Ofertat më të mira të javës së të Premtes së Zezë

Larg asaj që mund të mendojmë, e Premtja e Zezë Ka arritur në më shumë se një të premte marrëveshjesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Edhe këtu në Spanjë ne kemi marrë këtë lloj mode të shitjes dhe e kemi transformuar atë për ta bërë atë më të gjatë dhe akoma më interesante.

E Premtja e Zezë do të mbahet më 27 nëntor, megjithatë, java e së Premtes së Zezë gjithashtu fsheh oferta të shumta dhe ne duam t'ju tregojmë se cilat janë ato më të mirat që mund të përdorni. Zbuloni me ne cilat janë ofertat më të mira të javës së së Premtes së Zezë me ulje dhe pazare të rëndësishme, do t’i humbisni ato?

Zbritje në gamën Echo dhe Fire

Nga dita e parë e kësaj jave të rëndësishme të shitjeve, ne e dimë që Amazon dëshiron të vendosë produktet e saj në orbitë Echo e pajtueshme me Alexa. Ne fillojmë me Echo Dot të ri, një produkt që ne e kemi shqyrtuar këtu në Gadget News dhe që ka dhënë rezultate fantastike.

Kjo brez i katërt Echo Dot, si me orë ashtu edhe pa orë, ndodh që të kushtojë nga 69,99 euro në 39,99 euro në rastin e të parës, dhe nga 59,99 euro në 29,99 euro në rastin e dytë. duke e pozicionuar veten si një ofertë të mirë në këtë drejtim.

 • Bleni Amazon Echo Dot me orë për 39,99 euro (LINK)
 • Bleni Amazon Echo Dot për 29,99 euro (LINK)

Por nuk është i vetmi nga këto produkte interesante që ne ofrojmë. Në fakt tani do të flasim për atë që më duket më interesante, ne do të shkojmë me gjeneratën e katërt Amazon Echo.

Ky altoparlant me përmasa të konsiderueshme ka Dolby Atmos dhe fuqi të mirë, përveç pjesëve më interesante, që është plotësisht në përputhje me Alexa, ndihmësin virtual të kompanisë së Jeff Bezos, së bashku me protokollin Zigbee për të kontrolluar të gjitha produktet tuaja inteligjente dhe të lidhur nga shtëpia. Oferta në këtë rast është se shkon nga kushtimi 99,99 euro i çmimit të zakonshëm në 69,99 euro e ofertës.

 • Bleni gjeneratën e katërt të Amazon Echo për 69,99 euro (LINK)

Më në fund, në ofertat speciale të produkteve Amazon na mbetet e reja Kub TV i zjarrit, qendra multimediale më spektakolare që kemi provuar kohët e fundit.

Ky kub i Amazon Fire TV Ka parë rënien e çmimit nga 119,99 euro që kushtoi në lançim në 79,99 euro që kushton tani, një çmim jashtëzakonisht interesant nëse marrim parasysh se është i aftë të luajë përmbajtje Dolby Vision HDR10 me rezolucion 4K

 • Bleni Amazon Fire TV Cube për vetëm 79,99 euro (LINK)

Këtu janë produkte të tjerë të Amazon që gjithashtu marrin çmime spektakolare:

 • Amazon Echo Show 8 shkon nga 129,99 euro në 64,99 euro (LINK)
 • Amazon Fire Stick 4K shkon nga 59,99 euro në 39,99 euro (LINK)
 • Amazon Kindle shkon nga 89,99 euro në 69,99 euro (LINK)

Oferta të tjera me tipare

Ne fillojmë me kufjet Sony WH1000XM3, ato që janë vlerësuar prej kohësh si kufje me cilësi më të lartë për anulimin e zhurmës në treg, kështu që oferta është edhe më e spikatur.

Këto kufje shkojnë nga që kushtojnë 380 euro, që është çmimi i tyre i zakonshëm, në vetëm 229,00 euro të ofertës aktuale, një çmenduri e vërtetë.

