Ofertat më të mira të fundjavës së së Premtes së Zezë

El Zi e premte është shumë më tepër sesa thjesht një ditë shitjeje. Ka shumë përdorues që janë duke pritur gjatë gjithë vitit për të qenë në gjendje të përballen me blerjet e tyre teknologjike gjatë të Premtes së Zezë, megjithatë, tani kjo periudhë madje është zgjatur në favor të përdoruesve.

Gjatë fundjavës, ofertat e së Premtes së Zezë vazhdojnë për Cyber ​​Monday, ne ju sjellim ofertat më të mira për ju. Si gjithmonë, ofertat tona të së Premtes së Zezë janë vetëm për produktet që ne kemi provuar dhe mund t'ju rekomandojmë në të gjitha fushat, kështu që ato janë pazare plotësisht të sinqerta dhe autentike.

Orët inteligjente dhe aksesorët

Samsung Galaxy Watch

Kufje pa tel

Airpods

Tabletat dhe aksesorët

Kindle Fire

smartphones

Galaxy M21

 • Xiaomi Redmi Shënim 9 Pro, 6 GB RAM, 65 GB hapësirë ​​ruajtëse, ekran 6,67 inç dhe kamera quad për 199 euro.
 • Oppo A9, Ekran 6,5 inç me 4 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ​​ruajtëse për 167 euro.
 • Motorola Moto G Pro, Ekran 6,4 inç, 4 GB RAM dhe 128 GB hapësirë ​​ruajtëse për 199 euro.
 • Xiaomi Poco X3, me 6 GB RAM, 128 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe një ekran 6,67-inç nga 229 euro.
 • Samsung Galaxy M21, kamera e trefishtë, 4 GB RAM, 64 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe bateria 6.000 mAh për 179 euro.

Pajisjet Echo të Amazon

Pajisjet e zgjuara

Unazoni dyert e videove 2

 • Prizë inteligjente Amazon, Plug Smart Smart është në dispozicion për 14,99 euro, 1o euro më lirë se çmimi i saj i zakonshëm.
 • Blink Mini, një kamera e brendshme e sigurisë bie nga 39,99 euro në 27,99 euro.
 • Kamera mbikëqyrëse Eufy 2K Pan & Tilt vetëm për 34,99 euro, 15 euro më lirë se çmimi i saj i zakonshëm.
 • Nuevo Nuk u gjet asnjë produkt. poshtë për të 69 euro, 30 euro zbritje në çmimin e saj të zakonshëm.
 • Router Amazon Wi-Fi me rrjetë eero Amazon, në dispozicion për vetëm 65,40 euro, me një zbritje prej gati 50%.

portativ

Huawei MateBook X Pro

 • Lenovo IdeaPad 3, me 12 GB RAM, 256 GB SSD, ekran FullHD, 15,6 inç dhe rezolucion Full HD nga 549 euro, poshtë nga 599 euro.
 • Huawei MateBook X Pro 13,9 inç, Gjenerata e 7-të Intel Core i10, 16 GB RAM dhe 1TB SSD për 1399 euro, me një kursim prej 500 eurosh.
 • Lenovo ThinkBook, laptop me një ekran 13,3-inç, gjenerata e 5-të Intel Core i10, 8 GB RAM dhe 256 GB SSD për 699,99 euro.
 • Chromebook Acer 14 inç, Rezolucion FullHD, 4 GB RAM dhe 64 GB eMMC për 249 euro.
 • Chromebook Asus Flip 14 inç, Rezolucioni Fulld HD, 8 GB RAM dhe 64 GB eMMC për 449 euro.
 • Lojërat HP Paviliion, Ekran 16 inç, gjenerata e 7-të Intel Core i10, 16 GB RAM dhe 512 GB SSD për 1.099 euro.

Pajisje kompjuterike

televizionet

TV Samsung 55 inç 4k

Vegla interesante

Ne do të fillojmë me një koleksion të veglave mjaft interesante që mund të kenë shumë përdorime, në këtë rast ne fillojmë me tableta grafike de Huion Kamvas, një markë mjaft e njohur në këtë sektor dhe që na sjell dy oferta të mëdha gati 50% në disa nga produktet e saj më interesante:

 • 13-inç Kamvas Pro: Ne fillojmë me këtë model të njohur që ka një madhësi prej 13,3 inç, shumë hapësirë ​​për të shijuar, si dhe dhjetë lapsa të ndryshëm dhe një mbajtëse të rregullueshme. Ka 120% të gamës sRGB, ekran të laminuar, panel anti-reflektues dhe vlerësime spektakolare. Ne kemi një zbritje që e lë atë vetëm në 217,57 euro> LIDHJA Blerja.
 • 16-inç Kamvas Pro: Ne vazhdojmë me modelin më të madh, 16-inç. Ky model më i madh përmban një mbajtëse stilolapsi, leckë pastrimi, gjashtë çelësa kyç të personalizuar dhe shumë më tepër me një zbritje të konsiderueshme që e lë atë vetëm në 336,78 me mbi 500 vlerësime pozitive> LIDHJA Blerja

Tani po flasim për porte dhe lidhje, e kemi gjithnjë e më të vështirë sepse PC-të tanë kanë më pak nga këto porte të nevojshme, megjithatë WAVLINK vjen për të zgjidhur fletët e votimit me një çmim të mirë:

 • WAVLINK Ultra: Stacioni i lidhjes që ka dy porta USB 3.0, një port Ethernet RJ45, dy HDMI dhe dy Porte Display, një USB tip C dhe një portë rryme në pjesën e pasme. Ndërkohë, në pjesën e përparme kemi katër porta USB 3.0 dhe një portë kufjesh 3,5 mm Minijack. Çmimi i tij i zakonshëm është 119,99 euro dhe e gjejmë me vetëm 69,99 € > LIDHJA Blerja

Ne vazhdojmë me një larmi produktesh dhe aksesorësh.

