Black Friday, Unë ju lë disa nga ofertat më të shquara:

 • 1TB SanDisk Extreme i cili ka një zbritje prej 56% (130 €)> LINK
 • Samsung 970 Evo Plus 1TB që ka një zbritje prej 43% (84,99 €)> LINK
 • Western Digital SN550 500GB me zbritje 30% (54,90)> LINK

Keni alternativa të lëvizshme, disqe të ngurta SSD me performancë të lartë dhe sigurisht disqe të forta SSD të dizajnuara për të optimizuar çmimin.

Monitorues të të gjitha llojeve

Monitorët janë gjithashtu në një zbritje të jashtëzakonshme, veçanërisht nëse marrim parasysh se teleworking është rendi i ditës. Për atë arsye dhe shumë më tepër, marrja e një monitori të mirë të Premten e Zezë është një alternativë jashtëzakonisht interesante, le të hedhim një vështrim:

 • Monitor Samsun 32 ″ 4K për vetëm 279,99 euro> LINK
 • Monitor Samsung 32 ″ 2K i lakuar në 144 Hz për vetëm 299,99 euro> FALAS
 • Monitor HP 24 me rezolucion 2K për vetëm 159,00 euro> LINK
 • Monitor ASUS 27 me rezolucion të plotë HD në 75Hz për vetëm 119,00 euro> B0845NMZ6K

Ne ju kemi ofruar të gjitha llojet e alternativave, ju keni si monitorë me kosto të ulët dhe të madh me rezolucion të plotë, ashtu edhe monitorë me performancë të lartë si për të luajtur ashtu edhe për të punuar në rezolucione të jashtëzakonshme. Do të varet nga nevojat tuaja, por një monitor i mirë 4K është ideal këtë të Premte të Zezë.

Veglat më të mira

Tani do të shkojmë me aksesorët më tipikë, do të flasim për ato lloje të produkteve që gjithmonë duken mirë në tryezën tuaj dhe që mund ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë:

 • Besojini tastierës dhe paketës së miut "Taro" me një çmim të jashtëzakonshëm prej vetëm 12,99 € në këtë LINK (28% zbritje). Mund të keni një tastierë dhe maus numerik të lehtë për t’u përdorur për të punuar me një çmim qesharak.
 • Minjtë Logitech, më të mirët në treg:
  • Triathlon M720 tani kushton vetëm 38,99 euro, një zbritje e pabesueshme 46%, ky ka qenë miu im për më shumë se tre vjet> LINK
  • MX Master, një mi i nivelit të lartë për vetëm 49,90 euro, që është gjithashtu një zbritje e çmendur prej gati 50%> LINK
 • Paketat e Lajmeve të Mirëbesimit:
  • Miu OZAA me një zbritje prej 30% qëndron në vetëm 34,99 euro brenda
  • Besojeni altoparlantin Titan për vetëm 32,99 euro> LINK
  • Besoni Ziva, tastierë dhe kombinim të miut nga 16,26 euro> LINK

Këto janë tani ofertat dhe rekomandimet tona për sot të Premten e Zezë, shpresojmë të mund t'i shfrytëzoni ato.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)