 • Bleni kufje Sony WH1000XM3 për vetëm 299,00 euro (LINK)

Nga ana tjetër, le të flasim pak për orët inteligjente, ne do të përqendrohemi në Amazfit GTS të ri, Një produkt që do ta gjeni nga 129 euro në Amazon, megjithëse zakonisht kushton pak më shumë, por këtë herë do të ketë një kupon zbritje prej 25 eurosh në vetë lidhjen.

 • Bleni Amazfit GTS për vetëm 104,99 euro në (LINK)

Pa dyshim, po përballemi me një nga orët inteligjente me raportin më të mirë të cilësisë / çmimit që kemi gjetur në treg dhe e rekomandojmë veçanërisht për përdoruesit e Android, megjithëse funksionon edhe me pajisje iOS siç është iPhone.

Tani po shkojmë me një laptop «lojrave», një produkt interesant Asus në versionin e tij ROG (Republika e Lojërave), Ne e dimë që në shumë raste tashmë i kemi analizuar këto produkte dhe ju kanë pëlqyer, kështu që nuk presim më pak nga Zephyrus G15, një kompjuter portativ që ka parë një ulje prej gati 300 euro.

 • Bleni Asus ROG Zephyrus G15 për vetëm 1099 euro (LINK)

Kemi një panel 15,6 ″ Full HD në 144 Hz, modelin e tij modern dhe të fuqishëm Ryzen 7 4800 HS, 16 GB RAM dhe një disk të ngurtë SSD 1TB shoqëruar nga NVIDIA GTX 1660 i mirënjohur. Një «laptop lojërash» që do t'ju lejojë të shijoni disa lojëra video.

Një produkt tjetër interesant është MSI Modern 14 B10MW-026XES Me një panel 14 inç me rezolucion FHD, ne kemi 16 GB RAM dhe një 512 GB SSD (LINK).

E gjithë kjo mund t'ju shoqërojmë me këto monitorë të jashtëzakonshëm:

 • LG 27UN83A për vetëm 399 euro me një panel 4 inç 27K UHD IPS (LINK)
 • Philips 27E1S / 00 për vetëm 169 euro me një panel 27 inç me rezolucion FHD (LINK)

Televizionet me çmimin më të mirë

Ne fillojmë me këtë LG 50UN70006LA një TV 50 inç me panel VA që ka sistemin operativ webOS dhe pajtueshmërinë HDR10 që kushton vetëm 361 euro (LINK).

Dhe së fundmi një zbritje për TV Samsung QE43Q60T, i cili qëndron vetëm në 529 euro në KJO LIDHJE.

Oferta speciale në Dyqanin Huawei

Në nivelin e të gjitha llojeve të produkteve, zbulojmë se Dyqani Huawei (Nuk u gjet asnjë produkt.) merr zbritje deri në 50% për herë të parë, ne fillojmë me HUAWEI P40 Pro për 699 €, një nga flamurtarët më të fundit të markës, dhënë në Çmimet Botërore TIPA 2020 në kategorinë e telefonave inteligjentë me kamerën më të mirë, në mënyrë që përdoruesit të krijojnë kujtimet e tyre me cilësi të shkëlqyera. Përveç këtij terminali të pabesueshëm, kompania befason me oferta të shkëlqyera në smartphone të tjerë si p.sh. HUAWEI P40 Lite 5G për 299 € ose HUAWEI Nova 5T për 209 €

Ato gjithashtu përfshijnë zbritje në pajisjet e tyre audio, të tilla si Studio HUAWEI FreeBuds, kufjet e para mbi vesh të markës që ofrojnë një nivel dhe cilësi të shkëlqyeshme të zërit për 249 €. Brenda këtij segmenti të njëjtë, ju gjithashtu mund të gjeni Pa pagesë Buds Pro për 149 € ose FreeBuds HUAWEI 3 për 89 €.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.