 • 128 GB flash drive USB 4in1 për iPhone dhe iPad si dhe çdo port normal USB dhe microUSB. Ka Flash Drive dhe shpejtësi 3.0, çmimi i tij i zakonshëm ishte 39,99 euro dhe aktualisht është vetëm 25,99 euro> LIDHJA Blerja.
 • Kontrolluesi për lojërat PC: Kjo komandë G-Lab K-Pad është e përputhshme me të gjitha versionet e Windows dhe Android, ajo ka adaptorin e vet USB për ta lidhur atë me energjinë dhe një dizajn shumë interesant. Kjo do t'ju lejojë të luani shumë rehat nga PC tuaj Gaming për vetëm 19,99 euro> LIDHJA Blerja.

Argëtim dhe multimedia

Një opsion i shkëlqyeshëm është të përfitoni nga sistemi multimedial i shtëpisë tonë dhe të shikoni gjithçka të madhe dhe të rehatshme që do t'ju sjellim disa oferta interesante, ne fillojmë:

 • Projektor i plotë HD: Me këtë projektor mund të shohim përmbajtje në rezolucion Full HD me një kontrast 9000: 1, pajtueshmëri me Dolby Surround dhe ka 7200 LUX kështu që mund ta shijojmë edhe me dritën e ndezur. Normalisht kushton 279,99 euro dhe tani ka një zbritje që e lë atë vetëm me 207,99 euro> Nuk u gjet asnjë produkt.
 • Tabletë për fëmijë 7 inç: Ky tablet ka një panel shtatë inç së bashku me një procesor quad-core, 1 GB RAM dhe ka një rast të rëndë për fëmijët, zakonisht kushton 74,99 euro, por tani ka një zbritje prej 23% për vetëm 57,59 euro do të jetë e juaja> Nuk u gjet asnjë produkt.
 • 1 më shumë kufje Hi-Fi: Ata kanë një sistem kontrollues të trefishtë, kufje të nivelit të lartë me mikrofon MEMS dhe telekomandë. Ato janë bërë nga materiale premium dhe janë pothuajse 50%, dhe kjo është se çmimi i tyre i zakonshëm i kalon 100 euro dhe tani i kemi për vetëm 53,18 euro> LIDHJA Blerja.

PC dhe kompjutera

Tani po shkojmë me stacione pune dhe çmime të mira në kompjuterë që na lejojnë të punojmë në heshtje.

 • Beelink U55: Ky Mini PC Ka një procesor Intel Core i3-5005U dhe 8 GB memorje RAM, shoqëruar me një hard disk 256 GB SSD që na lejon të shijojmë përmbajtje 4K dhe të punojmë automatizëm në zyrë në një mënyrë të shkathët. Çmimi i tij i zakonshëm është 349,99 euro por tani e kemi vetëm me 249,99 euro > LIDHJA Blerja.

Produktet e Amazon

Ky kub i Amazon Fire TV Ka parë rënien e çmimit nga 119,99 euro që kushtoi në lançim në 79,99 euro që kushton tani, një çmim jashtëzakonisht interesant nëse marrim parasysh se është i aftë të luajë përmbajtje Dolby Vision HDR10 me rezolucion 4K

 • Bleni Amazon Fire TV Cube për vetëm 79,99 euro (LINK)

Këtu janë produkte të tjerë të Amazon që gjithashtu marrin çmime spektakolare:

 • Amazon Echo Show 8 shkon nga 129,99 euro në 64,99 euro (LINK)
 • Amazon Fire Stick 4K shkon nga 59,99 euro në 39,99 euro (LINK)
 • Amazon Kindle shkon nga 89,99 euro në 69,99 euro (LINK)

Zbritje Huawei

Dyqani Huawei gjithashtu përfshin zbritje në pajisjet tuaja audio, të tilla si Studio HUAWEI FreeBuds, kufjet e para mbi vesh të markës që ofrojnë një nivel dhe cilësi të shkëlqyeshme të zërit për 249 €. Brenda këtij segmenti të njëjtë, ju gjithashtu mund të gjeni Pa pagesë Buds Pro për 149 € ose FreeBuds HUAWEI 3 për 89 €.

Gjithashtu, oferta speciale në Galeria e Aplikacioneve që do të vërë në dispozicion të përdoruesve një numër të madh mundësish dhe çmimesh gjatë këtyre 7 ditëve, të tilla si 500 karta prej 20 € të Gjykata angleze kjo do të jetë një ndihmë e madhe për të bërë blerjet më të mira për Krishtlindje, 50 € karta dhuratë për të bërë blerje në të gjitha institucionet e ndërprerje dhe 20.000 karta dhuratë Amazona me një vlerë prej 1 € për të pasur gjithçka që ju nevojitet me një klikim të një butoni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)